Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 215
GAZDELE COTA 1: 17
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 17
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 17
CARTONAS ROSU IN MECI: 1
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 17
CASTIGA MINIM 1 SET: 2
CASTIGA PRIMUL SET: 3
CINE MARCHEAZA PRIMA: 17
COMBO BET: 15
COMBOBET: 2
DUEL GOLURI: 3
GOAL LINE SANSA DUBLA: 3
GOAL RANGE: 2
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 31
GOLURI: 93
HANDICAP: 23
HANDICAP GAME: 1
HANDICAP SETURI: 4
INTERVALUL PRIMULUI GOL: 1
MAI MULTE GOLURI: 93
MARCHEAZA: 31
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 17
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 17
MINUTUL PRIMULUI GOL: 1
NU GOLURI: 93
OASPETI COTA 1: 17
OASPETI COTA 1 PAUZA: 17
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 17
P.INTERVAL - FINAL: 1
P.SET - FINAL: 4
PAR IMPAR: 17
PAUZA: 43
PAUZA FINAL: 62
PAUZA SANSA DUBLA: 29
PAUZA SAU FINAL: 93
PENALTY IN MECI: 1
PRIM CARTONAS: 1
PRIM CORNER: 1
PRIMUL PENALTY: 1
PRIMUL SET: 4
REPRIZA SECUNDA: 17
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 17
SANSA DUBLA: 122
SCOR CORECT: 18
SCOR CORECT SETURI: 2
SUB/PESTE: 122
SUB/PESTE (1.5): 93
SUB/PESTE (3.5): 93
SUB/PESTE (4.5): 3
SUB/PESTE (6.5): 3
SUB/PESTE PRIMUL SET: 2
TENIS SETURI: 4
Total Cartonase (4.5): 1
Total Cartonase (5.5): 1
Total Cartonase (6.5): 1
Total Cartonase Gazde (2.5): 1
Total Cartonase Oaspeti (2.5): 1
TOTAL GOLURI: 32
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 17
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 17
TOTAL GOLURI REPRIZE: 17
TOTAL PUNCTE: 8
TOTAL PUNCTE GAZDE: 1
TOTAL PUNCTE OASPETI: 1
TOTAL SETURI: 2
VICTORIE DUBLA: 17
VICTORIE FINAL: 93
VICTORIE PAUZA: 42
VICTORIE SAU GOLURI: 31
WIN: 23
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Baseball
Darts
Fotbal
Fotbal Australian
Handbal
Hochey
Motociclism
Rugby
Tenis
Tenis de masa
Volei
Volei pe plaja
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal +12h
Goal Line

CSMS Iasi - Chindia Targoviste

vs

CS U Craiova - Astra Giurgiu

+1
1
2.35
X
3.10
2
2.40
Cod. 6685
Data:

Floridsdorfer AC - FC Liefering

vs

Horn - SK Vorwarts Steyr

+1
1
2.20
X
3.85
2
2.20
Cod. 6686
Data:

Ried - Liebherr Gak

vs

FC Juniors - Austria Lustenau

+1
1
2.20
X
3.85
2
2.20
Cod. 6687
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Romania Liga 1 - Total Goluri

TG peste 16.5

vs

Romania

-
1
1.50
X
-
2
-
Cod. 6112
Data:

TG sub 18.5

vs

Romania

-
1
1.50
X
-
2
-
Cod. 6117
Data:

TG peste 17.5

vs

Romania

-
1
1.85
X
-
2
-
Cod. 6113
Data:

TG sub 17.5

vs

Romania

-
1
1.85
X
-
2
-
Cod. 6116
Data:

TG peste 18.5

vs

Romania

-
1
2.25
X
-
2
-
Cod. 6114
Data:

TG sub 16.5

vs

Romania

-
1
2.25
X
-
2
-
Cod. 6115
Data:
Total goluri marcate in Romania - Liga 1, etapa 7. Anulat daca un meci nu se joaca.
Clasament
Romania Liga 1

CSMS Iasi

vs

Chindia Targoviste

+51
1
1.75
X
3.50
2
5.10
Cod. 0267
Data:
Clasament
Finlanda Div. 1

Hifk

vs

FC Ilves

+38
1
3.70
X
3.10
2
2.10
Cod. 0269
Data:
Clasament
Africa de Sud div.2

Cape Umoya United FC

vs

Moroka S

+9
1
2.50
X
2.75
2
2.80
Cod. 6386
Data:
Albania div.1

Kukesi

vs

Partizani T.

+17
1
2.30
X
3.00
2
2.85
Cod. 6421
Data:
Algeria div.2

Arba

vs

JSM Skikda

+9
1
1.60
X
3.10
2
5.40
Cod. 6410
Data:

Olimpique Medea

vs

USM El Harrach

+9
1
1.70
X
3.30
2
4.30
Cod. 6411
Data:

OM Arzew

vs

A Bou Saada

+9
1
1.90
X
2.95
2
3.85
Cod. 6412
Data:

RC Relizane

vs

MC Saida

+9
1
1.40
X
3.70
2
6.55
Cod. 6413
Data:
Anglia Am. Premier L.2 - Div. 1

Tottenham U23

vs

Derby County U23

+9
1
1.75
X
3.80
2
3.60
Cod. 6371
Data:
Anglia Am. Premier L.2 - Div. 2

Middlesbrough U23

vs

Swansea U23

+9
1
2.25
X
3.15
2
2.75
Cod. 6372
Data:
Arabia Saudita Div.1

Al Hilal R.

vs

Abha

+17
1
1.15
X
6.45
2
11.00
Cod. 0270
Data:

Al Taawon

vs

Al-Hazm

+17
1
1.35
X
4.75
2
6.80
Cod. 0276
Data:
Clasament
Austria Div. 2

Austria V.(Am)

vs

SV Lafnitz

+38
1
3.80
X
3.90
2
1.80
Cod. 0284
Data:

FC Juniors

vs

Austria Lustenau

+38
1
3.80
X
3.60
2
1.85
Cod. 0285
Data:

Floridsdorfer AC

vs

FC Liefering

+38
1
2.10
X
3.55
2
3.10
Cod. 0286
Data:

Horn

vs

SK Vorwarts Steyr

+38
1
1.80
X
3.80
2
3.80
Cod. 0287
Data:

Ried

vs

Liebherr Gak

+38
1
1.45
X
4.45
2
5.85
Cod. 0288
Data:

Wacker Innsbruck

vs

SKU Amstetten

+38
1
1.95
X
3.50
2
3.45
Cod. 0289
Data:
Clasament
Austria Regionalliga Central

FC Wels

vs

Sturm Graz (A)

+9
1
5.00
X
4.35
2
1.45
Cod. 6422
Data:

SC Gleisdorf

vs

Deutschlandsberger SC

+9
1
2.05
X
3.70
2
2.80
Cod. 6423
Data:

SC Weiz

vs

WSC Hertha

+9
1
2.60
X
3.55
2
2.25
Cod. 6424
Data:

TUS Bad Gleichenberg

vs

USV Weindorf St. Anna am Aigen

+9
1
2.85
X
3.60
2
2.05
Cod. 6425
Data:

Union Vocklamarkt

vs

SV Allerheiligen

+9
1
1.65
X
4.20
2
3.70
Cod. 6426
Data:
Clasament
Austria Regionalliga East

Traiskirchen Fcm

vs

ASV Drassburg

+9
1
2.15
X
3.60
2
2.65
Cod. 6418
Data:

Rapid Vienna II

vs

Wiener Viktoria

+9
1
1.35
X
4.70
2
6.35
Cod. 6427
Data:

SC Neusiedl

vs

FC Marchfeld Donauauen

+9
1
3.35
X
3.75
2
1.85
Cod. 6428
Data:

SV Mattersburg II

vs

W. Neustadt

+9
1
2.20
X
3.55
2
2.65
Cod. 6429
Data:
Clasament
Belarus Div.1

FC Isloch

vs

Slutsksakhar Slutsk

+17
1
1.65
X
3.35
2
4.80
Cod. 0265
Data:

FK Dnyapro Mogilev

vs

FC Minsk

+17
1
2.60
X
3.15
2
2.70
Cod. 0263
Data:
Clasament
Bulgaria Div.1

Tsarsko Selo Sofia

vs

Beroe

+38
1
5.20
X
3.40
2
1.65
Cod. 0266
Data:
Clasament
Cehia Div. 1

Ostrava

vs

Slovacko

+38
1
2.15
X
3.25
2
3.30
Cod. 0273
Data:

Sigma Olomouc

vs

Teplice

+38
1
1.85
X
3.30
2
4.15
Cod. 0274
Data:
Clasament
Cehia Div.2

Hradec Kralove

vs

Afk Chrudim

+12
1
1.50
X
3.80
2
5.55
Cod. 0271
Data:

Jihlava

vs

SK Lisen

+12
1
1.35
X
4.60
2
6.60
Cod. 0272
Data:

Brno

vs

MFK Vitkovice

+12
1
1.20
X
5.70
2
9.80
Cod. 0279
Data:
Cehia Div.3 CFL

FK Kraluv Dvur

vs

FC Pisek

+2
1
1.65
X
4.00
2
3.80
Cod. 6414
Data:
Clasament
Cehia Div.3 MSFL

FC Viktoria Otrokovice

vs

Banik Ostrava B

+2
1
2.05
X
3.65
2
2.85
Cod. 6399
Data:

FC Velke Mezirici

vs

SFK Vrchovina

+2
1
1.80
X
3.80
2
3.40
Cod. 6400
Data:

Slavia Kromeriz

vs

Unex Unicov

+2
1
2.10
X
3.60
2
2.80
Cod. 6405
Data:
Clasament
Cipru div.1

Nea Salamis

vs

Pafos FC

+17
1
2.00
X
3.25
2
3.60
Cod. 0275
Data:
Clasament
Coreea de Sud Div.1

Gyeongnam

vs

Suwon

+17
1
2.75
X
3.30
2
2.40
Cod. 0259
Data:
Clasament
Croatia Div. 2

NK Hrvatski Dragovoljac

vs

NK Medimurje Cakovec

+2
1
2.40
X
3.50
2
2.45
Cod. 6406
Data:

NK Radnik Sesvete

vs

NK Solin

+2
1
1.60
X
3.45
2
5.00
Cod. 6407
Data:
Clasament
Danemarca Div. 1

Hobro

vs

Odense

+38
1
3.50
X
3.50
2
2.00
Cod. 0280
Data:
Emiratele Arabe Unite - Arabian Gulf Cup

AL Wahda Scc (UAE)

vs

Ahli Al-Fujirah

+12
1
1.30
X
4.95
2
6.85
Cod. 6197
Data:

Al-Nasr Dubai

vs

Ittihad Kalba

+12
1
1.35
X
5.00
2
6.10
Cod. 6198
Data:
Faza Grupelor
Clasament
Estonia Div.1

FC Kuressaare

vs

Tammeka Tartu

+17
1
5.00
X
4.35
2
1.45
Cod. 6373
Data:
Clasament
Finlanda Div. 2

FC Haka Valkeakoski

vs

FC Ktp

+17
1
1.30
X
5.00
2
7.65
Cod. 0268
Data:
Clasament
Finlanda Div. 3 B

FC Jazz

vs

FC Honka/Akatemia

+9
1
2.25
X
3.75
2
2.50
Cod. 6199
Data:

Salpa

vs

P-Iirot

+9
1
1.70
X
4.05
2
3.55
Cod. 6200
Data:
Georgia div.1

Sioni Bolnisi

vs

Dinamo Batumi

+17
1
4.60
X
3.30
2
1.65
Cod. 6387
Data:
Clasament
Germania Div. 2

Aue

vs

Stuttgart

+38
1
4.10
X
3.80
2
1.80
Cod. 0277
Data:

Darmstadt

vs

Dresden

+38
1
2.35
X
3.30
2
3.00
Cod. 0278
Data:
Clasament
Germania Div.3

Ingolstadt

vs

Hansa Rostock

+17
1
1.55
X
4.00
2
5.15
Cod. 0281
Data:
Clasament
Germania Regional Bavaria

Spvgg Bayreuth

vs

TSV 1860 Rosenheim

+9
1
1.55
X
4.15
2
4.65
Cod. 6417
Data:

Heimstetten

vs

SV Schalding-Heining

+9
1
2.25
X
3.60
2
2.60
Cod. 6430
Data:
Clasament
Germania Regional Nord

ETSV Weiche

vs

Hamburg II

+12
1
1.90
X
3.70
2
3.55
Cod. 6203
Data:

Heider SV

vs

SV Drochtersen/Assel

+12
1
8.20
X
5.45
2
1.30
Cod. 6204
Data:
Clasament
Germania Regional Nord Est

Hertha Berlin (Am)

vs

Berliner AK 07

+12
1
2.25
X
3.60
2
2.75
Cod. 5836
Data:

Lokomotive Leipzig

vs

Rathenow

+12
1
1.15
X
6.80
2
12.00
Cod. 5837
Data:
Clasament
Germania Regional Vest

TUS Haltern

vs

Dortmund (Am)

+12
1
3.95
X
3.75
2
1.80
Cod. 5605
Data:

Verl

vs

Bonner SC

+12
1
1.80
X
3.75
2
4.00
Cod. 5606
Data:
Clasament
Indonezia Liga 1

Barito Putera

vs

Persipura Jayapura

+9
1
1.80
X
3.40
2
3.75
Cod. 6381
Data:

PSS Sleman

vs

PSM Makassar

+9
1
1.75
X
3.50
2
4.00
Cod. 6385
Data:
Iran Pro

Machine Sazi Tabriz

vs

Esteghlal TEH

+9
1
4.75
X
3.25
2
1.70
Cod. 6195
Data:

Paykan

vs

Radideh Mashhad

+9
1
2.20
X
2.90
2
3.25
Cod. 6196
Data:

Foolad Khouzestan

vs

Sanat Naft

+9
1
2.15
X
3.05
2
3.45
Cod. 6201
Data:

Shahin Bushehr FC

vs

Sepahan

+9
1
6.45
X
3.65
2
1.55
Cod. 6202
Data:
Clasament
Japonia Div.1

Kashima A.

vs

Gamba Osaka

+36
1
2.00
X
3.40
2
3.40
Cod. 0258
Data:

Tosu

vs

Vissel Kobe

+36
1
2.70
X
3.40
2
2.40
Cod. 0260
Data:

Urawa RD

vs

Matsumoto Yamaga FC

+36
1
1.90
X
3.35
2
3.90
Cod. 0261
Data:
Clasament
Lituania Div.1

FK Panevezys

vs

Vilniaus Riteriai

+17
1
2.95
X
3.25
2
2.15
Cod. 6401
Data:
Malta div.1

Gzira United FC

vs

Hamrun Spartans FC

+9
1
2.25
X
3.55
2
2.55
Cod. 6419
Data:

Sirens FC

vs

Senglea Athletic

+9
1
2.40
X
3.60
2
2.40
Cod. 6420
Data:
Clasament
Portugalia U23

CS Maritimo

vs

CD Aves

+2
1
2.60
X
3.40
2
2.30
Cod. 5603
Data:

CF Belenenses

vs

Estoril Praia

+2
1
4.50
X
4.20
2
1.55
Cod. 5604
Data:

Vitoria Guimaraes

vs

Sporting CP

+2
1
6.00
X
4.80
2
1.35
Cod. 5607
Data:
Qatar Premier League

Al Arabi

vs

Al Ahli Doha SC

+9
1
2.60
X
3.40
2
2.30
Cod. 5834
Data:

Al Rayyan

vs

Umm-Salal

+9
1
1.40
X
4.35
2
6.00
Cod. 5835
Data:
Clasament
Rusia Div.2 Centru

FC Dynamo Bryansk

vs

FC Khimki-M

+9
1
1.45
X
4.05
2
6.00
Cod. 6402
Data:

FC Sokol Saratov

vs

Rotor Volgograd II

+9
1
1.20
X
5.55
2
11.20
Cod. 6403
Data:

FC Zorkij Krasnogorsk

vs

Kvant Obninsk

+9
1
1.90
X
3.45
2
3.45
Cod. 6404
Data:

FC Saturn Moscow Region

vs

FC Metallurg Lipetsk

+1
1
3.90
X
3.30
2
1.80
Cod. 6415
Data:
Clasament
Rusia Div.2 Sud

Skvo Rostov

vs

Dinamo Stavropol

+9
1
2.35
X
3.50
2
2.55
Cod. 6416
Data:
Clasament
Rusia Div.2 Ural- Povolzhye

Ural-2

vs

FK Tyumen

+9
1
3.45
X
3.40
2
1.85
Cod. 6382
Data:

FC Chelyabinsk

vs

FC Volga Ulyanovsk

+9
1
2.20
X
3.35
2
2.75
Cod. 6389
Data:

FC Nosta Novotroitsk

vs

Zenit Izhevsk

+9
1
2.60
X
3.55
2
2.25
Cod. 6390
Data:

FC Zvezda Perm

vs

FC Ufa-2

+9
1
1.45
X
4.00
2
5.45
Cod. 6391
Data:

Lada Dimitrovgrad

vs

FC Lada Togliatti

+9
1
1.65
X
3.60
2
4.40
Cod. 6392
Data:
Clasament
Rusia Div.2 Vest

Rodina Moscow

vs

FC Torpedo Vladimir

+9
1
3.30
X
3.30
2
2.00
Cod. 6388
Data:

FC Pskov-747

vs

FC Zenit St Petersburg II

+9
1
2.85
X
3.30
2
2.25
Cod. 6395
Data:

FK Olimp Khimki

vs

FK Dolgoprudny

+9
1
3.50
X
3.25
2
1.90
Cod. 6396
Data:

Luki-Energiya V.luki

vs

Zvezda St Petersburg

+9
1
1.35
X
4.40
2
7.00
Cod. 6408
Data:
Clasament
Rusia Tineret

FK Ufa Youth

vs

FC Zenit St Petersburg Youth

+9
1
7.70
X
5.55
2
1.25
Cod. 6370
Data:

FK Tambov Youth

vs

Dinamo Moscow Youth

+9
1
2.75
X
3.75
2
2.10
Cod. 6384
Data:
Clasament
Slovacia Div.1

Senica

vs

Z. Moravce

+17
1
2.05
X
3.20
2
3.35
Cod. 0282
Data:
Clasament
Slovacia Div.2

ZP Sport Podbrezova

vs

B. Bystrica

+10
1
2.05
X
3.50
2
2.90
Cod. 6431
Data:
Clasament
Turcia Div. 2

Boluspor

vs

Adana Demirspor

+17
1
2.25
X
3.30
2
2.90
Cod. 0283
Data:
Clasament
Ucraina Div.2

Girnik-Sport

vs

FC Ingulets

+9
1
3.55
X
3.30
2
1.90
Cod. 6393
Data:

Agrobiznes Volochisk

vs

Rukh Vinnyky

+9
1
2.80
X
3.30
2
2.25
Cod. 6397
Data:

FC Minaj

vs

FC Kremin Kreminchuh

+9
1
2.40
X
3.25
2
2.60
Cod. 6398
Data:

Prykarpattya Ivano-Frankivsk

vs

FK Mykolaiv

+9
1
2.20
X
3.30
2
2.85
Cod. 6409
Data:
Clasament
Vietnam div.1

QNK Quang Nam

vs

K. Khanh Hoa

+9
1
1.40
X
4.30
2
5.80
Cod. 6383
Data:
Tenis +12h
ATP - US Open Calificari

Barrere G. (Fra)

vs

Galan Riveros D. E. (Col)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6345
Data:

Basic M. (Bih)

vs

Giraldo S. (Col)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 6346
Data:

Benchetrit E. (Fra)

vs

Coppejans K. (Bel)

-
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 6347
Data:

Kamke T. (Ger)

vs

Lacko L. (Svk)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 6348
Data:

Kwon Soon W. (Kor)

vs

Diez S. (Can)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 6350
Data:

Martinez P. (Esp)

vs

Brooksby J. (Usa)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 6351
Data:

Koepfer D. (Ger)

vs

Uchiyama Y. (Jpn)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6349
Data:

Ymer M. (Swe)

vs

Chung H. (Kor)

-
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 6352
Data:

Griekspoor T. (Ned)

vs

Trungelliti M. (Arg)

-
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 6564
Data:

Lorenzi P. (Ita)

vs

Vesely J. (Cze)

-
1
2.70
X
-
2
1.40
Cod. 6565
Data:

Majchrzak K. (Pol)

vs

Ivashka I. (Blr)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 6566
Data:

Menezes J. (Bra)

vs

Nagal S. (Ind)

-
1
1.50
X
-
2
2.40
Cod. 6567
Data:

Rosol L. (Cze)

vs

Gerasimov E. (Blr)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 6568
Data:
Hard , SUA - Calificari
ATP - Winston-Salem

Millman J. (Aus)

vs

Johnson S. (Usa)

+9
1
2.35
X
-
2
1.60
Cod. 6343
Data:
SUA, asfalt
ATP - Winston-Salem Dublu

Kubot L./Melo M.

vs

Murray J./Skupski N.

+4
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6366
Data:

Gille S./Vliegen J.

vs

Monroe N./Sandgren T.

+4
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6367
Data:
SUA, hard
WTA - New York

Linette M. (Pol)

vs

Siniakova K. (Cze)

+10
1
2.35
X
-
2
1.60
Cod. 6563
Data:
SUA, Hard
WTA - US Open Calificari

Badosa G. P. (Esp)

vs

Frech M. (Pol)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 6328
Data:

Cepelova J. (Svk)

vs

Fourlis J. (Aus)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 6329
Data:

Gracheva V. (Rus)

vs

Hogenkamp R. (Ned)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 6330
Data:

Kucova K. (Svk)

vs

Martincova T. (Cze)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 6331
Data:

Ruse G. (Rou)

vs

Wang X. (Chn)

-
1
1.90
X
-
2
1.80
Cod. 6332
Data:

Rybakina E. (Kaz)

vs

Cabrera L. (Aus)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 6333
Data:

Allertova D. (Cze)

vs

Hon P. (Aus)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 6327
Data:

Townsend T. (Usa)

vs

Stojanovic N. (Srb)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 6334
Data:

Dolehide C. (Usa)

vs

Friedsam A-L. (Ger)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 6569
Data:

Flipkens K. (Bel)

vs

Larsson J. (Swe)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 6570
Data:

Shinikova I. (Bul)

vs

Bogdan A. (Rou)

-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 6571
Data:
Hard, SUA - Calificari
Challenger L Aquila