Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 211
GAZDELE COTA 1: 18
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 18
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 18
CARTONAS ROSU IN MECI: 3
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 18
CASTIGA MINIM 1 SET: 18
CINE MARCHEAZA PRIMA: 18
COMBO BET: 13
COMBOBET: 18
DUEL GOLURI: 4
GOAL LINE SANSA DUBLA: 4
GOAL RANGE: 18
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 36
GOLURI: 61
HANDICAP: 30
HANDICAP GAME: 18
HANDICAP SETURI: 18
INTERVALUL PRIMULUI GOL: 3
MAI MULTE GOLURI: 60
MARCHEAZA: 36
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 18
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 18
MINUTUL PRIMULUI GOL: 3
NU GOLURI: 61
OASPETI COTA 1: 18
OASPETI COTA 1 PAUZA: 18
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 18
P.SET - FINAL: 24
PAR IMPAR: 18
PAUZA: 41
PAUZA FINAL: 36
PAUZA SANSA DUBLA: 23
PAUZA SAU FINAL: 61
PENALTY IN MECI: 3
PRIM CARTONAS: 3
PRIM CORNER: 3
PRIMUL PENALTY: 3
PRIMUL SET: 24
REPRIZA SECUNDA: 18
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 18
SANSA DUBLA: 117
SCOR CORECT: 37
SCOR CORECT SETURI: 2
SE CALIFICA MAI DEPARTE: 1
SUB/PESTE: 116
SUB/PESTE (1.5): 61
SUB/PESTE (3.5): 61
SUB/PESTE PRIMUL SET: 18
TENIS SETURI: 24
Total Cartonase (2.5): 1
Total Cartonase (3.5): 1
Total Cartonase (4.5): 3
Total Cartonase (5.5): 2
Total Cartonase (6.5): 2
Total Cartonase Gazde (1.5): 1
Total Cartonase Gazde (2.5): 1
Total Cartonase Gazde (3.5): 1
Total Cartonase Oaspeti (2.5): 2
Total Cartonase Oaspeti (3.5): 1
Total Cornere (10.5): 2
Total Cornere (7.5): 1
Total Cornere (8.5): 3
Total Cornere (9.5): 3
TOTAL GOLURI: 36
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 18
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 18
TOTAL GOLURI REPRIZE: 18
TOTAL PUNCTE: 2
TOTAL SETURI: 2
VICTORIE DUBLA: 18
VICTORIE FINAL: 61
VICTORIE PAUZA: 41
VICTORIE SAU GOLURI: 35
WIN: 25
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Badminton
Baseball
Ciclism
Fotbal
Fotbal Australian
Fotbal pe plaja
Handbal
Hochey
Polo
Rugby
Tenis
Tenis de masa
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal 19/07/2019
Goal Line

FC Hermannstadt - Gaz Metan

vs

Chindia Targoviste - Viitorul Constanta

+1
1
2.40
X
3.00
2
2.35
Cod. 5992
Data:

Lok. Plovdiv - Slavia Sofia

vs

Tsarsko Selo - Arda

+1
1
2.20
X
3.70
2
2.20
Cod. 5995
Data:

Arka Gdynia - Jagiellonia

vs

LKS Lodz - Lechia

+1
1
2.30
X
3.10
2
2.40
Cod. 5993
Data:

FC Copenhagen - Aarhus

vs

Sion - Basel

+1
1
2.10
X
4.00
2
2.20
Cod. 5994
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Romania Liga 1 - Total Goluri

TG peste 15.5

vs

Romania

-
1
1.50
X
-
2
-
Cod. 6142
Data:

TG sub 17.5

vs

Romania

-
1
1.50
X
-
2
-
Cod. 6147
Data:

TG peste 16.5

vs

Romania

-
1
1.85
X
-
2
-
Cod. 6143
Data:

TG sub 16.5

vs

Romania

-
1
1.85
X
-
2
-
Cod. 6146
Data:

TG peste 17.5

vs

Romania

-
1
2.25
X
-
2
-
Cod. 6144
Data:

TG sub 15.5

vs

Romania

-
1
2.25
X
-
2
-
Cod. 6145
Data:
Total goluri marcate in Romania - Liga 1, etapa 2. Anulat daca un meci nu se joaca.
Clasament
Romania Liga 1

FC Hermannstadt

vs

Gaz Metan

+52
1
2.70
X
2.95
2
2.90
Cod. 0195
Data:

Chindia Targoviste

vs

Viitorul Constanta

+52
1
5.60
X
3.45
2
1.72
Cod. 0228
Data:
Clasament
Elvetia Div. 1

Sion

vs

Basel

+37
1
3.80
X
3.50
2
1.90
Cod. 0227
Data:
Africa - Cupa Natiunilor

Senegal

vs

Algeria

+51
1
2.75
X
2.90
2
2.85
Cod. 0239
Data:
Finala
Austria Cupa

USK Anif

vs

Sturm Graz

+2
1
13.00
X
10.30
2
1.10
Cod. 0196
Data:

Bruck Leitha

vs

Ried

+2
1
10.65
X
6.65
2
1.17
Cod. 0203
Data:

Langenegg

vs

A. Klagenfurt

+2
1
6.00
X
4.55
2
1.40
Cod. 0204
Data:

Treibach

vs

Tirol

+2
1
13.70
X
10.50
2
1.07
Cod. 0205
Data:

ATSV Wolfsberger

vs

ASK Elektra

+2
1
1.85
X
3.50
2
3.65
Cod. 0208
Data:

Bad Gleichenberg

vs

Vorwarts Steyr

+2
1
3.55
X
3.60
2
1.85
Cod. 0209
Data:

Ebreichsdorf

vs

Lafnitz

+2
1
2.75
X
3.30
2
2.30
Cod. 0210
Data:

Hall

vs

FC Juniors

+2
1
5.30
X
4.50
2
1.45
Cod. 0211
Data:

Kitzbuhel

vs

Wacker Innsbruck

+2
1
5.50
X
4.35
2
1.45
Cod. 0212
Data:

Gleisdorf

vs

Drassburg

+2
1
1.40
X
4.55
2
6.00
Cod. 0220
Data:

Seekirchen

vs

Amstetten

+2
1
7.55
X
4.10
2
1.40
Cod. 0221
Data:

Union Gurten

vs

Zell am See

+2
1
1.45
X
4.30
2
5.60
Cod. 0222
Data:

Wiener Sportklub

vs

Dornbirn

+2
1
2.45
X
3.40
2
2.50
Cod. 0223
Data:

Mauerwerk

vs

Marchfeld

+2
1
2.25
X
3.65
2
2.75
Cod. 0225
Data:

Parndorf

vs

Salzburg

+2
1
20.00
X
15.00
2
1.02
Cod. 0229
Data:
Runda 1/32, Un Meci, Prelungiri, Penalti.
Clasament
Australia Queensland

Gold Coast

vs

Redlands

+9
1
1.80
X
4.20
2
3.00
Cod. 0185
Data:
Clasament
Australia Tasmania

Olympia Warriors

vs

South Hobart

+2
1
2.40
X
3.90
2
2.25
Cod. 0188
Data:
Clasament
Australia Victoria

Melbourne Knights

vs

Pascoe Vale

+9
1
1.70
X
4.10
2
3.90
Cod. 0186
Data:

Oakleigh Cannons

vs

Port Melbourne Sharks

+9
1
1.90
X
3.70
2
3.25
Cod. 0187
Data:

Bentleigh Greens

vs

Heidelberg Utd

+9
1
2.65
X
3.35
2
2.45
Cod. 0189
Data:
Bangladesh Premier League

Mohammedan

vs

NoFeL SC

+2
1
1.60
X
3.50
2
4.75
Cod. 5996
Data:

Brothers U.

vs

Muktijoddha Sangsad

+2
1
1.50
X
3.75
2
5.50
Cod. 5997
Data:
Clasament
Belarus Div.1

Energetik-BGU

vs

Slutsk

+16
1
2.35
X
3.20
2
2.60
Cod. 0198
Data:

Neman

vs

FC Gomel

+16
1
2.00
X
3.25
2
3.25
Cod. 0224
Data:
Clasament
Brazilia Div. 2

Figueirense

vs

Londrina

+12
1
2.00
X
3.10
2
3.45
Cod. 0244
Data:

Vitoria

vs

Criciuma

+12
1
2.20
X
3.00
2
3.10
Cod. 0248
Data:
Brazilia Div. 3

Ypiranga FC

vs

Remo

+9
1
1.95
X
3.00
2
3.85
Cod. 0246
Data:
Clasament
Bulgaria Div.1

Tsarsko Selo

vs

Arda

+36
1
2.50
X
3.35
2
2.55
Cod. 0199
Data:

Lok. Plovdiv

vs

Slavia Sofia

+37
1
2.25
X
3.15
2
3.05
Cod. 0226
Data:
Clasament
C.E. U19 (F)

England U19 W

vs

Spain U19 W

+9
1
3.80
X
3.80
2
1.85
Cod. 0193
Data:

Netherlands U19 W

vs

France U19 W

+9
1
2.45
X
3.40
2
2.75
Cod. 0194
Data:

Scotland U19 W

vs

Norway U19 W

+9
1
3.55
X
3.80
2
1.95
Cod. 0219
Data:

Belgium U19 W

vs

Germany U19 W

+9
1
14.00
X
7.90
2
1.15
Cod. 0230
Data:
Clasament
Cehia Div. 1

Liberec

vs

Plzen

+37
1
3.50
X
3.15
2
2.10
Cod. 0206
Data:
Clasament
Cehia Div.2

Vitkovice

vs

Chrudim

+12
1
2.15
X
3.20
2
3.00
Cod. 0192
Data:

Vlasim

vs

Brno

+12
1
4.00
X
3.65
2
1.70
Cod. 0200
Data:
Clasament
Columbia Clausura

Envigado

vs

Dep. Pasto

+16
1
2.10
X
3.00
2
3.40
Cod. 0249
Data:
Clasament
Croatia Div. 1

Osijek

vs

Slaven Belupo

+35
1
1.70
X
3.40
2
4.80
Cod. 0213
Data:

D. Zagreb

vs

Lok. Zagreb

+35
1
1.25
X
5.40
2
9.50
Cod. 0240
Data:
Clasament
Danemarca Div. 1

FC Copenhagen

vs

Aarhus

+37
1
1.50
X
4.30
2
5.80
Cod. 0214
Data:
Ecuador Liga 2

Manta FC

vs

Independiente Juniors

+9
1
2.20
X
3.25
2
3.05
Cod. 5998
Data:
Clasament
Estonia Div.1

Kalju

vs

Paide

+16
1
1.80
X
3.80
2
4.25
Cod. 0207
Data:
Clasament
Finlanda Div. 3 C

VIFK

vs

Rovaniemi 2

+9
1
4.20
X
4.20
2
1.55
Cod. 0197
Data:
Clasament
Germania Div.3

1860 Munich

vs

Preussen Munster

+16
1
2.35
X
3.20
2
2.90
Cod. 0215
Data:
Germania Liga Bayern Sud

FC Pipinsried

vs

TSV Dachau

+9
1
1.65
X
4.10
2
4.10
Cod. 6123
Data:

TSV 1880 Wasserburg

vs

SV Pullach

+9
1
2.70
X
3.85
2
2.10
Cod. 6126
Data:
Clasament
Germania Regional Bavaria

Augsburg II

vs

Rosenheim

+9
1
2.00
X
3.70
2
3.45
Cod. 0216
Data:

Burghausen

vs

Rain/Lech

+9
1
1.60
X
4.00
2
4.55
Cod. 0217
Data:

Illertissen

vs

Buchbach

+9
1
1.90
X
3.75
2
3.70
Cod. 0218
Data:
Clasament
Irlanda Div.1

Athlone

vs

Shelbourne

+16
1
8.20
X
4.20
2
1.40
Cod. 0232
Data:

Cabinteely

vs

Longford

+16
1
2.80
X
3.50
2
2.30
Cod. 0233
Data:

Galway

vs

Bray

+16
1
3.45
X
3.50
2
2.00
Cod. 0234
Data:

Limerick

vs

Drogheda

+16
1
4.40
X
3.50
2
1.80
Cod. 0235
Data:
Clasament
Irlanda Premier

Derry City

vs

Sligo Rovers

+37
1
1.70
X
3.45
2
4.95
Cod. 0236
Data:

Waterford

vs

Finn Harps

+37
1
1.65
X
3.45
2
5.35
Cod. 0242
Data:
Clasament
Islanda Div. 1 (F)

HK/Vikingur (W)

vs

Keflavik IF (W)

+2
1
3.60
X
3.80
2
1.80
Cod. 5140
Data:
Islanda div.4

Augnablik

vs

KH Reykjavik

+2
1
1.75
X
4.35
2
3.25
Cod. 6128
Data:
Clasament
Japonia Div.1

Sapporo

vs

Shonan

+35
1
1.75
X
3.70
2
4.55
Cod. 0254
Data:
Japonia Div.3

Kataller Toyama

vs

Yokohama S&CC

+8
1
1.75
X
3.70
2
4.20
Cod. 6117
Data:
Clasament
Malaezia Super League

Johor DT

vs

Terengganu

+9
1
1.25
X
5.75
2
10.50
Cod. 5153
Data:
Clasament
Mexic - Primera Division

Puebla

vs

Club Tijuana

+35
1
2.40
X
3.15
2
2.80
Cod. 0247
Data:

Atlas

vs

Juarez FC

+35
1
1.85
X
3.35
2
3.90
Cod. 0252
Data:
Clasament
Paraguay Clausura

Nacional Asuncion

vs

Olimpia Asuncion

+12
1
4.35
X
3.75
2
1.65
Cod. 0245
Data:
Clasament
Peru Primera Division

Alianza Huanuco

vs

Dep. Municipal

+16
1
2.25
X
3.25
2
2.95
Cod. 5551
Data:

Union Comercio

vs

Sport Boys

+16
1
1.65
X
3.50
2
5.20
Cod. 5555
Data:

Alianza Lima

vs

Sporting Cristal

+16
1
2.55
X
3.35
2
2.50
Cod. 5548
Data:
Clasament
Polonia Div.1

Arka Gdynia

vs

Jagiellonia

+37
1
2.80
X
3.25
2
2.40
Cod. 0201
Data:

LKS Lodz

vs

Lechia

+37
1
3.25
X
3.25
2
2.15
Cod. 0231
Data:
Clasament
Rusia Div.1

Nizhny Novgorod

vs

Shinnik Yaroslavl

+16
1
1.85
X
3.20
2
4.00
Cod. 0191
Data:
Rusia Div.2 Vest

Vladimir

vs

Veles Moscow

+9
1
2.80
X
3.20
2
2.20
Cod. 5195
Data:
Rusia Tineret

FK Rostov Youth

vs

Spartak M. Youth

+9
1
4.10
X
4.10
2
1.70
Cod. 6121
Data:
Clasament
Scotia Cupa Ligii

Dundee Utd

vs

Cowdenbeath

+16
1
1.25
X
5.65
2
9.30
Cod. 0237
Data:

Motherwell

vs

Morton

+16
1
1.45
X
4.30
2
6.15
Cod. 0238
Data:
Faza grupelor.
Singapore Div.1

Hougang United

vs

Brunei DPMM FC

+16
1
3.25
X
3.60
2
1.90
Cod. 6119
Data:

Warriors FC (SG)

vs

BALESTIER KHALSA

+16
1
1.75
X
3.80
2
3.60
Cod. 6120
Data:
Slovacia Div. 2

Dukla Banska Bystrica

vs

MSK Zilina B

+2
1
1.90
X
3.60
2
3.40
Cod. 6122
Data:

Železiarne Podbrezová

vs

FC Košice

+2
1
1.75
X
3.50
2
3.60
Cod. 6125
Data:
Clasament
Slovenia Div.1

Aluminij

vs

Triglav

+16
1
2.00
X
3.35
2
3.30
Cod. 0202
Data:
Clasament
USA MLS

Los Angeles Galaxy

vs

Los Angeles FC

+37
1
3.70
X
4.10
2
1.75
Cod. 0253
Data:
Vietnam div. 2

Dak Lak FC

vs

Hong Linh Ha Tinh

+2
1
2.60
X
3.20
2
2.40
Cod. 6116
Data:

Pho Hien FC

vs

FC Hue

+2
1
1.25
X
5.00
2
9.00
Cod. 6118
Data:
Tenis 19/07/2019
ATP - Bastad
ATP - Bastad

Chardy J. (Fra)

vs

Jarry N. (Chi)

+10
1
1.80
X
-
2
2.00
Cod. 5863
Data:

Delbonis F. (Arg)

vs

Sousa J. (POR)

+10
1
1.65
X
-
2
2.25
Cod. 6023
Data:

Londero J. I. (Arg)

vs

Gasquet R. (Fra)

+10
1
1.80
X
-
2
2.00
Cod. 6028
Data:

Carballes Baena R. (Esp)

vs

Ramos A. (Esp)

+10
1
1.85
X
-
2
1.95
Cod. 5862
Data:
Suedia, Zgura
ATP - Newport

Humbert U. (Fra)

vs

Ivashka I. (Blr)

+10
1
1.35
X
-
2
3.20
Cod. 5968
Data:

Isner J. (Usa)

vs

Ebden M. (Aus)

+10
1
1.30
X
-
2
3.50
Cod. 5864
Data:
Suprafata de joc - iarba
ATP - Bastad Dublu

Jebavy R./Middelkoop M.

vs

Gille S./Vliegen J.

+4
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 6027
Data:
Suedia , Zgura
ATP - Newport Dublu

Gong M./Zhang Z.

vs

Granollers M./Stakhovsky S.

+4
1
1.90
X
-
2
1.80
Cod. 6043
Data:
SUA , Iarba
ATP - Umag

Djere L. (Srb)

vs

Mayer L. (Arg)

+10
1
1.80
X
-
2
2.00
Cod. 5855
Data:

Travaglia S. (Ita)

vs

Balazs A. (Hun)

+10
1
1.80
X
-
2
2.00
Cod. 5856
Data:

Bedene A. (Slo)

vs

Lajovic D. (Srb)

+10
1
2.00
X
-
2
1.80
Cod. 6046
Data:

Bagnis F. (Arg)

vs

Caruso S. (Ita)

+10
1
2.25
X
-
2
1.65
Cod. 6050
Data:
Croatia, Zgura
ATP - Umag Dublu

Molchanov D./Zelenay I.

vs

Haase R./Oswald P.

+4
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 6040
Data:

Marach O./Melzer J.

vs

Mayer L./Molteni A.

+4
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 6047
Data:
Croatia - Zgura
WTA - Bucuresti

Rybakina E. (Kaz)

vs

Kuzmova V. (Svk)

+10
1
2.15
X
-
2
1.70
Cod. 6029
Data:

Begu I. (Rou)

vs

Siegemund L. (Ger)

+10
1
1.70
X
-
2
2.15
Cod. 5859
Data:

Tig P. M. (Rou)

vs

Pliskova Kr. (Cze)

+10
1
2.45
X
-
2
1.55
Cod. 6033
Data:

Krejcikova B. (Cze)

vs

Di Giuseppe M. (Ita)

+10
1
1.30
X
-
2
3.50
Cod. 6042
Data:
Romania, Zgura
WTA - Bucuresti Dublu

Arruabarrena-V. L./Mitu A.

vs

Cristian J. A./Ruse G.

+4
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 5858
Data:
Romania, Zgura.
WTA - Lausanne

Han X.Y. (Chn)

vs

Pera B. (Usa)

+10
1
5.50
X
-
2
1.15
Cod. 5861
Data:

Stosur S. (Aus)

vs

Ferro F. (Fra)

+10
1
1.60
X
-
2
2.35
Cod. 6025
Data:

Cornet A. (Fra)

vs

Vikhlyantseva N. (Rus)

+10
1
1.45
X
-
2
2.75
Cod. 5860
Data:

Teichmann J. B. (Sui)

vs

Korpatsch T. (Ger)

+10
1
1.35
X
-
2
3.20
Cod. 6036
Data:
Elvetia - Zgura
WTA - Lausanne Dublu

Kalashnikova O./Shibahara E.

vs

Potapova A./Sizikova Y.

+4
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 6022
Data:
Elvetia - Zgura
Challenger Amersfoort

Kolar Z. (Cze)

vs

Rola B. (Slo)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 6019
Data:

Masur D. (Ger)

vs

Coppejans K. (Bel)

-
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 6024
Data:

Martinez P. (Esp)

vs

Moraing M. (Ger)

-
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 6030
Data:

Sijsling I. (Ned)

vs

Gimeno-Traver D. (Esp)

-
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 6037
Data:
Olanda, Zgura
Challenger Amersfoort Dublu

Heliovaara H./Ruusuvuori E.

vs

Begemann A./Lenz J.

-
1
1.70
X
-
2
2.15
Cod. 6026
Data:

De Jong J./Nijboer R.

vs

Ignatik U./Rola B.

-
1
1.90
X
-
2
1.80
Cod. 5857
Data:
Olanda, Zgura
Challenger Gatineau

King D. (Bar)

vs

Janvier M. (Fra)

-
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 6031
Data:

Polmans M. (Aus)

vs

Couacaud E. (Fra)

-
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 6032
Data:

Menezes J. (Bra)

vs

Gombos N. (Svk)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 6039
Data:
Canada, Hard
Challenger Gatineau Dublu

Hoyt E./Mansouri S.

vs

Hach H./Novikov D.

-
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 6038
Data:

Maytin R./Withrow J.

vs

Lawson A./Polmans M.

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6045
Data:
Canada, Suprafata dura
Challenger Nur-Sultan

Gerasimov E. (Blr)

vs

Sultanov K. (Uzb)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 6018
Data:

Donskoy E. (Rus)

vs

Elias G. (Por)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 6021
Data:
Kazakhstan, Suprafata dura.
Challenger Nur-Sultan Dublu

Barrientos N./Mena F.

vs

Golubev A./Nedovyesov A.

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 6017
Data:

Marchenko I./Oliveira G.

vs

Chung Y./Nam Ji S.

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 6020
Data:
Kazakhstan, Suprafata dura.
Challenger San Benedetto

Martin A. (Svk)

vs

Roca Batalla O. (Esp)

-
1
1.10
X
-
2
7.00
Cod. 6035
Data:

Satral J. (Cze)

vs

Olivo R. (Arg)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 6041
Data:

Giannessi A. (Ita)

vs

Arnaboldi A. (Ita)

-
1
1.60
X
-
2
2.35
Cod. 6044
Data:

Marcora R. (Ita)

vs

Gaio F. (Ita)

-
1
2.60
X
-
2
1.50
Cod. 6049
Data:
Italia, Zgura
Challenger San Benedetto Dublu

Galdos S./Varillas J. P.

vs

Siljestrom A./Walkow S.

-
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 6034
Data:

Pellegrino A./Vavassori A.

vs

Sabanov I./Sabanov M.

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 6048
Data:
Italia, Zgura.
Hochey 19/07/2019
Australian Ice Hockey League
Italia, Zgura.
Australian Ice Hockey League

Melbourne Mustangs

vs

Melbourne Ice

+2
1
2.30
X
4.85
2
2.30
Cod. 6054
Data:
Handbal 19/07/2019
C.E U19 (F)
C.E U19 (F)

Denmark U19 W

vs

Spain U19 W

+3
1
1.30
X
9.75
2
4.80
Cod. 6004
Data:

Slovakia U19 W

vs

Sweden U19 W

+3
1
7.85
X
12.00
2
1.15
Cod. 6005
Data:

Portugal U19 W

vs

Slovenia U19 W

+3
1
1.03
X
17.55
2
16.60
Cod. 6007
Data:

Romania U19 W

vs

France U19 W

+3
1
1.90
X
7.65
2
2.35
Cod. 6008
Data:

Hungary U19 W

vs

Russia U19 W

+3
1
1.40
X
9.00
2
3.90
Cod. 6011
Data:

Netherlands U19 W

vs

Norway U19 W

+3
1
1.95
X
8.05
2
2.25
Cod. 6014
Data:
C.M. U21 (M)

Iceland U21

vs

Norway U21

+3
1
3.25
X
9.10
2
1.50
Cod. 6002
Data:

Argentina U21

vs

Denmark U21

+3
1
14.55
X
16.55
2
1.05
Cod. 6003
Data:

Germany U21

vs

Chile U21

+3
1
1.01
X
45.00
2
14.75
Cod. 6006
Data:

Portugal U21

vs

Kosovo U21

+3
1
1.01
X
29.40
2
17.85
Cod. 6009
Data:

Tunisia U21

vs

Japan U21

+3
1
1.30
X
9.55
2
4.85
Cod. 6010
Data:

Croatia U21

vs

Hungary U21

+3
1
1.35
X
9.55
2
4.25
Cod. 6012
Data:

Slovenia U21

vs

USA U21

+2
1
1.01
X
35.00
2
16.30
Cod. 6013
Data:

Brazil U21

vs

Bahrain U21

+3
1
1.20
X
10.45
2
6.60
Cod. 6015
Data:

Spain U21

vs

Serbia U21

+3
1
1.10
X
13.65