Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Duminica
25/07
Fotbal
Europa
Champions League Calificari
5666 / 23:59 / Omonia vs NK Dinamo Zagreb
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
5668 / 23:59 / HJK Helsinki vs Malmo FF
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
5667 / 23:59 / Flora Tallinn vs Legia
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
5669 / 23:59 / Zalgiris vs Ferencvarosi TC
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
5671 / 23:59 / Neftchi Baku vs Olympiakos
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
5672 / 23:59 / CFR Cluj vs Lincoln FC
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5674 / 23:59 / Galatasaray vs PSV
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5675 / 23:59 / Ludogorets vs Mura
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
5676 / 23:59 / Young Boys vs Slovan Bratislava
Pauza
2-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
5678 / 23:59 / Sparta P. vs Rapid Viena
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5677 / 23:59 / Crvena Zvezda vs FC Kairat Almaty
Pauza
3-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
Romania
Romania Liga 1
0917 / 23:59 / Chindia Targoviste vs Sepsi
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0799 / 18:30 / FC Farul Constanta vs Gaz Metan
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
2
Total cornere
11
Total cornere gazde
6
Total cornere oaspeti
5
Total cornere prima repriza
8
Total cornere repriza secunda
3
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
55
Primul penalty
1
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0855 / 21:30 / FCSB vs Univ. Craiova
Pauza
3-0
Final
4-1
Primul Corner
2
Total cornere
6
Total cornere gazde
2
Total cornere oaspeti
4
Total cornere prima repriza
1
Total cornere repriza secunda
5
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
2
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
7
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
Prim marcator
Zdenek Ondrasek(Anulat); Ivan Mamut(Anulat); Reagy Ofosu(Anulat); Stefan Baiaram(Anulat); Olimpiu Morutan;
Orice marcator
Ivan Mamut(Anulat); Reagy Ofosu(Anulat); Alt Marcator FCSB; Florin Tanase; Octavian Popescu; Olimpiu Morutan; Alt Marcator Univ. Craiova; Rezerva Univ. Craiova;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0934 / 23:59 / U Craiova 1948 SA vs Dinamo
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Franta
Franta Div. 2
0935 / 23:59 / Dijon vs Sochaux
Pauza
0-0
Final
1-3
Marcheaza prima
2
Germania
Germania Div. 2
0716 / 14:30 / St. Pauli vs Holstein Kiel
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0714 / 14:30 / Nurnberg vs Aue
Pauza
0-0
Final
0-0
0715 / 14:30 / Sandhausen vs Fortuna Dusseldorf
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Germania Div.3
0722 / 15:00 / Verl vs Turkgucu Ataspor Munchen
Pauza
0-0
Final
0-0
0708 / 14:00 / FC Viktoria Berlin vs FC Viktoria Koln
Pauza
2-1
Final
2-1
0926 / 23:59 / Freiburg (Am) vs Wehen
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Regional Nord Est
0710 / 14:00 / Meuselwitz vs SV Lichtenberg 47
Pauza
0-0
Final
1-0
0724 / 15:05 / FC Eilenburg vs Bsg Chemie Leipzig
Pauza
1-0
Final
1-1
0709 / 14:00 / Cottbus vs FSV Luckenwalde
Pauza
0-1
Final
1-1
Belgia
Belgia Div. 1
0713 / 14:30 / KV Mechelen vs Antwerp
Pauza
0-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
0739 / 17:00 / Club Brugge vs Eupen
Pauza
0-0
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0819 / 19:30 / RSC Anderlecht vs Union Saint-Gilloise
Pauza
1-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0860 / 22:00 / St.Truidense vs Gent
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Elvetia
Elvetia Div. 1
0727 / 15:15 / Lugano vs Zurich
Pauza
0-2
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0759 / 17:30 / Grasshopper Club Zurich vs Basel
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0760 / 17:30 / Sion vs Servette FC
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Elvetia Div. 2
0725 / 15:15 / FC Schaffhausen vs SC Kriens
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
0726 / 15:15 / Wil 1900 vs Vaduz
Pauza
1-0
Final
2-3
Marcheaza prima
1
Portugalia
Portugalia Cupa Ligii
0787 / 20:00 / Maritimo vs Boavista FC
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0555 / 20:00 / Nacional vs Estoril
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0703 / 13:00 / Penafiel vs Moreirense
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0761 / 17:30 / Varzim SC vs Rio Ave
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0821 / 19:30 / Vilafranquense vs Arouca
Pauza
0-2
Final
0-3
Marcheaza prima
2
0938 / 23:59 / Guimaraes vs Leixoes
Pauza
1-1
Final
4-1
Marcheaza prima
2
Argentina
Argentina Primera C
6265 / 21:00 / Atlas vs Central Cordoba
Pauza
1-0
Final
1-1
6266 / 21:00 / Claypole vs Argentino de Merlo
Pauza
1-1
Final
1-1
6267 / 21:00 / Club Lujan vs Sportivo Italiano
Pauza
0-0
Final
0-1
6268 / 21:00 / Deportivo Espanol vs El Porvenir
Pauza
1-0
Final
1-0
6269 / 21:00 / General Lamadrid vs Berazategui
Pauza
1-0
Final
2-1
6270 / 21:00 / Laferrere vs Ituzaingo
Pauza
0-0
Final
0-1
6271 / 21:00 / Midland vs San Martin Burzaco
Pauza
0-0
Final
0-1
6272 / 21:00 / Real Pilar vs Leandro N. Alem
Pauza
0-0
Final
0-0
6273 / 21:00 / Victoriano A. vs Excursionistas
Pauza
0-0
Final
0-1
Argentina Primera D
6049 / 21:00 / Puerto Nuevo vs CSR Espanol
Pauza
0-0
Final
1-0
Argentina Primera Division
0667 / 02:15 / Banfield vs Boca Juniors
Pauza
0-0
Final
0-0
0856 / 21:45 / Rosario vs Velez Sarsfield
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0817 / 19:30 / Defensa Jus. vs Godoy Cruz AT
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0899 / 23:59 / Estudiantes LP vs Independiente
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0818 / 19:30 / Patronato vs Sarmiento
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0658 / 00:00 / Racing Club vs Gimnasia L.P.
Pauza
0-0
Final
0-0
0889 / 23:59 / River Plate vs Union Santa Fe
Pauza
2-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
5717 / 23:59 / CA Talleres vs Arsenal Sarandi
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5719 / 23:59 / Argentinos J. vs Newells Old Boy
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Argentina Primera Nacional
6001 / 01:00 / Alvarado vs San Martin T.
Pauza
1-0
Final
2-0
6046 / 21:00 / Quilmes vs Dep. Riestra
Pauza
0-1
Final
2-1
6047 / 21:05 / Deportivo Moron vs All Boys
Pauza
1-0
Final
3-0
6050 / 21:30 / CA Mitre vs Nueva Chicago
Pauza
1-0
Final
1-0
6052 / 22:00 / Agropecuario vs Gimnasia Mendoza
Pauza
0-0
Final
2-0
6051 / 21:30 / Instituto vs Def. de Belgrano
Pauza
0-0
Final
0-2
6048 / 21:10 / Tigre vs Belgrano
Pauza
0-0
Final
0-0
6055 / 23:59 / CD Maipu vs Estudiantes Rio Cuarto
Pauza
1-0
Final
1-0
6056 / 23:59 / Club Atletico Atlanta vs CA Chacarita Juniors
Pauza
0-0
Final
0-3
Australia
Australia NPL Capital
6005 / 11:00 / Tigers FC vs Canberra Croatia
Pauza
1-0
Final
2-0
6006 / 11:00 / Tuggeranong Utd vs Belconnen United
Pauza
0-1
Final
0-2
Australia NSW Nord
6003 / 07:30 / Broadmeadow vs Valentine
Pauza
0-0
Final
0-0
6004 / 07:30 / Charlestown Azzurri vs Newcastle Olympic
Pauza
1-0
Final
3-2
Australia Queensland
0686 / 09:15 / Sunshine Coast Wanderers vs Gold Coast United FC
Pauza
1-0
Final
2-0
0688 / 11:00 / Olympic FC vs Eastern Suburbs Brisbane
Pauza
0-0
Final
0-0
Austria
Austria Div. 1
0765 / 18:00 / Ried vs Austria Viena
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0764 / 18:00 / Austria Klagenfurt vs Wolfsberger
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Austria Div. 2
0691 / 11:30 / Austria L. vs Liebherr Gak
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Austria Regionalliga Tirol
0697 / 12:00 / Wacker Innsbruck (Am) vs SC Imst 1933
Pauza
0-0
Final
0-2
0763 / 18:00 / Telfs vs FC Kitzbuhel
Pauza
1-0
Final
2-0
Bangladesh
Bangladesh Premier League
0699 / 13:00 / Bangladesh Police Club vs Mohammedan SC Dhaka
Pauza
Anulat
Final
0-0
0700 / 13:00 / Sheikh Jamal vs Dhaka Abahani
Pauza
Anulat
Final
0-0
Belarus
Belarus Div.1
0846 / 20:45 / Bate Borisov vs FC Brest
Pauza
0-0
Final
0-2
0729 / 18:00 / FC Smorgon vs FC Isloch
Pauza
0-1
Final
1-2
Belarus Div.2
6093 / 14:00 / Arsenal Dzyarzhynsk vs Lida
Pauza
1-1
Final
1-1
6094 / 16:30 / Lokomotiv Gomel vs Volna Pinsk
Pauza
1-1
Final
1-1
6095 / 18:30 / Petrikov vs Orsha
Pauza
0-0
Final
1-1
Bolivia
Bolivia div.1
6002 / 01:15 / Nacional Potosi vs Tomayapo
Pauza
0-0
Final
0-0
6054 / 22:00 / Independiente Petroleros vs Royal Pari
Pauza
1-0
Final
1-0
6045 / 20:00 / Palmaflor vs Guabira
Pauza
2-0
Final
2-1
6276 / 23:59 / The Strongest vs Bolivar
Pauza
0-1
Final
3-1
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina Div. 1
6028 / 18:00 / Rudar Prijedor vs Siroki Brijeg
Pauza
0-0
Final
1-1
6027 / 18:00 / NK Posusje vs FK Sarajevo
Pauza
0-1
Final
0-2
6053 / 22:00 / Borac Banja Luka vs Leotar Trebinje
Pauza
0-0
Final
0-0
Brazilia
Brazilia Div. 1
0893 / 23:59 / Atletico PR vs Internacional
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0741 / 17:00 / Atletico MG vs Bahia
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0862 / 22:00 / Flamengo vs Sao Paulo
Pauza
0-0
Final
5-1
Marcheaza prima
2
0863 / 22:00 / Fortaleza CE vs Bragantino
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0662 / 01:00 / Palmeiras vs Fluminense
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0894 / 23:59 / Santos vs Atletico GO
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0902 / 23:59 / Sport Recife vs Ceara
Pauza
0-0
Final
0-0
5572 / 23:59 / Juventude RS vs Chapecoense SC
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
5573 / 23:59 / Cuiaba MT vs Corinthians
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
Brazilia Div. 2
0900 / 23:59 / Avai vs Brasil de Pelotas RS
Pauza
0-1
Final
1-1
0669 / 03:00 / CSA AL vs Vitoria BA
Pauza
0-0
Final
2-1
0663 / 01:30 / Nautico vs Brusque SC
Pauza
1-0
Final
1-1
0892 / 23:59 / Operario PR vs Coritiba PR
Pauza
1-0
Final
1-0
0901 / 23:59 / Sampaio Correa MA vs CRB AL
Pauza
1-2
Final
2-3
0670 / 03:00 / Vasco Da Gama RJ vs Guarani
Pauza
2-0
Final
4-1
Brazilia Div. 3
0861 / 22:00 / Altos PI vs Jacuipense BA
Pauza
1-1
Final
2-2
0661 / 01:00 / Botafogo PB vs Santa Cruz PE
Pauza
0-0
Final
1-0
0869 / 23:00 / Manaus FC AM vs Paysandu PA
Pauza
0-0
Final
1-1
0740 / 17:00 / Botafogo SP vs Ituano SP
Pauza
0-1
Final
2-1
Bulgaria
Bulgaria Div.1
0932 / 23:59 / Vratsa vs FK Arda Kurdzhali
Pauza
0-0
Final
0-0
0848 / 21:00 / Lok. Plovdiv vs Ludogorets
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0802 / 18:45 / CSKA 1948 vs CSKA Sofia
Pauza
0-1
Final
2-4
Marcheaza prima
2
Bulgaria div.2
0916 / 23:59 / Minyor Pernik vs Ludogorets Razgrad B
Pauza
1-1
Final
3-1
0915 / 23:59 / Etar vs FC Levski 2020 Lom
Pauza
0-0
Final
3-0
0834 / 20:00 / Pfk Botev Plovdiv II vs Litex
Pauza
0-1
Final
1-1
0924 / 23:59 / Montana vs FK CSKA 1948 II
Pauza
0-1
Final
1-1
Cehia
Cehia Cupa
6259 / 18:00 / Bohumin vs Detmarovice
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
6260 / 18:00 / Bruntal vs Sumperk
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
6261 / 18:00 / FK Kozlovice vs Hermanice
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
6262 / 18:00 / Humpolec vs Slavoj Polna
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
6263 / 18:00 / Polanka nad Odrou vs Dolni Benesov
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
6264 / 18:00 / Strani vs Breclav
Pauza
0-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
Cehia Div. 1
0744 / 17:00 / Slovan Liberec vs Slovacko
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0835 / 20:00 / Zlin vs Slavia P.
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0742 / 17:00 / Budejovice vs Teplice
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0743 / 17:00 / FC Viktoria Plzen vs Mlada Boleslav
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
Chile
Chile Primera B
0877 / 18:00 / San Marcos de Arica vs CSD Barnechea
Pauza
0-1
Final
2-1
Chile Primera Division
5431 / 03:00 / Colo Colo vs Audax Italiano
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0671 / 03:00 / Colo Colo vs Audax Italiano
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0906 / 23:59 / Univ. Catolica vs O`Higgins
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0864 / 22:00 / Palestino vs S. Wanderers
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0660 / 00:30 / Melipilla vs U. Calera
Pauza
0-3
Final
3-3
Marcheaza prima
2
0820 / 19:30 / Huachipato vs Deportes La Serena
Pauza
0-0
Final
0-0
0896 / 23:59 / Curico Unido vs U. De Chile
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
China
China League One
0912 / 23:59 / Heilongjiang Lava Spring vs Beijing Baxi
Pauza
1-0
Final
1-1
0913 / 23:59 / Beijing Ligong vs Hangzhou Lvcheng
Pauza
0-3
Final
0-5
China Super League
0692 / 11:30 / FC Changchun Yatai vs Dalian Aerbing FC
Pauza
Anulat
Final
0-0
0728 / 15:30 / Beijing Guoan FC vs FC Shanghai Shenhua
Pauza
Anulat
Final
0-0
0693 / 11:30 / Wuhan Zall vs Hebei Zhongji
Pauza
Anulat
Final
0-0
0704 / 13:30 / Shanghai Sipg vs Tianjin Teda
Pauza
Anulat
Final
0-0
Columbia
Columbia Primera A
5429 / 01:40 / Jaguares d. Cordoba vs CD Once Caldas
Pauza
1-0
Final
1-1
5430 / 04:00 / Atletico Nacional Medellin vs Dep. Tolima
Pauza
1-0
Final
1-0
5431 / 23:30 / Atletico Bucaramanga vs Santa Fe
Pauza
3-1
Final
4-3
5432 / 23:59 / Junior vs Envigado FC
Pauza
0-0
Final
1-0
5433 / 23:59 / Deportivo Cali vs Ind. Medellin
Pauza
0-0
Final
0-0
5435 / 23:59 / Deportes Pereira vs Alianza Petrolera
Pauza
0-2
Final
0-2
5721 / 23:59 / La Equidad vs Dep. Pasto
Pauza
0-0
Final
0-0
Columbia Primera B
0650 / 01:30 / Leones FC vs Orsomarso
Pauza
1-0
Final
1-0
0649 / 23:30 / Expreso Rojo vs Bogota FC
Pauza
0-0
Final
0-0
6274 / 23:30 / Tigres vs Bogota
Pauza
0-0
Final
0-0
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
0702 / 13:00 / Ulsan vs Suwon City FC
Pauza
1-4
Final
2-5
0707 / 14:00 / Gangwon vs Jeju Utd
Pauza
0-1
Final
2-2
Coreea de Sud Div.2
0701 / 13:00 / Chungnam Asan FC vs Gyeongnam
Pauza
1-1
Final
2-1
0706 / 14:00 / Bucheon FC vs Chunnam
Pauza
0-1
Final
1-2
Coreea de Sud Div.3
6092 / 11:00 / Yangju vs Paju Citizen
Pauza
1-0
Final
1-1
Croatia
Croatia Div. 1
0865 / 22:00 / Hajduk Split vs Osijek
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0832 / 19:55 / Rijeka vs Istra 1961
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Danemarca
Danemarca Div. 1
0718 / 15:00 / FC Nordsjaelland vs Aarhus
Pauza
0-0
Final
0-0
0719 / 15:00 / Randers vs Odense
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0745 / 17:00 / FC Copenhaga vs Silkeborg
Pauza
0-0
Final
0-0
0805 / 19:00 / Brondby IF vs Viborg
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0925 / 23:59 / Sonderjyske vs Vejle BK
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Danemarca Div. 2
0730 / 16:00 / Nykobing FC vs Lyngby
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0720 / 15:00 / Esbjerg vs Vendsyssel FF
Pauza
0-1
Final
Anulat
Marcheaza prima
2
Ecuador
Ecuador Liga Pro
0879 / 23:59 / Barcelona G. vs Manta FC
Pauza
0-0
Final
2-0
0880 / 23:59 / Delfin SC vs Tecnico U.
Pauza
1-1
Final
1-1
0881 / 04:00 / Dep. Cuenca vs Club Sport Emelec
Pauza
0-0
Final
0-1
0882 / 22:00 / Independiente J. T. vs Orense SC
Pauza
2-1
Final
3-2
0883 / 01:30 / Macara vs Guayaquil City
Pauza
0-1
Final
0-2
0878 / 23:59 / 9 De Octubre FC vs LDU Quito
Pauza
1-0
Final
4-1
Egipt
Egipt div.1
0936 / 23:59 / Pyramids vs National Bank of Egypt SC
Pauza
0-0
Final
1-1
0836 / 20:00 / El-Entag El-Harby vs Al Ahly
Pauza
0-1
Final
2-3
Estonia
Estonia Cupa
0731 / 16:00 / Rumori Calcio vs Laanemaa JK Haapsalu
Pauza
0-3
Final
0-7
0768 / 18:00 / Nomme Kalju vs FC Mulgi
Pauza
16-0
Final
32-0
0806 / 19:00 / FC Maardu Aliens vs Tallinna FC Eston Villa
Pauza
2-2
Final
2-3
0808 / 19:00 / Tallinna FC Charma vs Maarjamae FC Vigri
Pauza
3-1
Final
11-1
0809 / 19:00 / Tallinna FC Zapoos vs FC Phoenix Johvi
Pauza
2-0
Final
2-0
0807 / 19:00 / FC Zenit Tallinn vs Paide Linnameeskond III
Pauza
1-1
Final
1-4
Finlanda
Finlanda Div. 1
0796 / 18:30 / FC Honka vs FC Lahti
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0738 / 16:30 / IFK Mariehamn vs FC Inter Turku
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0797 / 18:30 / Kuopio PS vs FC Ilves
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Finlanda Div. 2
0793 / 18:30 / Mikkelin Palloilijat vs Klubi 04
Pauza
2-0
Final
2-0
Finlanda Div. 3 A
0794 / 18:30 / Kiffen vs Pepo Lappeenranta
Pauza
1-0
Final
2-2
Finlanda Div. 3 C
0795 / 18:30 / SJK Akatemia vs PS Kemi Kings
Pauza
1-0
Final
1-0
Ghana
Ghana FA Cup
0769 / 18:00 / Asante Kotoko vs Berekum Chelsea
Pauza
0-0
Final
0-0
0770 / 18:00 / Medeama SC vs Attram de Visser
Pauza
1-0
Final
2-2
Insulele Feroe
Insulele Feroe div. 1
0732 / 17:00 / IF Fuglajordur vs Tofta Itrottarfelag B68
Pauza
0-0
Final
0-1
International
Amicale cluburi
6387 / 22:00 / Benfica vs Marseille
Pauza
1-1
Final
1-1
6384 / 20:00 / Gl.Rangers vs Real Madrid
Pauza
0-1
Final
2-1
6388 / 22:00 / Sporting L. vs Lyon
Pauza
2-1
Final
3-2
6386 / 21:45 / Porto vs Lille
Pauza
0-0
Final
2-0
6385 / 20:00 / Roma vs Debrecen
Pauza
2-1
Final
5-2
6379 / 11:00 / Vasas FC vs Soroksar
Pauza
2-0
Final
2-2
6380 / 15:30 / Emmen vs Heracles A.
Pauza
1-0
Final
4-1
6381 / 18:30 / Keruleti TVE vs Ujpest
Pauza
0-1
Final
1-2
6382 / 18:30 / Salernitana vs Gubbio
Pauza
0-1
Final
0-1
6383 / 19:15 / Lamia 1964 vs Ethnikos A.
Pauza
2-2
Final
2-2
CONCACAF Gold Cup
5568 / 02:30 / Qatar vs El Salvador
Pauza
2-0
Final
3-2
Marcheaza prima
1
5569 / 05:00 / Mexico vs Honduras
Pauza
3-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
5570 / 23:59 / Costa Rica vs Canada
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
5571 / 23:59 / SUA vs Jamaica
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
J.O. 2020 (F) - Gr.E
0942 / 23:59 / Canada vs Great Britain
Pauza
0-0
Final
1-1
0943 / 23:59 / Chile vs Japan
Pauza
0-0
Final
0-1
J.O. 2020 (F) - Gr.F
0945 / 23:59 / Netherlands vs China
Pauza
3-1
Final
8-2
0944 / 23:59 / Brazil vs Zambia
Pauza
1-0
Final
1-0
J.O. 2020 (F) - Gr.G
0941 / 23:59 / SUA vs Australia
Pauza
0-0
Final
0-0
0940 / 23:59 / New Zealand vs Sweden
Pauza
0-2
Final
0-2
J.O. 2020 (M) - Gr. A
0689 / 11:00 / Franta vs Africa de Sud
Pauza
0-0
Final
4-3
Marcheaza prima
2
0711 / 14:00 / Japonia vs Mexic
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
J.O. 2020 (M) - Gr. B
0690 / 11:00 / Noua Zeelanda vs Honduras
Pauza
1-1
Final
2-3
Marcheaza prima
1
0712 / 14:00 / Romania vs Coreea de Sud
Pauza
0-1
Final
0-4
Primul Corner
2
Total cornere
7
Total cornere gazde
1
Total cornere oaspeti
6
Total cornere prima repriza
5
Total cornere repriza secunda
2
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
1
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
DA
Minutul primului gol
27
Primul penalty
2
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
J.O. 2020 (M) - Gr. C
0687 / 10:30 / Egipt vs Argentina
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0705 / 13:30 / Australia vs Spania
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
J.O. 2020 (M) - Gr. D
0694 / 11:30 / Brazilia vs Coasta de Fildes
Pauza
0-0
Final
0-0
0717 / 14:30 / Arabia Saudita vs Germania
Pauza
1-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
Iordania
Iordania Liga 1
0771 / 18:00 / Al Aqaba vs Al-Wihdat
Pauza
1-1
Final
1-4
0844 / 20:30 / AL Hussein Irbid vs Al Faisaly
Pauza
0-3
Final
1-3
Iran
Iran Pro
0824 / 19:45 / FC Nassaji Mazandaran vs Esteghlal TEH
Pauza
1-1
Final
1-3
0831 / 19:45 / Sepahan vs Zob Ahan
Pauza
1-0
Final
2-0
0825 / 19:45 / Foolad Khouzestan vs Sanat Naft
Pauza
0-0
Final
2-0
0828 / 19:45 / Naft Masjed Soleyman vs Gol Gohar
Pauza
0-1
Final
1-2
0830 / 19:45 / SaiPa vs Aluminium Arak
Pauza
0-0
Final
1-0
0826 / 19:45 / Machine Sazi Tabriz vs Paykan
Pauza
0-2
Final
0-5
0827 / 19:45 / Mes Rafsanjan FC vs Radideh Mashhad
Pauza
1-0
Final
2-1
0829 / 19:45 / Perspolis vs Tractor Sazi
Pauza
0-0
Final
3-1
Irlanda Rep
Irlanda Cupa FAI
0541 / 16:00 / Liffeys Pearse FC vs Cobh Ramblers
Pauza
0-0
Final
0-0
0537 / 16:00 / Crumlin United FC vs St Mochtas FC
Pauza
0-2
Final
1-2
0540 / 13:00 / Killester Donnycarney FC vs Usher Celtic FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0545 / 19:00 / Sligo Rovers FC vs Cork City FC
Pauza
1-1
Final
2-3
0536 / 17:00 / College Corinthians FC vs Bohemians Dublin FC
Pauza
0-2
Final
0-5
0547 / 16:00 / Treaty United vs Dundalk FC
Pauza
0-0
Final
0-0
Islanda
Islanda Div.1
0583 / 22:15 / HK Kopavogs vs Valur Reykjavik
Pauza
0-1
Final
0-3
0837 / 20:00 / IA Akranes vs FH Hafnarfjordur
Pauza
0-1
Final
0-3
0838 / 20:00 / Leiknir Reykjavik vs Ka Akureyri
Pauza
0-1
Final
0-1
0867 / 22:15 / Keflavik IF vs Breidablik Kopavogur
Pauza
1-0
Final
2-0
0868 / 22:15 / Vikingur Reykjavik vs Stjarnan Gardabae
Pauza
1-1
Final
3-1
0937 / 23:59 / KR Reykjavik vs Fylkir Reykjavik
Pauza
2-0
Final
4-0
Islanda div.4
0550 / 19:00 / UMF Vidir vs Dalvik Reynir
Pauza
0-0
Final
1-0
0733 / 16:00 / Hottur/Huginn vs KFS
Pauza
1-0
Final
4-1
0810 / 19:00 / Sindri vs Augnablik Kopavogur
Pauza
1-0
Final
2-1
Israel
Israel Super Cupa
0845 / 20:30 / M. Haifa vs M. Tel Aviv
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Jamaica
Jamaica Premier League
0886 / 23:30 / Mount Pleasant FC vs Arnett Gardens FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0849 / 21:00 / Portmore United vs Humble Lions FC
Pauza
1-0
Final
3-0
0939 / 23:59 / Waterhouse FC vs Tivoli Gardens
Pauza
0-0
Final
1-1
Japonia
Japonia Div.1
5720 / 23:59 / Gamba Osaka vs Oita
Pauza
0-0
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Kazakstan
Kazakhstan Cupa
0734 / 16:00 / Shakhter Karagandy vs Sdyusshor 8 Astana
Pauza
3-0
Final
7-1
0773 / 18:00 / Tobol Kostanay vs Maktaaral
Pauza
1-3
Final
3-4
0772 / 18:00 / FC Astana vs FK Akzhaiyk Uralsk
Pauza
1-0
Final
1-0
0746 / 17:00 / FK Kaspiy Aktau vs FC Zhetysu
Pauza
0-0
Final
1-0
Kenya
Kenya Premier League
6256 / 15:15 / Nzoia Sugar vs Leopards
Pauza
0-1
Final
2-2
6254 / 13:00 / Western Stima vs Vihiga United
Pauza
0-1
Final
0-2
6255 / 15:00 / Bandari vs Posta Rangers
Pauza
0-0
Final
1-0
6257 / 15:00 / Sofapaka vs Kakamega Homeboyz
Pauza
1-0
Final
1-2
6258 / 15:15 / Wazito vs Mathare Utd.
Pauza
0-0
Final
2-1
6253 / 13:00 / Kariobangi Sharks vs KCB
Pauza
0-1
Final
0-3
Letonia
Letonia Div.1
0723 / 18:00 / Spartaks Jurmala vs FK Rigas Futbola Skola
Pauza
0-0
Final
1-2
0839 / 20:00 / FS Metta/Lu vs Riga FC
Pauza
0-0
Final
0-1
Lituania
Lituania Div.1
0811 / 19:00 / Kedainiai Nevezis vs Dfk Dainava Alytus
Pauza
0-1
Final
0-1
Malaesia
Malaezia - Premier League
6008 / 15:15 / Sarawak Utd. vs Perak 2
Pauza
Anulat
Final
0-0
6009 / 16:00 / PDRM FC vs Kelantan United
Pauza
0-0
Final
1-0
Malaezia Super League
6010 / 16:00 / Johor DT vs UiTM
Pauza
0-1
Final
3-1
6011 / 16:00 / Sri Pahang vs Melaka United
Pauza
1-0
Final
1-1
Mexic
Mexic Primera Division
0659 / 00:00 / CF Pachuca vs Leon
Pauza
0-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
0680 / 05:00 / Guadalajara Chivas vs San Luis
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0840 / 20:00 / U.N.A.M.- Pumas vs Atlas
Pauza
0-0
Final
0-0
0908 / 23:59 / Xolos de Tijuana vs UanlTigres
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5434 / 23:59 / Cruz Azul vs Mazatlan FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Moldova
Moldova div.1
0841 / 20:00 / Milsami vs FC Petrocub
Pauza
1-0
Final
2-1
0776 / 18:00 / FC Sfintul Gheorghe vs FC Balti
Pauza
1-1
Final
1-1
Nigeria
Nigeria Premier League
0783 / 18:00 / Nasarawa United vs Sunshine Stars FC
Pauza
4-0
Final
4-0
0784 / 18:00 / Plateau United vs Lobi Stars
Pauza
0-0
Final
0-0
0785 / 18:00 / Rivers United FC vs FC Ifeanyi Ubah
Pauza
2-0
Final
2-0
0786 / 18:00 / Warri Wolves FC vs Wikki Tourist
Pauza
1-0
Final
1-0
0782 / 18:00 / Katsina United FC vs Akwa Starlets FC
Pauza
1-0
Final
2-0
0781 / 18:00 / Kano Pillars FC vs Abia Warriors FC
Pauza
0-0
Final
1-0
0780 / 18:00 / Heartland FC Owerri vs Kwara United
Pauza
0-0
Final
0-0
0779 / 18:00 / Enyimba vs MFM FC
Pauza
0-0
Final
2-1
0778 / 18:00 / Akwa United FC vs Jigawa Golden Stars
Pauza
1-0
Final
3-0
0777 / 18:00 / Adamawa United FC vs Enugu Rangers International FC
Pauza
0-0
Final
1-1
Norvegia
Norvegia Cupa
6007 / 15:00 / Flint vs Fram
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
6012 / 16:00 / Harstad vs Melbo
Pauza
1-0
Final
2-0
6013 / 16:00 / Spjelkavik vs Molde
Pauza
0-1
Final
1-4
Marcheaza prima
2
6014 / 16:00 / Stovner vs Grorud
Pauza
1-1
Final
2-5
Marcheaza prima
1
6015 / 17:00 / Honefoss vs Stromsgodset
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
6016 / 17:00 / Lorenskog vs Strommen
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
6017 / 17:00 / Lysekloster vs Asane
Pauza
0-1
Final
1-2
6018 / 17:00 / Nybergsund vs Raufoss
Pauza
0-1
Final
0-1
6019 / 17:00 / Oppsal vs Skeid
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
6020 / 17:00 / Orn vs Ull/Kisa
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
6022 / 17:00 / Strindheim vs Orkla
Pauza
1-2
Final
2-4
Marcheaza prima
2
6023 / 17:00 / Traeff vs Aalesund
Pauza
0-2
Final
0-4
Marcheaza prima
2
6024 / 17:00 / Ullern vs Asker
Pauza
0-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
6025 / 17:00 / Verdal vs Nardo
Pauza
0-2
Final
0-6
Marcheaza prima
2
6026 / 17:15 / Lyn vs Valerenga
Pauza
0-2
Final
0-4
6029 / 18:00 / Krakeroy vs Fredrikstad
Pauza
0-0
Final
0-3
Marcheaza prima
2
6030 / 19:00 / Akra vs V. Haugesund
Pauza
1-2
Final
2-2
Marcheaza prima
2
6031 / 19:00 / Assiden vs Mjondalen
Pauza
0-1
Final
0-3
6032 / 19:00 / Brumunddal vs Ham-Kam
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
6033 / 19:00 / Byasen vs Ranheim
Pauza
2-2
Final
3-3
Marcheaza prima
2
6034 / 19:00 / Donn vs Jerv
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
6035 / 19:00 / Halden vs Sarpsborg 08
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
6036 / 19:00 / Halsen vs Notodden
Pauza
1-2
Final
1-5
Marcheaza prima
2
6037 / 19:00 / Melhus vs Rosenborg
Pauza
0-1
Final
0-7
Marcheaza prima
2
6038 / 19:00 / OS TF vs Oygarden
Pauza
0-3
Final
2-6
Marcheaza prima
2
6039 / 19:00 / Pors Grenland vs Sandefjord
Pauza
0-0
Final
1-4
Marcheaza prima
2
6040 / 19:00 / Ready vs Grei
Pauza
4-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
6041 / 19:00 / Sandviken vs Fyllingsdalen
Pauza
0-1
Final
1-1
6042 / 19:00 / Sola vs Madla IL
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
6043 / 19:00 / Staal Jorpeland vs Viking
Pauza
0-1
Final
2-3
Marcheaza prima
2
6044 / 19:00 / Vestfossen vs Moss
Pauza
1-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
6021 / 17:00 / Rana vs Bodo/Glimt
Pauza
1-0
Final
1-4
Marcheaza prima
1
Paraguai
Paraguay Clausura
0664 / 01:30 / National FC vs Club Guarani Asuncion
Pauza
0-1
Final
1-1
0895 / 23:59 / Guairena FC vs River Plate Asuncion
Pauza
0-2
Final
1-2
0904 / 23:59 / Cerro Porteno vs Libertad Asuncion
Pauza
1-0
Final
1-1
5718 / 23:59 / 12 de Octubre de Itaugua vs Olimpia Asuncion
Pauza
1-2
Final
1-3
Paraguay Div. 2
0752 / 17:00 / General Diaz vs Deportivo Capiata
Pauza
0-0
Final
0-1
0751 / 17:00 / CA 3 de Febrero vs Sportivo Ameliano
Pauza
0-0
Final
0-0
0858 / 21:45 / Fulgencio Yegros vs Tacuary
Pauza
0-1
Final
0-1
0753 / 17:00 / Sportivo Iteno vs Sportivo Trinidense
Pauza
0-2
Final
0-2
0859 / 21:45 / Rubio Nu vs CS 2 de Mayo
Pauza
0-1
Final
0-2
0857 / 21:45 / Club Guarani de Trinidad vs Resistencia FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Peru
Peru Primera Division
0812 / 19:00 / Cusco FC vs EM Deportivo Binacional
Pauza
0-1
Final
2-2
0853 / 21:15 / Melgar vs Cesar Vallejo
Pauza
1-1
Final
1-1
0887 / 23:30 / UTC de Cajamarca vs U. de Deportes
Pauza
0-1
Final
0-1
Polonia
Polonia Div.1
0736 / 16:00 / Piast vs KS Rakow Czestochowa
Pauza
1-1
Final
2-3
Marcheaza prima
1
0850 / 21:00 / Pogon Szczecin vs Gornik Z.
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0920 / 23:59 / Wisla Cracovia vs Zaglebie
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0798 / 18:30 / Slask vs Warta Poznan
Pauza
0-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
Rusia
Rusia Div.1
0890 / 20:00 / Kuban Krasnodar vs Veles Moscow
Pauza
0-0
Final
0-2
0754 / 17:00 / FC Metallurg Lipetsk vs Akron Tolyatti
Pauza
2-2
Final
2-2
Rusia Premier League
0762 / 17:30 / Ural Ekaterinburg vs Krasnodar
Pauza
0-0
Final
0-3
Marcheaza prima
2
0813 / 19:00 / Samara vs Akhmat Grozny
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0843 / 20:00 / CSKA vs FC Ufa
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0921 / 23:59 / FC Nizhny Novgorod vs Sochi
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Scotia
Scotia Cupa Ligii
0755 / 17:00 / St Mirren vs Partick
Pauza
1-0
Final
2-0
0816 / 19:15 / Hearts vs Inverness
Pauza
0-0
Final
1-0
Serbia
Serbia SuperLiga
0866 / 22:00 / Vojvodina vs Partizan
Pauza
0-1
Final
0-2
0833 / 19:55 / FK Metalac GM vs FK Tsc Backa Topola
Pauza
1-2
Final
2-4
0922 / 23:59 / FK Kolubara Lazarevac vs FK Radnik Surdulica
Pauza
1-0
Final
1-1
Singapore
Singapore Div.1
5716 / 12:30 / Geylang vs BALESTIER KHALSA
Pauza
1-1
Final
3-1
Slovacia
Slovacia Div.1
0851 / 21:00 / Trnava vs FK Pohronie
Pauza
1-0
Final
2-0
0815 / 19:00 / Zilina vs SKF Sered
Pauza
2-0
Final
3-0
0814 / 18:00 / MFK Zemplin Michalovce vs Dac 1904 Dunajska Streda
Pauza
3-0
Final
4-1
Slovacia Div.2
0696 / 11:30 / Slovan Bratislava B vs FC Kosice
Pauza
0-0
Final
0-3
0695 / 11:30 / MSK Zilina B vs FK Puchov
Pauza
1-1
Final
2-2
0698 / 12:00 / FC Rohoznik vs MFK Skalica
Pauza
0-0
Final
0-1
Slovenia
Slovenia Div.1
0788 / 18:00 / NK Radomlje vs O. Ljubljana
Pauza
1-1
Final
1-1
0854 / 21:15 / Maribor vs NK Domzale
Pauza
3-0
Final
3-1
SUA
USA - MLS
0673 / 03:00 / NSC Minnesota Stars vs Portland Timbers
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0672 / 03:00 / Chicago Fire vs Toronto FC
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0675 / 03:30 / Nashville SC vs FC Cincinnati
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0674 / 03:30 / FC Dallas vs La Galaxy
Pauza
2-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
0681 / 05:00 / Real Salt Lake vs Colorado Rapids
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0682 / 05:00 / San Jose Earthquakes vs Houston
Pauza
1-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0684 / 05:30 / Los Angeles FC vs Vancouver Whitecaps FC
Pauza
1-2
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0897 / 23:59 / New England Revolution vs Montreal Impact
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0898 / 23:59 / New York City FC vs Orlando City SC
Pauza
1-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
0911 / 23:59 / Seattle vs Sporting Kansas City
Pauza
0-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
USA USL Championship