Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 227
GAZDELE COTA 1: 27
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 27
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 27
AL DOILEA SET: 31
CARTONAS ROSU IN MECI: 6
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 26
CASTIGA MECIUL: 21
CASTIGA MECIUL BASCHET: 15
CASTIGA MINIM 1 SET: 46
CASTIGA PRIMUL SET: 7
CINE MARCHEAZA PRIMA: 27
COMBO BET: 30
COMBOBET: 43
COMBOBET PRIMUL SET: 27
Duel Cornere: 4
DUEL GOLURI: 3
GAME-URI JUCATOR 1: 32
GAME-URI JUCATOR 2: 32
GOAL LINE SANSA DUBLA: 3
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 45
GOLURI: 93
HANDICAP: 70
HANDICAP GAME: 131
HANDICAP SETURI: 97
Interval Cornere: 4
Interval Cornere Gazde: 4
Interval Cornere Oaspeti: 4
INTERVALUL PRIMULUI GOL: 6
MAI MULTE GOLURI: 93
MARCHEAZA: 45
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 27
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 27
MINUTUL PRIMULUI GOL: 6
NU GOLURI: 93
OASPETI COTA 1: 27
OASPETI COTA 1 PAUZA: 27
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 27
ORICE SET LA ZERO: 25
P.INTERVAL - FINAL: 22
P.SET - FINAL: 47
PAR IMPAR: 27
PAUZA: 79
PAUZA FINAL: 90
PAUZA SANSA DUBLA: 61
PAUZA SAU FINAL: 93
PENALTY IN MECI: 6
PRIM CARTONAS: 6
PRIM CORNER: 6
PRIMA REPRIZA SAU FINAL: 21
PRIMUL PENALTY: 6
PRIMUL SET: 47
REPRIZA SECUNDA: 27
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 27
SANSA DUBLA: 133
SCOR CORECT: 65
SCOR CORECT PRIMUL SET: 25
SCOR CORECT SETURI: 7
SUB/PESTE: 132
SUB/PESTE (1.5): 93
SUB/PESTE (3.5): 93
SUB/PESTE (4.5): 20
SUB/PESTE (6.5): 20
SUB/PESTE PRIMUL SET: 32
TENIS SETURI: 33
Total Cartonase (3.5): 2
Total Cartonase (4.5): 6
Total Cartonase (5.5): 6
Total Cartonase (6.5): 4
Total Cartonase Gazde (1.5): 2
Total Cartonase Gazde (2.5): 3
Total Cartonase Gazde (3.5): 1
Total Cartonase Oaspeti (2.5): 6
Total Cornere (10.5): 4
Total Cornere (11.5): 4
Total Cornere (12.5): 4
Total Cornere (7.5): 2
Total Cornere (8.5): 6
Total Cornere (9.5): 6
Total Cornere Gazde (4.5): 3
Total Cornere Gazde (6.5): 1
Total Cornere Oaspeti (2.5): 1
Total Cornere Oaspeti (4.5): 3
Total Cornere Prima Repriza (3.5): 1
Total Cornere Prima Repriza (4.5): 5
Total Cornere Repriza Secunda (4.5): 1
Total Cornere Repriza Secunda (5.5): 5
TOTAL GAMEURI: 99
TOTAL GOLURI: 43
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 27
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 27
TOTAL GOLURI REPRIZE: 27
TOTAL PUNCTE: 6
TOTAL PUNCTE GAZDE: 11
TOTAL PUNCTE OASPETI: 11
TOTAL SETURI: 7
VICTORIE DUBLA: 26
VICTORIE FINAL: 93
VICTORIE PAUZA: 55
VICTORIE SAU GOLURI: 43
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Baseball
Darts
Fotbal
FotbalAmerican
Handbal
Hochey
Snooker
Tenis
Tenis de masa
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal 18/10/2021
Goal Line

FKS Stal Mielec - Zaglebie

vs

CSKA 1948 - Beroe

+1
1
2.25
X
3.50
2
2.25
Cod. 5743
Data:

Djurgardens IF - IF Elfsborg

vs

Jong PSV - Telstar

+1
1
2.15
X
4.15
2
2.15
Cod. 5744
Data:

Venezia - Fiorentina

vs

Arsenal FC - Crystal Palace

+1
1
2.35
X
3.10
2
2.35
Cod. 5745
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Clasament
Romania Liga 1

Botosani

vs

Chindia Targoviste

S
+55
1
2.20
X
3.10
2
4.00
Cod. 0016
Data:

Univ. Craiova

vs

Academica Clinceni

S
+55
1
1.47
X
4.15
2
7.30
Cod. 0047
Data:
Clasament
Romania Liga 2

FC Unirea Dej

vs

Hermannstadt

+36
1
3.95
X
3.10
2
1.95
Cod. 0008
Data:
Clasament
Anglia Premier

Arsenal FC

vs

Crystal Palace

S
+64
1
1.70
X
3.65
2
5.15
Cod. 0063
Data:
Clasament
Italia Div. 1

Venezia

vs

Fiorentina

S
+64
1
4.25
X
3.65
2
2.00
Cod. 0062
Data:
Clasament
Spania Div. 1

Alaves

vs

Betis

S
+64
1
3.40
X
3.30
2
2.15
Cod. 0038
Data:

Espanyol

vs

Cadiz

S
+64
1
1.67
X
3.75
2
5.40
Cod. 0069
Data:
Clasament
Turcia Div. 1

Alanyaspor

vs

Kayserispor

+38
1
1.70
X
3.85
2
4.70
Cod. 0044
Data:

Hatayspor

vs

Gaziantep BB

+38
1
1.87
X
3.60
2
4.00
Cod. 0045
Data:
Turcia Div. 2

Istanbulspor AS

vs

Tuzlaspor

+17
1
2.15
X
3.30
2
3.00
Cod. 0046
Data:
Clasament
Franta Div. 2

Nimes

vs

Ajaccio

+38
1
2.50
X
2.90
2
3.10
Cod. 0061
Data:
Clasament
Suedia Div. 2

GIF Sundsvall

vs

Akropolis IF

+36
1
1.55
X
3.90
2
5.30
Cod. 0039
Data:

Orgryte IS

vs

Trelleborgs FF

+36
1
2.10
X
3.40
2
3.10
Cod. 0040
Data:

Osters IF

vs

Vasalunds IF

+36
1
1.55
X
3.85
2
5.40
Cod. 0041
Data:
Clasament
Suedia Div. 1

BK Hacken

vs

IFK Norrkoping

+38
1
2.40
X
3.45
2
2.75
Cod. 0042
Data:

Djurgardens IF

vs

IF Elfsborg

+38
1
1.97
X
3.60
2
3.45
Cod. 0043
Data:
Clasament
Albania div.1

Vllaznia

vs

Dinamo Tirana

+17
1
1.85
X
3.10
2
4.00
Cod. 5463
Data:
Anglia Am. Premier League 2

Wolves U23

vs

Southampton U23

+9
1
1.65
X
3.80
2
4.00
Cod. 5716
Data:

Stoke City U23

vs

Nottingham U23

+9
1
2.10
X
3.45
2
2.80
Cod. 5721
Data:

Sunderland U23

vs

Newcastle Utd U23

+9
1
3.00
X
3.70
2
1.95
Cod. 5722
Data:

Everton U23

vs

Leeds U23

+9
1
2.80
X
3.60
2
2.05
Cod. 5746
Data:

Tottenham U23

vs

West Ham U23

+9
1
2.00
X
3.70
2
2.90
Cod. 5747
Data:
Anglia Professional Development League

Coventry U23

vs

Wigan U23

+12
1
1.50
X
4.45
2
5.00
Cod. 5717
Data:

Watford U23

vs

Bristol City U23

+12
1
2.80
X
3.75
2
2.05
Cod. 5718
Data:

Hull U23

vs

Sheffield Utd U23

+12
1
4.35
X
3.90
2
1.60
Cod. 5726
Data:
Arabia Saudita Div.2

Hajer

vs

AL Nahdha

+9
1
2.30
X
3.10
2
2.80
Cod. 0017
Data:

AL Akhdood

vs

AL Jabalain FC

+9
1
4.85
X
3.35
2
1.65
Cod. 0021
Data:

Bisha FC

vs

AL Khlood

+9
1
2.05
X
3.10
2
3.30
Cod. 0022
Data:

Alshoulla

vs

AL Draih

+9
1
2.00
X
3.20
2
3.30
Cod. 0033
Data:
Argentina Primera B Nacional Gr A

Deportivo Riestra

vs

Gimnasia Y Esgrima Mendoza

+9
1
2.70
X
2.80
2
2.65
Cod. 0058
Data:

Club Atletico Atlanta

vs

Tigre

+9
1
3.20
X
3.00
2
2.15
Cod. 0060
Data:

Belgrano

vs

Estudiantes Rio Cuarto

+9
1
1.65
X
3.30
2
4.95
Cod. 0079
Data:

San Martín Tucumán

vs

CA Temperley

+9
1
1.65
X
3.30
2
4.95
Cod. 0080
Data:

Mitre SdE

vs

Club Atletico Alvarado

+9
1
2.25
X
2.85
2
3.30
Cod. 0081
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Argentina Primera B Nacional Gr B

San Telmo

vs

Deportivo Moron

+12
1
2.45
X
2.75
2
3.00
Cod. 0049
Data:
Argentina Primera C

El Porvenir

vs

General Lamadrid

+9
1
2.90
X
2.60
2
2.60
Cod. 0050
Data:

Excursionistas

vs

CS Dock Sud

+9
1
2.35
X
2.90
2
3.00
Cod. 0070
Data:

Sportivo Italiano

vs

Real Pilar

+9
1
2.50
X
2.70
2
2.90
Cod. 0074
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Clasament
Argentina Primera D

Central Ballester

vs

Def. de Cambaceres

+9
1
3.80
X
2.65
2
2.10
Cod. 5723
Data:

Deportivo Muniz

vs

CSR Espanol

+9
1
2.90
X
2.80
2
2.45
Cod. 5724
Data:

Juventud Unida S. M.

vs

Argentino de Rosario

+9
1
2.70
X
2.80
2
2.60
Cod. 5725
Data:
Clasament
Bolivia div.1

Guabira Montero

vs

Nacional Potosi

+12
1
1.45
X
4.30
2
6.05
Cod. 0064
Data:
Clasament
Brazilia Div. 1

Sao Paulo

vs

Corinthians

+38
1
2.40
X
3.00
2
3.05
Cod. 0076
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Clasament
Brazilia Div. 2

Vila Nova GO

vs

CRB AL

+12
1
2.80
X
2.85
2
2.65
Cod. 0075
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Brazilia Div. 3

Tombense MG

vs

Novorizontino SP

+9
1
2.65
X
2.90
2
2.60
Cod. 0065
Data:
Clasament
Bulgaria Div.1

CSKA 1948

vs

Beroe

+38
1
2.50
X
3.20
2
2.70
Cod. 0034
Data:
Clasament
Bulgaria div.2

Litex

vs

Ludogorets Razgrad B

+9
1
2.05
X
3.45
2
3.10
Cod. 0009
Data:

Montana

vs

Pfk Botev Plovdiv II

+9
1
1.40
X
4.10
2
6.50
Cod. 0015
Data:
China FA Cup

FC Henan Jianye

vs

Chongqing Lifan

+14
1
1.25
X
5.50
2
8.00
Cod. 0003
Data:

Shandong Luneng Taishan FC

vs

Qingdao Youth Island

+14
1
1.10
X
8.00
2
15.00
Cod. 0004
Data:
Runda 1/16.
Clasament
Cipru div.1

Doxa

vs

Aris Limassol FC

+17
1
3.00
X
3.00
2
2.35
Cod. 0018
Data:

Apoel Nicosia

vs

Ethnikos

+17
1
1.25
X
5.30
2
9.80
Cod. 0023
Data:
Clasament
Columbia Primera A

Envigado FC

vs

Itagui Ditaires

+17
1
2.25
X
3.00
2
3.20
Cod. 0072
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Columbia Primera B

Expreso Rojo

vs

Llaneros FC

+9
1
3.10
X
2.75
2
2.40
Cod. 0066
Data:

Orsomarso

vs

Unión Magdalena

+9
1
3.20
X
3.10
2
2.10
Cod. 0067
Data:

Barranquilla FC

vs

Leones FC

+9
1
3.30
X
2.95
2
2.20
Cod. 0082
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Costa Rica Primera Division

Cartagines

vs

Sporting San Jose

+17
1
2.00
X
3.45
2
3.30
Cod. 0083
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Clasament
Danemarca Div. 1

Aarhus

vs

Aalborg BK

+38
1
2.50
X
3.40
2
2.65
Cod. 0035
Data:
Ecuador Liga Pro

Independiente J. T.

vs

Manta FC

+17
1
1.25
X
5.30
2
9.80
Cod. 0078
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Clasament
Germania Div.3

Verl

vs

Havelse

+17
1
1.70
X
3.80
2
4.30
Cod. 0036
Data:
Grecia Div. 1

Lamia

vs

Aris

+36
1
3.60
X
3.05
2
2.10
Cod. 0031
Data:
Clasament
Iordania Liga 1

Kfarsoum

vs

Al Ahly Jordan

+9
1
2.80
X
3.20
2
2.20
Cod. 0006
Data:

Moghayer AL Sarhan

vs

Al-Arabi

+9
1
1.80
X
3.25
2
4.00
Cod. 0007
Data:
Clasament
Irlanda Premier

Shamrock Rovers FC

vs

Bohemians Dublin FC

+38
1
1.65
X
3.60
2
5.00
Cod. 0056
Data:
Israel Div.1

Hapoel Tel Aviv

vs

Beitar Jerusalem

+17
1
2.15
X
3.10
2
3.35
Cod. 0048
Data:
Israel div.2

El Fahem

vs

H. Ramat Gan

+12
1
2.25
X
2.95
2
3.10
Cod. 0024
Data:

H. Raanana

vs

Hapoel Rishon Letzion

+12
1
2.60
X
3.00
2
2.60
Cod. 0025
Data:

Sektzya Ness Ziona

vs

Beitar Shimshon Tel Aviv

+12
1
1.95
X
3.15
2
3.65
Cod. 0026
Data:
Italia Serie C - Gr.A

Renate

vs

Pro Vercelli

+12
1
2.35
X
3.05
2
2.85
Cod. 0068
Data:
Clasament
Lituania Div.1

Kedainiai Nevezis

vs

Zalgiris

+17
1
24.00
X
10.50
2
1.05
Cod. 0014
Data:
Clasament
Norvegia Div. 3 Gr.1

Senja FK

vs

Valerenga IF 2

+9
1
3.10
X
4.00
2
1.85
Cod. 0037
Data:
Clasament
Norvegia Div. 3 Gr.2

Fram Larvik

vs

Odds BK 2

+9
1
1.60
X
4.00
2
4.20
Cod. 0010
Data:
Olanda Div. 2

Jong Utrecht

vs

Roda

+36
1
3.90
X
3.80
2
1.75
Cod. 0051
Data:

Jong AZ

vs

Jong Ajax

+36
1
2.90
X
3.70
2
2.10
Cod. 0052
Data:

Jong PSV

vs

Telstar

+36
1
2.05
X
3.55
2
3.15
Cod. 0053
Data:

Volendam

vs

Breda

+36
1
1.55
X
4.30
2
4.75
Cod. 0054
Data:
Clasament
Paraguay Clausura

12 de Octubre de Itaugua

vs

Club Guarani Asuncion

+12
1
3.95
X
3.35
2
1.80
Cod. 0073
Data:

Cerro Porteno

vs

River Plate Asuncion

+12
1
1.65
X
3.70
2
4.80
Cod. 0077
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Clasament
Peru Primera Division

Cusco FC

vs

CC Deportivo Municipal

+17
1
2.60
X
3.10
2
2.65
Cod. 0028
Data:

EM Deportivo Binacional

vs

U. de Deportes

+17
1
3.15
X
3.20
2
2.20
Cod. 0057
Data:

Cesar Vallejo

vs

Sport Huancayo

+17
1
2.15
X
3.10
2
3.25
Cod. 0071
Data:
Clasament
Polonia Div.1

FKS Stal Mielec

vs

Zaglebie

+38
1
2.75
X
3.25
2
2.55
Cod. 0029
Data:

Jagiellonia

vs

RKS Radomiak 1910 SA Radom

+38
1
2.40
X
3.20
2
3.00
Cod. 0059
Data:
Clasament
Polonia Div.2

Tychy

vs

Olsztyn

+17
1
1.85
X
3.50
2
4.05
Cod. 0030
Data:
Serbia Div.2

FK IMT Novi Beograd

vs

FK Zarkovo

+2
1
1.65
X
3.85
2
4.00
Cod. 0011
Data:
Clasament
Serbia SuperLiga

FK Metalac GM

vs

FK Mladost Lucani

+17
1
2.25
X
3.30
2
2.85
Cod. 0019
Data:
Clasament
Slovenia Div.1

Celje

vs

NK Bravo

+17
1
2.25
X
3.30
2
2.70
Cod. 0020
Data:
Suedia 1. Divizie Sodra

Trollhattan

vs

Skovde AIK

+9
1
2.00
X
3.20
2
3.35
Cod. 5720
Data:
Clasament
Ucraina Div.1

FC Chernomorets Odessa

vs

Veres Rivne

+35
1
2.55
X
3.15
2
2.65
Cod. 0032
Data:
Ucraina Div.2

Ahrobiznes Volochysk

vs

Metalist Kharkiv

+9
1
8.70
X
5.50
2
1.20
Cod. 5719
Data:
Ungaria Div.2

Vasas FC

vs

III Ker Tue Upe

+9
1
1.20
X
5.65
2
9.10
Cod. 0055
Data:
Clasament
Uruguay Liga 2

Atenas

vs

Central Esp.

+9
1
2.05
X
3.05
2
3.25
Cod. 5727
Data:

Uruguay Montevideo

vs

Danubio

+9
1
3.50
X
3.00
2
2.00
Cod. 5728
Data:

Albion

vs

Rampla Juniors

+9
1
1.75
X
3.20
2
4.20
Cod. 5729
Data:
* Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Tenis 18/10/2021
ATP - Antwerp

Delbonis, Federico

vs

Rinderknech, Arthur

+22
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 5557
Data:

Gasquet, Richard

vs

Lajovic, Dusan

+22
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 5558
Data:

Popyrin, Alexei

vs

Van De Zandschulp, Botic

+22
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 5560
Data:
Belgia, Asfalt.
ATP - Antwerp Calificari

Nakashima, Brandon

vs

Herbert, Pierre Hugues

+22
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5535
Data:

Seppi, Andreas

vs

Novak, Dennis

+22
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 5536
Data:

Carballes Baena, Roberto

vs

Laaksonen, Henri

+22
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 5534
Data:

Brooksby, Jenson

vs

Gombos, Norbert

+22
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5550
Data:
Belgia, Asfalt.
ATP - Antwerp Dublu

Musetti L / Paire B

vs

Monroe N / Opelka R

+8
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 5755
Data:
Belgia, Asfalt
ATP - Moscova

Millman, John

vs

Bonzi, Benjamin

+22
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 5547
Data:

Dzumhur, Damir

vs

Cilic, Marin

+22
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 5552
Data:

Duckworth, James

vs

Gojo, Borna

+22
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5577
Data:
Rusia, Asfalt
ATP - Moscova Dublu

Brkic T / Cacic N

vs

Bublik A / Mannarino A

+4
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 5544
Data:
Rusia, Asfalt
WTA - Moscova

Krunic, Aleksandra

vs

Pera, Bernarda

+22
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 5548
Data:

Zheng, Qinwen

vs

Tsurenko, Lesia

+22
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 5551
Data:

Kasatkina, Daria

vs

Kalinina, Anhelina

+22
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 5575
Data:
Rusia - Asfalt
WTA - Moscova Dublu

Danilina A / Rodionova Ar

vs

Bouzkova M / Hradecka L

+8
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 5754
Data:
Rusia - Asfalt
WTA - Tenerife

Parrizas-Diaz, Nuria

vs

LI, Ann

+22
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 5543
Data:

Zhang, Shuai

vs

Wang, Xin YU

+22
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 5549
Data:

Juvan, Kaja

vs

Schmiedlova, Anna-Karolina

+22
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5554
Data:

Cristian, Jaqueline Adina

vs

Zidansek, Tamara

+22
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 5553
Data:
Spania, Hard.
WTA - Tenerife Dublu

Neel I / Rosolska A

vs

Heisen V / Mitu A

+8
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 5751
Data:

RUS A / Watson H

vs

Bondar A / Galfi D

+8
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 5752
Data:

Barthel M / Lohoff J

vs

Khromacheva I / Kovinic D

+8
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 5753
Data:
Spania, Hard.
Challenger Bogota

De Jong, Jesper

vs

Martin Tiffon, Pol

+22
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 5564
Data:

Galan, Daniel Elahi

vs

Perchicot, Mathieu

+18
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 5565
Data:

Catarina, Lucas

vs

Jaziri, Malek

+18
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 5563
Data:

Zukas, Matias

vs

Quiroz, Roberto

+22
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 5574
Data:

Gonzalez, Alejandro

vs

Kopriva, Vit

+18
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 5568
Data:
Zgura, Columbia
Challenger Bogota Calificari

Couacaud, Enzo

vs

March, Antonio Cayetano

+6
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 5802
Data:

Hoyos Franco, Alejandro

vs

Barrientos, Nicolas

+5
1
6.50
X
-
2
1.05
Cod. 5803
Data:

Stevens, Bart

vs

Pospisil, Jaroslav

+6
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 5804
Data:

King, Evan

vs

Castelnuovo, Luca

+6
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5807
Data:
Columbia, Zgura
Challenger Buenos Aires

Rodriguez Taverna, Santiago FA

vs

Burruchaga, Roman Andres

+20
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 5576
Data:

Dellien, Hugo

vs

Diaz Acosta, Facundo

+16
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 5578
Data:

Olivieri, Genaro Alberto

vs

Collarini, Andrea

+16
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 5579
Data:

Navone, Mariano

vs

Seyboth Wild, Thiago

+20
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 5627
Data:

Kicker, Nicolas

vs

Alvarez, Nicolas

+8
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 5580
Data:

Tirante, Thiago Agustin

vs

Olivo, Renzo

+16
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5581
Data:
Argentina, Hard * Meciurile cu ora de incepere in intervalul 00:00 - 08:59 se joaca in ziua urmatoare!
Challenger Buenos Aires Calificari

Comesana, Francisco

vs

Matos, Rafael

+9
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 5800
Data:

Kestelboim, Mariano

vs

Monzon, Ignacio

+9
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 5801
Data:

Cuevas, Martin

vs

Justo, Guido Ivan

+9
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 5805
Data:

Gomez-Herrera, Carlos

vs

Midon, Lautaro

+6
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 5806
Data:
Argentina, Hard
Challenger Losinj

Forejtek, Jonas

vs

Cornea, Vlad Victor

+22
1
1.10
X
-