Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Pariuri
Sporturi
Afisare
FINAL: 117
GAZDELE COTA 1: 4
GAZDELE COTA 1 PAUZA: 4
GAZDELE COTA 1 REPRIZA A 2-A: 4
CASTIGA DUPA CE A FOST CONDUSA: 4
CASTIGA MECIUL BASCHET: 3
CASTIGA MINIM 1 SET: 15
CINE MARCHEAZA PRIMA: 4
COMBO BET: 4
COMBOBET: 17
DUEL GOLURI: 3
GOAL LINE SANSA DUBLA: 3
GOAL RANGE: 15
GOL AMBELE/UNA SAU NICIUNA: 8
GOLURI: 22
HANDICAP: 5
HANDICAP GAME: 13
HANDICAP SETURI: 15
MAI MULTE GOLURI: 22
MARCHEAZA: 8
MARCHEAZA IN A DOUA REPRIZA: 4
MARCHEAZA IN PRIMA REPRIZA: 4
NU GOLURI: 22
OASPETI COTA 1: 4
OASPETI COTA 1 PAUZA: 4
OASPETI COTA 1 REPRIZA A 2-A: 4
P.SET - FINAL: 25
PAR IMPAR: 4
PAUZA: 10
PAUZA FINAL: 8
PAUZA SANSA DUBLA: 6
PAUZA SAU FINAL: 22
PRIMUL SET: 25
REPRIZA SECUNDA: 4
REPRIZA SECUNDA SANSA DUBLA: 4
SANSA DUBLA: 34
SCOR CORECT: 29
SUB/PESTE: 34
SUB/PESTE (1.5): 22
SUB/PESTE (3.5): 22
SUB/PESTE PRIMUL SET: 15
SUPER COTA 5+: 1
SUPER COTA 7+: 1
TENIS SETURI: 26
TOTAL GOLURI: 8
TOTAL GOLURI PRIMA REPRIZA: 4
TOTAL GOLURI REPRIZA SECUNDA: 4
TOTAL GOLURI REPRIZE: 4
TOTAL PUNCTE GAZDE: 2
TOTAL PUNCTE OASPETI: 2
VICTORIE DUBLA: 4
VICTORIE FINAL: 22
VICTORIE PAUZA: 10
VICTORIE SAU GOLURI: 8
Selectati Toate Pariurile
Deselectati pariurile
Vizualizati pariurile selectate
Baschet
Fotbal
Tenis
Tenis de masa
Volei
sorteaza dupa competitie
sorteaza cronologic
Fotbal +6h
Goal Line

HJK - Inter Turku

vs

Sonderjyske - Aarhus

+1
1
2.15
X
4.00
2
2.25
Cod. 5046
Data:

PS Kemi - Ilves

vs

FC Juventus Bucuresti - Concordia

+1
1
2.40
X
3.30
2
2.30
Cod. 5047
Data:

TPS - Honka

vs

Mariehamn - Lahti

+1
1
2.30
X
3.30
2
2.40
Cod. 5048
Data:
In care meci se marcheaza mai multe goluri
Clasament
Belarus Div.1

Gorodeja

vs

Shakhtyor Soligorsk

+16
1
4.40
X
3.10
2
1.80
Cod. 4157
Data:
Clasament
Cehia U19

Sigma Olomouc U19

vs

Bohemians 1905 U19

+2
1
1.12
X
7.50
2
11.00
Cod. 4821
Data:
Clasament
Estonia Div.1

Paide

vs

Narva

+16
1
3.00
X
3.40
2
1.95
Cod. 4152
Data:
Finlanda Div. 1

HJK

vs

Inter Turku

+39
1
1.45
X
4.30
2
6.70
Cod. 4153
Data:

PS Kemi

vs

Ilves

+37
1
4.00
X
3.25
2
1.95
Cod. 4154
Data:

TPS

vs

Honka

+36
1
2.60
X
3.15
2
2.65
Cod. 4155
Data:

VPS

vs

KuPS

+37
1
3.20
X
3.30
2
2.20
Cod. 4156
Data:
Clasament
Indonezia Liga 1

Arema FC

vs

Bhayangkara Utd

+9
1
1.60
X
3.75
2
4.20
Cod. 4133
Data:

Mitra Kukar

vs

PSMS Medan

+9
1
1.30
X
4.60
2
6.70
Cod. 4134
Data:

PS Tira

vs

Perseru Serui

+9
1
1.40
X
4.00
2
6.00
Cod. 4135
Data:

Sriwijaya

vs

PSIS Semarang

+9
1
1.25
X
5.00
2
7.30
Cod. 4136
Data:
Lituania Div.1

Suduva

vs

Stumbras

+16
1
1.17
X
6.10
2
11.00
Cod. 4143
Data:
Clasament
Malaezia - Premier League

Sarawak FA

vs

Johor DT II

+9
1
2.20
X
3.75
2
2.50
Cod. 4132
Data:

MISC-MIFA

vs

Penang

+9
1
1.40
X
4.20
2
5.50
Cod. 4138
Data:

PDRM FA

vs

UKM

+9
1
1.60
X
3.70
2
4.00
Cod. 4139
Data:
Clasament
Malaezia Super League

Kedah

vs

Pahang

+9
1
2.25
X
3.50
2
2.55
Cod. 4140
Data:

Kuala Lumpur

vs

Kelantan

+9
1
2.10
X
3.30
2
2.90
Cod. 4141
Data:

Terengganu

vs

Perak

+9
1
2.45
X
3.40
2
2.40
Cod. 4142
Data:
Clasament
Rusia div.1 feminin

Lokomotiv (W)

vs

Zvezda 2005 (W)

+2
1
7.20
X
5.50
2
1.25
Cod. 4822
Data:

CSKA Moscow (W)

vs

Kubanochka (W)

+2
1
1.40
X
4.50
2
5.40
Cod. 4823
Data:

FK Yenisey (W)

vs

Chertanovo Moscow (W)

+2
1
3.70
X
5.40
2
1.50
Cod. 4824
Data:

Ryazan-VDV (W)

vs

Torpedo Izhevsk (W)

+2
1
1.05
X
9.00
2
15.00
Cod. 4828
Data:
Clasament
Rwanda Liga 1

Kiyovu

vs

AS Kigali

+9
1
2.15
X
3.00
2
3.00
Cod. 4932
Data:
Slovacia Div.1 Retro - Promo

MFK Skalica

vs

Fk Senica

+16
1
2.40
X
3.20
2
2.85
Cod. 4829
Data:
Tur
Clasament
Tanzania - Premier League

Young Africans

vs

Mbao FC

+2
1
1.20
X
5.40
2
9.00
Cod. 4931
Data:
Turcia div.3 Play-Offs

Keçiörengücü

vs

Afjet Afyonspor

+9
1
2.35
X
3.40
2
2.45
Cod. 4825
Data:
Semifinale, Retur
Turcia Div.4

Ankara Demirspor

vs

Diyarbekirspor

+2
1
2.20
X
3.40
2
2.60
Cod. 4933
Data:
Playoffs
Clasament
Uganda Premier League

KCC Kampala

vs

Bul FC

+2
1
1.15
X
6.30
2
10.00
Cod. 4826
Data:

Vipers SC

vs

Express FC

+2
1
1.45
X
3.60
2
6.15
Cod. 4827
Data:
Clasament
Uzbekistan div.1

Kokand 1912

vs

Buxoro

+12
1
1.95
X
3.10
2
3.65
Cod. 4137
Data:

Lokomotiv Tashkent

vs

Qyzylqum

+12
1
1.20
X
5.50
2
10.50
Cod. 4934
Data:
Tenis +6h
ATP - Geneva

Fucsovics M. (Hun)

vs

Ramos A. (Esp)

+10
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 4730
Data:

Copil M. (Rou)

vs

Johnson S. (Usa)

+10
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4729
Data:

Vesely J. (Cze)

vs

Rosol L. (Cze)

+10
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 4731
Data:

Gojowczyk P. (Ger)

vs

Ferrer D. (Esp)

+10
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4980
Data:

Seppi A. (Ita)

vs

Zapata Miralles B. (Esp)

+10
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4981
Data:
Elvetia - Zgura
ATP - Geneva Dublu

Lindstedt R./Vasilevski A.

vs

Begemann A./Sancic A.

+4
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4726
Data:

Lipsky S./Marrero S. D.

vs

Koolhof W./Sitak A.

+4
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4727
Data:

Arends S./Shamasdin A.

vs

Dodig I./Ram R.

+4
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 4725
Data:

Johnson S./Querrey S.

vs

Inglot D./Skugor F.

+4
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4979
Data:
Elvetia - Zgura
ATP - Lyon

Fritz T. (Usa)

vs

Ebden M. (Aus)

+10
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4734
Data:

Horansky F. (Svk)

vs

Sousa J. (POR)

+10
1
5.60
X
-
2
1.10
Cod. 4735
Data:

Hemery C. (Fra)

vs

Garcia-Lopez G. (Esp)

+10
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4966
Data:
Franta - Zgura
ATP - Lyon Dublu

Matkowski M./McLachlan B.

vs

Duran G./Molteni A.

+4
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4724
Data:

Kyrgios N./Sock J.

vs

Delbonis F./Sousa J.

+4
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4723
Data:
Franta - Zgura
ATP - Roland Garros Calificari

Krstin P. (Srb)

vs

Furness E. (Fra)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4713
Data:

Lopez-Perez E. (Esp)

vs

Travaglia S. (Ita)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4714
Data:

Opelka R. (Usa)

vs

Griekspoor T. (Ned)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4716
Data:
Franta, Zgura
WTA - Nuremberg

Petkovic A. (Ger)

vs

Cirstea S. (Rou)

+10
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4746
Data:

Arruabarrena-V. L. (Esp)

vs

Pliskova Kr. (Cze)

+10
1
2.15
X
-
2
1.60
Cod. 4978
Data:

Stephens S. (Usa)

vs

Putintseva Y. (Kaz)

+10
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4747
Data:

Larsson J. (Swe)

vs

McHale C. (Usa)

+9
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4990
Data:
WTA - Nuremberg Dublu

Komardina A./Minella M.

vs

Kerkhove L./Marozava L.

+4
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 4748
Data:

Lepchenko V./Stollar F.

vs

Fomina A./Honcova M.

+4
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4749
Data:

Melichar N./Peschke K.

vs

Podoroska N./Zaja A.

+4
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 4750
Data:

Schuurs D./Srebotnik K.

vs

Niemeier J./Schmidt L.

+1
1
1.03
X
-
2
8.00
Cod. 4751
Data:
Germania - Zgura
WTA - Roland Garros Calificari

Kostyuk M. (Ukr)

vs

Hozumi E. (Jpn)

-
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 4954
Data:

Blinkova A. (Rus)

vs

Buyukakcay C. (Tur)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4956
Data:

Bouzkova M. (Cze)

vs

Andrianjafitrimo T. (Fra)

-
1
1.25
X
-
2
3.50
Cod. 4957
Data:

Cakarevic S. (FRA)

vs

Kudermetova V. (Rus)

-
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 4958
Data:

Falconi I. (Usa)

vs

Dolehide C. (Usa)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 4959
Data:

Gibbs N. (Usa)

vs

Han X.Y. (Chn)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4960
Data:

Grabher J. (Aut)

vs

Monova P. (Rus)

-
1
1.20
X
-
2
4.00
Cod. 4961
Data:

Martincova T. (Cze)

vs

Bonaventure Y. (Bel)

-
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 4962
Data:

Rodina E. (Rus)

vs

Raina A. (Ind)

-
1
1.30
X
-
2
3.15
Cod. 4963
Data:

Sharipova S. (Uzb)

vs

Lottner A. (Ger)

-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 4964
Data:

Zanevska M. (Bel)

vs

Cadantu A. (Rou)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4965
Data:

Bara Irina M. (Rou)

vs

Albie A. (Fra)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4968
Data:

Grammatikopoulou V. (Gre)

vs

Zhuk S. (Rus)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4969
Data:

Imanishi M. (Jpn)

vs

Hogenkamp R. (Ned)

-
1
5.60
X
-
2
1.10
Cod. 4970
Data:

Jabeur O. (Tun)

vs

Karatantcheva S. (Bul)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4971
Data:

Kalinskaya A. (Rus)

vs

Day K. (Usa)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 4972
Data:

Loeb J. (Usa)

vs

Perrin C. (Sui)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4973
Data:

Rogowska O. (Aus)

vs

Deichmann K. (Lie)

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 4974
Data:

Rus A. (Ned)

vs

Arcangioli M. (Fra)

-
1
1.05
X
-
2
6.50
Cod. 4975
Data:

Schiavone F. (Ita)

vs

Zhao C. (Can)

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 4976
Data:

Sramkova R. (Svk)

vs

Muchova K. (Cze)

-
1
1.85
X
-
2
1.85
Cod. 4977
Data:

Di Lorenzo F. (Usa)

vs

Lemoine Q. (Ned)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4983
Data:

Kovinic D. (Mne)

vs

Liu C. (Usa)

-
1
1.60
X
-
2
2.15
Cod. 4987
Data:

Namigata J. (Jpn)

vs

Cabrera L. (Aus)

-
1
4.00
X
-
2
1.20
Cod. 4988
Data:

Bouchard E. (Can)

vs

Jakupovic D. (Slo)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 4982
Data:

Fett J. (Cro)

vs

Parry D. (Fra)

-
1
1.01
X
-
2
10.00
Cod. 4984
Data:

Hibino N. (Jpn)

vs

Dulgheru A. (Rou)

-
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 4985
Data:

Ivakhnenko V. (Rus)

vs

Garcia-Perez G. (Esp)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 4986
Data:

Peterson R. (Swe)

vs

Doi M. (Jpn)

-
1
1.15
X
-
2
4.60
Cod. 4989
Data:
Franta - Zgura
WTA - Strasbourg

Wang Q. (Chn)

vs

Collins D. R. (Usa)

+9
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 4755
Data:

Diyas Z. (Kaz)

vs

Babos T. (Hun)

+10
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4967
Data:

Cibulkova D. (Svk)

vs

Jani R-L. (Hun)

+10
1
1.10
X
-
2
5.60
Cod. 4991
Data:
Franta, zgura
WTA - Strasbourg Dublu

Kalashnikova O./Kudryavtseva A.

vs

Knoll X./Smith A.

+4
1
1.75
X
-
2
1.95
Cod. 4752
Data:
Franta, zgura
Challenger Loughborough

Aragone J. (Usa)

vs

Moriya H. (Jpn)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4756
Data:

Evans D. (Gbr)

vs

Purcell M. (Aus)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 5055
Data:

Kelly D. (Aus)

vs

Brands D. (Ger)

-
1
3.50
X
-
2
1.25
Cod. 4759
Data:

Nielsen F. (Den)

vs

Guez D. (Fra)

-
1
2.25
X
-
2
1.55
Cod. 5056
Data:

Leshem E. (Isr)

vs

Miedler L. (Aut)

-
1
2.40
X
-
2
1.50
Cod. 4761
Data:

Pavic A. (Cro)

vs

Gabashvili T. (Rus)

-
1
1.70
X
-
2
2.00
Cod. 4762
Data:
Anglia - Suprafata dura
Challenger Mestre

Gutierrez-Ferrol S. (Esp)

vs

Zekic M. (Srb)

-
1
1.65
X
-
2
2.10
Cod. 4739
Data:

Yang T. (Tpe)

vs

Grigelis L. (Ltu)

-
1
1.80
X
-
2
1.90
Cod. 4743
Data:

Boluda-Purkiss C. (Esp)

vs

Marcora R. (Ita)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 5051
Data:

Caruana L. (Ita)

vs

Eremin E. (Ita)

-
1
3.15
X
-
2
1.30
Cod. 5052
Data:

Cachin P. (Arg)

vs

Krueger M. (Usa)

-
1
1.55
X
-
2
2.25
Cod. 4736
Data:

Monteiro J. (Por)

vs

Vilella M. M. (Esp)

-
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4740
Data:

Gaio F. (Ita)

vs

Quinzi G. (Ita)

-
1
2.90
X
-
2
1.35
Cod. 5053
Data:

Masur D. (Ger)

vs

Moroni M. (Ita)

-
1
1.95
X
-
2
1.75
Cod. 5054
Data:

Cuevas M. (Uru)

vs

Brkic T. (Bih)

-
1
2.10
X
-
2
1.65
Cod. 4737
Data:

De Greef A. (Bel)

vs

Arnaboldi A. (Ita)

-
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 4738
Data:

Safranek V. (Cze)

vs

Silva Frederico F. (Por)

-
1
2.00
X
-
2
1.70
Cod. 4741
Data:

Vanni L. (Ita)

vs

Viola M. (Ita)

-
1
1.35
X
-
2
2.90
Cod. 4742
Data:
Italia - Zgura
Baschet +6h
Clasament
Bulgaria (M)

Rilski Sportist

vs

Academic Bultex

+6
1
1.30
X
15.50
2
3.50
Cod. 4813
Data:
Timp regulamentar!
Lituania (M) - Playoffs

Siauliai

vs

Lietkabelis

+4
1
1.85
X
13.70
2
2.00
Cod. 4587
Data:
Turcia (M) - Playoffs

Anadolu Efes

vs

Darussafaka

+7
1
1.50
X
13.50
2
2.95
Cod. 4586
Data:
Timp regulamentar!
Volei +6h
Liga Natiunilor (F)

Japan W

vs

USA W

-
1
4.60
X
-
2
1.15
Cod. 4790
Data:

Argentina W

vs

Dominican Republic W

-
1
4.60
X
-
2
1.15
Cod. 4791
Data:

China W

vs

Poland W

-
1
1.02
X
-
2
9.00
Cod. 4792
Data:

Turkey W

vs

Brazil W

-
1
2.50
X
-
2
1.45
Cod. 4793
Data:
Grupe
Tenis de masa +6h
Challenger Series 2018

Lind, Anders

vs

Arcila, Carlos

-
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5082
Data:

Konecny, Tomas

vs

Mendes, Enio

-
1
1.40
X
-
2
2.70
Cod. 5083
Data:

David, Petr

vs

Ecseki, Nandor

-
1
1.45
X
-
2
2.50
Cod. 5084
Data:
1
2
3
4
5
inapoi la lista
Simplu
Sistem
Pentru a paria faceti click pe o cota!
Sistem:
 din 
nu se pot face combinari
Nr Variante:
0
Cota totala:
0
Miza:
0
Taxe:
0
Total de plata:
2
3
7
10
+
Castig minim:
0
Castig maxim:
0
Joaca Pariul