Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 190
GAZDELE COTA 1: 17
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 17
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 17
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 17
CASTIGA MECIUL: 1
CASTIGA MECIUL BASCHET: 12
CASTIGA MINIM 1 SET: 17
CINE MARCHEAZA PRIMA: 17
COMBO BET: 16
COMBOBET: 27
DUEL GOLURI: 5
GOAL LINE SANSA DUBLA: 5
GOAL RANGE: 17
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 25
GOLURI: 49
HANDICAP: 32
HANDICAP GAME: 15
HANDICAP SETURI: 17
INTERVALUL PRIMULUI GOL: 1
MAI MULTE GOLURI: 49
MARCHEAZA: 25
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 17
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 17
MINUTUL PRIMULUI GOL: 1
NU GOLURI: 49
OASPETI COTA 1: 17
OASPETI COTA 1 PAUZA: 17
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 17
P.INTERVAL - FINAL: 1
P.SET - FINAL: 28
PAR IMPAR: 17
PAUZA: 30
PAUZA FINAL: 25
PAUZA SANSA DUBLA: 22
PAUZA SAU FINAL: 49
PRIM CARTONAS: 1
PRIM CORNER: 1
PRIMA REPRIZA SAU FINAL: 1
PRIMUL PENALTY: 1
PRIMUL SET: 28
REPRIZA SECUNDA: 17
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 17
SANSA DUBLA: 88
SCOR CORECT: 43
SUB/PESTE: 101
SUB/PESTE (1.5): 49
SUB/PESTE (3.5): 49
SUB/PESTE (4.5): 1
SUB/PESTE (6.5): 1
SUB/PESTE PRIMUL SET: 17
SUPER COTA 5+: 2
SUPER COTA 7+: 2
TENIS SETURI: 29
TOTAL CORNERE (8.5): 1
TOTAL GOLURI: 25
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 17
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 17
TOTAL GOLURI REPRIZE: 17
TOTAL PUNCTE GAZDE: 11
TOTAL PUNCTE OASPETI: 11
VICTORIE DUBLA: 17
VICTORIE FINAL: 49
VICTORIE PAUZA: 29
VICTORIE SAU GOLURI: 25
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Baseball
Fotbal
Handbal
Hochey
Tenis
Tenis de masa
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal 22/05/2018
Goal Line

HJK - Inter Turku

vs

Sonderjyske - Aarhus

+1
1
2.15
X
4.00
2
2.25
Cod. 5046
Data:

PS Kemi - Ilves

vs

FC Juventus Bucuresti - Concordia

+1
1
2.40
X
3.30
2
2.30
Cod. 5047
Data:

TPS - Honka

vs

Mariehamn - Lahti

+1
1
2.30
X
3.30
2
2.40
Cod. 5048
Data:

Grenoble - Bourg Peronnas

vs

Shamrock Rovers - St. Patricks

+1
1
2.40
X
3.30
2
2.30
Cod. 5049
Data:

KA Akureyri - Keflavik

vs

Breidablik - Vikingur Reykjavik

+1
1
2.15
X
4.50
2
2.15
Cod. 5050
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Clasament
Romania Liga 1 - Playout

FC Juventus Bucuresti

vs

Concordia

+45
1
5.70
X
3.70
2
1.65
Cod. 4172
Data:
Danemarca Div.1 PlayOff EL

Sonderjyske

vs

Aarhus

+37
1
2.70
X
3.30
2
2.50
Cod. 4162
Data:
Playoff Europa League, Semifinale, Retur.
Clasament
Suedia Div. 1

Orebro

vs

Kalmar

+37
1
2.20
X
3.30
2
3.10
Cod. 4168
Data:
Germania Div. 2 Promo - Retro

Aue

vs

Karlsruher

+37
1
2.45
X
3.05
2
3.05
Cod. 4160
Data:
Finala, Retur
Clasament
Belarus Div.1

Gorodeja

vs

Shakhtyor Soligorsk

+16
1
4.40
X
3.10
2
1.80
Cod. 4157
Data:

Isloch Minsk

vs

Luch Minsk

+16
1
2.15
X
2.90
2
3.30
Cod. 4171
Data:
Clasament
Brazilia - Cupa Nord-Est

Santa Cruz

vs

Abc

+9
1
1.80
X
3.25
2
4.00
Cod. 4179
Data:
Sferturi de Finala, Retur
Clasament
Brazilia Brasileiro - Feminin

Flamengo

vs

Vitoria PE

+2
1
1.17
X
6.75
2
9.50
Cod. 4818
Data:

Santos/SP

vs

Gremio Osasco Audax

+2
1
1.17
X
7.00
2
9.00
Cod. 4819
Data:

Sport Recife PE

vs

Pinheirense EC PA

+2
1
1.03
X
12.50
2
16.00
Cod. 4820
Data:
Clasament
Brazilia Div. 2

CSA

vs

Figueirense

+12
1
2.15
X
3.05
2
3.45
Cod. 4180
Data:

Fortaleza

vs

Criciuma

+12
1
1.50
X
3.70
2
6.50
Cod. 4181
Data:
Clasament
CAF Champions League

Horoya (Gui)

vs

Mamelodi Sundowns (Rsa)

+16
1
2.55
X
2.90
2
2.70
Cod. 4158
Data:
Clasament
Cehia U19

Sigma Olomouc U19

vs

Bohemians 1905 U19

+2
1
1.12
X
7.50
2
11.00
Cod. 4821
Data:
Clasament
Columbia Primera B

Barranquilla

vs

Fortaleza

+9
1
2.05
X
3.10
2
3.30
Cod. 4184
Data:
Clasament
Copa Libertadores

Cruzeiro (Bra)

vs

Racing Club (Arg)

+37
1
1.85
X
3.30
2
4.20
Cod. 4182
Data:

U. De Chile (Chi)

vs

Vasco (Bra)

+37
1
2.15
X
3.10
2
3.40
Cod. 4183
Data:
Clasament
Estonia Div.1

Paide

vs

Narva

+16
1
3.00
X
3.40
2
1.95
Cod. 4152
Data:

Tammeka

vs

Tulevik

+16
1
1.20
X
5.30
2
9.00
Cod. 4169
Data:
Finlanda Div. 1

HJK

vs

Inter Turku

+39
1
1.45
X
4.30
2
6.70
Cod. 4153
Data:

PS Kemi

vs

Ilves

+37
1
4.00
X
3.25
2
1.95
Cod. 4154
Data:

TPS

vs

Honka

+36
1
2.60
X
3.15
2
2.65
Cod. 4155
Data:

VPS

vs

KuPS

+37
1
3.20
X
3.30
2
2.20
Cod. 4156
Data:

Mariehamn

vs

Lahti

+36
1
2.70
X
3.15
2
2.60
Cod. 4159
Data:
Franta Div. 2 Promo - Retro

Grenoble

vs

Bourg Peronnas

+37
1
2.25
X
3.15
2
3.25
Cod. 4173
Data:
Finala, Tur.
Clasament
Gibraltar Premier Division

Mons Calpe

vs

Lincoln Red Imps

+2
1
6.35
X
5.40
2
1.30
Cod. 4840
Data:
Clasament
Indonezia Liga 1

Arema FC

vs

Bhayangkara Utd

+9
1
1.60
X
3.75
2
4.20
Cod. 4133
Data:

Mitra Kukar

vs

PSMS Medan

+9
1
1.30
X
4.60
2
6.70
Cod. 4134
Data:

PS Tira

vs

Perseru Serui

+9
1
1.40
X
4.00
2
6.00
Cod. 4135
Data:

Sriwijaya

vs

PSIS Semarang

+9
1
1.25
X
5.00
2
7.30
Cod. 4136
Data:
Clasament
Irlanda Premier

Shamrock Rovers

vs

St. Patricks

+37
1
2.25
X
3.30
2
3.10
Cod. 4174
Data:
Clasament
Islanda Div.1

KA Akureyri

vs

Keflavik

+16
1
1.67
X
3.85
2
4.50
Cod. 4083
Data:
Lituania Div.1

Suduva

vs

Stumbras

+16
1
1.17
X
6.10
2
11.00
Cod. 4143
Data:
Clasament
Malaezia - Premier League

Sarawak FA

vs

Johor DT II

+9
1
2.20
X
3.75
2
2.50
Cod. 4132
Data:

MISC-MIFA

vs

Penang

+9
1
1.40
X
4.20
2
5.50
Cod. 4138
Data:

PDRM FA

vs

UKM

+9
1
1.60
X
3.70
2
4.00
Cod. 4139
Data:
Clasament
Malaezia Super League

Kedah

vs

Pahang

+9
1
2.25
X
3.50
2
2.55
Cod. 4140
Data:

Kuala Lumpur

vs

Kelantan

+9
1
2.10
X
3.30
2
2.90
Cod. 4141
Data:

Terengganu

vs

Perak

+9
1
2.45
X
3.40
2
2.40
Cod. 4142
Data:
Norvegia Div. 2

Viking

vs

Aalesund

+35
1
1.85
X
3.50
2
3.80
Cod. 4163
Data:
Norvegia Div. 3 Gr.1

Fredrikstad

vs

Odds 2

+9
1
1.25
X
6.00
2
6.10
Cod. 4164
Data:

Stabæk 2

vs

Baerum Sportsklubb

+9
1
2.20
X
4.00
2
2.40
Cod. 4165
Data:
Norvegia Div. 3 Gr.2

Skeid

vs

Valerenga 2

+9
1
1.50
X
4.40
2
4.25
Cod. 4161
Data:
Norvegia div. 4

Lokomotiv Oslo

vs

Molde 2

+2
1
4.00
X
4.50
2
1.50
Cod. 4830
Data:

FK Donn

vs

Sandefjord 2

+2
1
1.70
X
4.30
2
3.30
Cod. 4833
Data:

Ostsiden IL

vs

Lillestrom 2

+2
1
2.25
X
4.35
2
2.25
Cod. 4834
Data:

Rosenborg 2

vs

Tillerbyen FK

+2
1
1.25
X
6.10
2
6.20
Cod. 4835
Data:

SK Brann 2

vs

Lysekloster

+2
1
6.20
X
6.10
2
1.25
Cod. 4836
Data:

Staal Jørpeland IL

vs

Egersunds IK 2

+2
1
1.40
X
5.50
2
4.50
Cod. 4837
Data:
Clasament
Olanda Beloften Rezerve

Jong Heerenveen

vs

RKC Waalwijk

+2
1
1.15
X
6.50
2
9.50
Cod. 4832
Data:
Clasament
Oman Liga 1

Al Salam

vs

Muscat Club

+9
1
2.25
X
3.25
2
2.80
Cod. 4838
Data:

Oman Club

vs

Dhofar Salalah

+9
1
2.40
X
3.20
2
2.60
Cod. 4839
Data:
Clasament
Rusia div.1 feminin

Lokomotiv (W)

vs

Zvezda 2005 (W)

+2
1
7.20
X
5.50
2
1.25
Cod. 4822
Data:

CSKA Moscow (W)

vs

Kubanochka (W)

+2
1
1.40
X
4.50
2
5.40
Cod. 4823
Data:

FK Yenisey (W)

vs

Chertanovo Moscow (W)

+2
1
3.70
X
5.40
2
1.50
Cod. 4824
Data:

Ryazan-VDV (W)

vs

Torpedo Izhevsk (W)

+2
1
1.05
X
9.00
2
15.00
Cod. 4828
Data:
Clasament
Rwanda Liga 1

Kiyovu

vs

AS Kigali

+9
1
2.15
X
3.00
2
3.00
Cod. 4932
Data:
Slovacia Div.1 Retro - Promo

MFK Skalica

vs

Fk Senica

+16
1
2.40
X
3.20
2
2.85
Cod. 4829
Data:
Tur
Spania Cupa Reginei (F)

Valencia Féminas (W)

vs

Atlético Madrid (W)

+2
1
3.80
X
3.85
2
1.70
Cod. 4841
Data:
Sferturi de Finala, Retur
Clasament
Suedia Cupa

Hassleholms IF

vs

Kristianstads

+37
1
4.15
X
4.35
2
1.60
Cod. 4167
Data:

Sylvia

vs

Oskarshamns

+37
1
4.00
X
4.35
2
1.58
Cod. 4170
Data:
Preliminarii, Runda 1, Un Meci, Prelungiri, Penalti.
Suedia Div. 2

Osters

vs

GAIS

+35
1
2.20
X
3.20
2
3.15
Cod. 4166
Data:
Clasament
Tanzania - Premier League

Young Africans

vs

Mbao FC

+2
1
1.20
X
5.40
2
9.00
Cod. 4931
Data:
Turcia div.3 Play-Offs

Keçiörengücü

vs

Afjet Afyonspor

+9
1
2.35
X
3.40
2
2.45
Cod. 4825
Data:

Sakaryaspor

vs

Gümüshanespor

+9
1
2.20
X
3.40
2
2.60
Cod. 4831
Data:
Semifinale, Retur
Turcia Div.4

Ankara Demirspor

vs

Diyarbekirspor

+2
1
2.20
X
3.40
2
2.60
Cod. 4933
Data:
Playoffs
Clasament
Uganda Premier League

KCC Kampala

vs

Bul FC

+2
1
1.15
X
6.30
2
10.00
Cod. 4826
Data:

Vipers SC

vs

Express FC

+2
1
1.45
X
3.60
2
6.15
Cod. 4827
Data:
Clasament
Uzbekistan div.1

Kokand 1912

vs

Buxoro

+12
1
1.95
X
3.10
2
3.65
Cod. 4137
Data:

Lokomotiv Tashkent

vs

Qyzylqum

+12
1
1.20
X
5.50
2
10.50
Cod. 4934
Data:
Tenis 22/05/2018
ATP - Geneva

Fucsovics M. (Hun)

vs

Ramos A. (Esp)

+10
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 4730
Data:

Copil M. (Rou)

vs

Johnson S. (Usa)

+10
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4729
Data:

Vesely J. (Cze)

vs

Rosol L. (Cze)

+10
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 4731
Data:

Gojowczyk P. (Ger)

vs

Ferrer D. (Esp)

+10
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4980
Data:

Seppi A. (Ita)

vs

Zapata Miralles B. (Esp)

+10
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4981
Data:

Wawrinka S. (Sui)

vs

Donaldson J. (Usa)

+10
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 4992
Data:
Elvetia - Zgura
ATP - Geneva Dublu

Lindstedt R./Vasilevski A.

vs

Begemann A./Sancic A.

+4
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4726
Data:

Lipsky S./Marrero S. D.

vs

Koolhof W./Sitak A.

+4
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4727
Data:

Arends S./Shamasdin A.

vs

Dodig I./Ram R.

+4
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 4725
Data:

Johnson S./Querrey S.

vs

Inglot D./Skugor F.

+4
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4979
Data:

Marach O./Pavic M.

vs

Cecchinato M./Seppi A.

+4
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 4728
Data:
Elvetia - Zgura
ATP - Lyon

Fritz T. (Usa)

vs

Ebden M. (Aus)

+10
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4734
Data:

Horansky F. (Svk)

vs

Sousa J. (POR)

+10
1
5.60
X
-
2
1.10
Cod. 4735
Data:

Hemery C. (Fra)

vs

Garcia-Lopez G. (Esp)

+10
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4966
Data:

Thiem D. (Aut)

vs

Carballes Baena R. (Esp)

+10
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 4993
Data:
Franta - Zgura
ATP - Lyon Dublu

Matkowski M./McLachlan B.

vs

Duran G./Molteni A.

+4
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4724
Data:

Kyrgios N./Sock J.

vs

Delbonis F./Sousa J.

+4
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4723
Data:
Franta - Zgura
ATP - Roland Garros Calificari

Krstin P. (Srb)

vs

Furness E. (Fra)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4713
Data:

Lopez-Perez E. (Esp)

vs

Travaglia S. (Ita)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4714
Data:

Opelka R. (Usa)

vs

Griekspoor T. (Ned)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4716
Data:
Franta, Zgura
WTA - Nuremberg

Petkovic A. (Ger)

vs

Cirstea S. (Rou)

+10
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4746
Data:

Arruabarrena-V. L. (Esp)

vs

Pliskova Kr. (Cze)

+10
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 4978
Data:

Stephens S. (Usa)

vs

Putintseva Y. (Kaz)

+10
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4747
Data:

Larsson J. (Swe)

vs

McHale C. (Usa)

+9
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4990
Data:
WTA - Nuremberg Dublu

Komardina A./Minella M.

vs

Kerkhove L./Marozava L.

+4
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 4748
Data:

Lepchenko V./Stollar F.

vs

Fomina A./Honcova M.

+4
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4749
Data:

Melichar N./Peschke K.

vs

Podoroska N./Zaja A.

+4
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 4750
Data:

Schuurs D./Srebotnik K.

vs

Niemeier J./Schmidt L.

+1
1
1.03
X
-
2
8.00
Cod. 4751
Data:
Germania - Zgura
WTA - Roland Garros Calificari

Kostyuk M. (Ukr)

vs

Hozumi E. (Jpn)

-
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 4954
Data:

Blinkova A. (Rus)

vs

Buyukakcay C. (Tur)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4956
Data:

Bouzkova M. (Cze)

vs

Andrianjafitrimo T. (Fra)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4957
Data:

Cakarevic S. (FRA)

vs

Kudermetova V. (Rus)

-
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 4958
Data:

Falconi I. (Usa)

vs

Dolehide C. (Usa)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 4959
Data:

Gibbs N. (Usa)

vs

Han X.Y. (Chn)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4960
Data:

Grabher J. (Aut)

vs

Monova P. (Rus)

-
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 4961
Data:

Martincova T. (Cze)

vs

Bonaventure Y. (Bel)

-
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 4962
Data:

Rodina E. (Rus)

vs

Raina A. (Ind)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4963
Data:

Sharipova S. (Uzb)

vs

Lottner A. (Ger)

-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 4964
Data:

Zanevska M. (Bel)

vs

Cadantu A. (Rou)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4965
Data:

Bara Irina M. (Rou)

vs

Albie A. (Fra)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4968
Data:

Grammatikopoulou V. (Gre)

vs

Zhuk S. (Rus)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4969
Data:

Imanishi M. (Jpn)

vs

Hogenkamp R. (Ned)

-
1
5.60
X
-
2
1.10
Cod. 4970
Data:

Jabeur O. (Tun)

vs

Karatantcheva S. (Bul)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4971
Data:

Kalinskaya A. (Rus)

vs

Day K. (Usa)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 4972
Data:

Loeb J. (Usa)

vs

Perrin C. (Sui)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4973
Data:

Rogowska O. (Aus)

vs

Deichmann K. (Lie)

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 4974
Data:

Rus A. (Ned)

vs

Arcangioli M. (Fra)

-
1
1.05
X
-
2
6.50
Cod. 4975
Data:

Schiavone F. (Ita)

vs

Zhao C. (Can)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 4976
Data:

Sramkova R. (Svk)

vs

Muchova K. (Cze)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4977
Data:

Di Lorenzo F. (Usa)

vs

Lemoine Q. (Ned)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4983
Data:

Kovinic D. (Mne)

vs

Liu C. (Usa)

-
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 4987
Data:

Namigata J. (Jpn)

vs

Cabrera L. (Aus)

-
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 4988
Data:

Bouchard E. (Can)

vs

Jakupovic D. (Slo)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 4982
Data:

Fett J. (Cro)

vs

Parry D. (Fra)

-
1
1.01
X
-
2
10.00
Cod. 4984
Data:

Hibino N. (Jpn)

vs

Dulgheru A. (Rou)

-
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 4985
Data:

Ivakhnenko V. (Rus)

vs

Garcia-Perez G. (Esp)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 4986
Data:

Peterson R. (Swe)

vs

Doi M. (Jpn)

-
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 4989
Data:
Franta - Zgura
WTA - Strasbourg

Wang Q. (Chn)

vs

Collins D. R. (Usa)

+9
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4755
Data:

Diyas Z. (Kaz)

vs

Babos T. (Hun)

+10
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4967
Data:

Cibulkova D. (Svk)

vs

Jani R-L. (Hun)

+10
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 4991
Data:
Franta, zgura
WTA - Strasbourg Dublu

Kalashnikova O./Kudryavtseva A.

vs

Knoll X./Smith A.

+4
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 4752
Data:
Franta, zgura
Challenger Loughborough

Aragone J. (Usa)

vs

Moriya H. (Jpn)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4756
Data:

Evans D. (Gbr)

vs

Purcell M. (Aus)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5055
Data:

Kelly D. (Aus)

vs

Brands D. (Ger)

-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 4759
Data:

Nielsen F. (Den)

vs

Guez D. (Fra)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 5056
Data:

Leshem E. (Isr)

vs

Miedler L. (Aut)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4761
Data:

Pavic A. (Cro)

vs

Gabashvili T. (Rus)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 4762
Data:

Jankovits Y. (Fra)

vs

Ortega-Olmedo R. (Esp)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 4758
Data:

Rodionov J. (Aut)

vs

Bambridge L. (Gbr)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5057
Data:
Anglia - Suprafata dura
Challenger Mestre

Gutierrez-Ferrol S. (Esp)

vs

Zekic M. (Srb)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 4739
Data:

Yang T. (Tpe)

vs

Grigelis L. (Ltu)

-
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4743
Data:

Boluda-Purkiss C. (Esp)

vs

Marcora R. (Ita)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 5051
Data:

Caruana L. (Ita)

vs

Eremin E. (Ita)

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 5052
Data:

Cachin P. (Arg)

vs

Krueger M. (Usa)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4736
Data:

Monteiro J. (Por)

vs

Vilella M. M. (Esp)

-
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4740
Data:

Gaio F. (Ita)

vs

Quinzi G. (Ita)

-
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 5053
Data:

Masur D. (Ger)

vs

Moroni M. (Ita)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 5054
Data:

Cuevas M. (Uru)

vs

Brkic T. (Bih)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 4737
Data:

De Greef A. (Bel)

vs

Arnaboldi A. (Ita)

-
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 4738
Data:

Safranek V. (Cze)

vs

Silva Frederico F. (Por)

-
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4741
Data:

Vanni L. (Ita)

vs

Viola M. (Ita)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4742
Data:
Italia - Zgura
Hochey 22/05/2018
Clasament
SUA - A.H.L

Rockford Icehogs

vs

Texas Stars

+11
1
2.00
X
4.00
2
2.85
Cod. 4808
Data:
Playoffs, Semifinale
Baschet 22/05/2018
Clasament
Bulgaria (M)

Rilski Sportist

vs

Academic Bultex

+6
1
1.30
X
15.50
2
3.50
Cod. 4813
Data:
Timp regulamentar!
Cehia (M) - Playoffs

Pardubice

vs

Svitavy

+7
1