Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Sambata
12/10
Fotbal
Europa
C.E. Calificari - Gr. D
0310 / 16:00 / Georgia vs Irlanda
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
2
Total cornere
8
Total cornere gazde
5
Total cornere oaspeti
3
Total cornere prima repriza
2
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
1
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Primul penalty
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0475 / 19:00 / Danemarca vs Elvetia
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Total cornere
10
Total cornere gazde
6
Total cornere oaspeti
4
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
6
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
84
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. Calificari - Gr. F
0311 / 19:00 / Insulele Feroe vs Romania
Pauza
0-0
Final
0-3
Primul Corner
1
Total cornere
6
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
3
Total cornere prima repriza
1
Total cornere repriza secunda
5
Total cartonase gazde*
4
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
74
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Joan Simun Edmundsson(Anulat); Adrian Justinussen(Anulat); Arni Frederiksberg(Anulat); George Puscas;
Orice marcator
Adrian Justinussen(Anulat); Arni Frederiksberg(Anulat); Rezerva Romania; Claudiu Keseru; George Puscas; Alexandru Mitrita;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0312 / 21:45 / Norvegia vs Spania
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
2
Total cornere
9
Total cornere gazde
6
Total cornere oaspeti
3
Total cornere prima repriza
5
Total cornere repriza secunda
4
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
5
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
47
Primul penalty
1
Marcheaza prima
2
Prim marcator
Bjorn Johnsen(Anulat); Tarik Elyounoussi(Anulat); Gerard Moreno(Anulat); Pablo Sarabia(Anulat); Luis Alberto(Anulat); Alt Marcator Spania;
Orice marcator
Tarik Elyounoussi(Anulat); Gerard Moreno(Anulat); Pablo Sarabia(Anulat); Luis Alberto(Anulat); Joshua King; Alt Marcator Spania;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0494 / 21:45 / Malta vs Suedia
Pauza
0-1
Final
0-4
Primul Corner
2
Total cornere
9
Total cornere gazde
3
Total cornere oaspeti
6
Total cornere prima repriza
4
Total cornere repriza secunda
5
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
1
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
11
Primul penalty
2
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. Calificari - Gr. J
0476 / 19:00 / Bosnia - Herzegovina vs Finlanda
Pauza
2-0
Final
4-1
Primul Corner
1
Total cornere
9
Total cornere gazde
7
Total cornere oaspeti
2
Total cornere prima repriza
8
Total cornere repriza secunda
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
29
Primul penalty
1
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0496 / 21:45 / Lichtenstein vs Armenia
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Total cornere
7
Total cornere gazde
1
Total cornere oaspeti
6
Total cornere prima repriza
3
Total cornere repriza secunda
4
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
1
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
19
Primul penalty
NU
Marcheaza prima
2
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0495 / 21:45 / Italia vs Grecia
Pauza
0-0
Final
2-0
Primul Corner
1
Total cornere
12
Total cornere gazde
8
Total cornere oaspeti
4
Total cornere prima repriza
3
Total cornere repriza secunda
9
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
3
Primul Cartonas
2
Cartonas rosu
NU
Minutul primului gol
63
Primul penalty
1
Marcheaza prima
1
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
C.E. U21 - Calificari
0393 / 16:45 / Sweden U21 vs Iceland U21
Pauza
2-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
Campionatul European U17
0330 / 12:00 / Belgium U17 vs North Macedonia U17
Pauza
1-0
Final
3-1
0335 / 14:00 / Slovenia U17 vs Kosovo U17
Pauza
1-0
Final
2-0
0392 / 16:30 / Poland U17 vs Liechtenstein U17
Pauza
9-0
Final
11-0
0418 / 17:00 / Netherlands U17 vs Wales U17
Pauza
0-1
Final
2-1
Campionatul European U19
0336 / 14:00 / Germany U19 vs Belarus U19
Pauza
4-1
Final
9-2
0337 / 14:00 / Scotland U19 vs Andorra U19
Pauza
0-0
Final
2-0
0344 / 15:00 / Georgia U19 vs Kazakhstan U19
Pauza
2-0
Final
3-1
0381 / 16:00 / Norway U19 vs San Marino U19
Pauza
2-1
Final
8-1
0474 / 19:00 / Czech Republic U19 vs Azerbaijan U19
Pauza
2-0
Final
4-0
0491 / 21:00 / Croatia U19 vs Hungary U19
Pauza
0-0
Final
2-0
Romania
Romania Liga 2
0339 / 11:00 / ACS Viitorul Pandurii Tg.Jiu vs FC Farul Constanta
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0340 / 11:00 / Ripensia Timisoara vs CS Mioveni
Pauza
0-4
Final
0-5
Marcheaza prima
2
0334 / 13:30 / Metaloglobus vs Turnu Magurele
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Anglia
Anglia Conferinta Nord
0419 / 17:00 / AFC Telford vs York
Pauza
0-0
Final
1-1
0420 / 17:00 / Bradford PA vs Hereford
Pauza
2-1
Final
3-2
0421 / 17:00 / Curzon Ashton vs Blyth
Pauza
0-0
Final
0-1
0422 / 17:00 / Darlington vs Boston Utd
Pauza
2-1
Final
2-1
0423 / 17:00 / Gateshead vs Gloucester
Pauza
1-0
Final
1-0
0424 / 17:00 / Guiseley vs Altrincham
Pauza
1-0
Final
1-1
0425 / 17:00 / Kettering vs Spennymoor
Pauza
0-1
Final
0-2
0426 / 17:00 / Kidderminster vs Farsley
Pauza
Anulat
Final
0-0
0427 / 17:00 / King’s Lynn vs Chester
Pauza
1-0
Final
2-2
0428 / 17:00 / Leamington vs Alfreton
Pauza
0-1
Final
0-1
0429 / 17:00 / Southport vs Brackley Town
Pauza
0-0
Final
1-0
Anglia Conferinta Premier
5445 / 17:00 / Notts County vs Torquay
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
5440 / 17:00 / Barnet vs Woking
Pauza
0-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
5447 / 17:00 / Stockport vs Dagen&Red.
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
5443 / 17:00 / Ebbsfleet vs Maidenhead
Pauza
1-1
Final
1-2
Marcheaza prima
1
5448 / 17:00 / Yeovil vs Harrogate
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
5438 / 17:00 / AFC Fylde vs Sutton
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
5446 / 17:00 / Solihull vs Bromley
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
5441 / 17:00 / Barrow vs Dover Athletic
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
5444 / 17:00 / Halifax vs Boreham W.
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
5439 / 17:00 / Aldershot vs Hartlepool
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
5442 / 17:00 / Eastleigh vs Chorley FC
Pauza
0-0
Final
0-0
Anglia Conferinta Sud
0430 / 17:00 / Bath vs Maidstone
Pauza
0-0
Final
1-1
0431 / 17:00 / Chelmsford vs Wealdstone
Pauza
0-1
Final
1-3
0432 / 17:00 / Concord vs Chippenham
Pauza
0-0
Final
0-1
0433 / 17:00 / Dorking vs Hungerford
Pauza
1-0
Final
1-0
0434 / 17:00 / Dulwich Hamlet vs Weymouth
Pauza
1-1
Final
2-2
0435 / 17:00 / Havant & W vs Hemel Hempstead
Pauza
0-0
Final
1-2
0436 / 17:00 / Oxford City vs Dartford
Pauza
0-1
Final
0-1
0437 / 17:00 / Slough vs Billericay
Pauza
2-0
Final
3-1
0438 / 17:00 / St. Albans vs Eastbourne Boro
Pauza
1-2
Final
1-3
0439 / 17:00 / Tonbridge vs Braintree
Pauza
3-0
Final
5-1
0440 / 17:00 / Welling vs Hampton & Richmond
Pauza
0-0
Final
0-1
Anglia Div. 1
0395 / 17:00 / Bristol Rovers vs Milton Keynes
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0400 / 17:00 / Portsmouth vs Gillingham
Pauza
0-0
Final
0-0
0402 / 17:00 / Southend vs AFC Wimbledon
Pauza
1-2
Final
1-4
Marcheaza prima
2
0398 / 17:00 / Oxford vs Doncaster
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0394 / 17:00 / Blackpool vs Rotherham
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0401 / 17:00 / Rochdale vs Accrington
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0399 / 17:00 / Peterborough vs Lincoln
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Anglia Div. 2
0408 / 17:00 / Leyton vs Walsall
Pauza
0-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
0411 / 17:00 / Morecambe vs Bradford
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0406 / 17:00 / Crawley vs Colchester
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0414 / 17:00 / Stevenage vs Grimsby
Pauza
2-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0409 / 17:00 / Macclesfield vs Port Vale
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0404 / 17:00 / Carlisle vs Crewe
Pauza
0-2
Final
2-4
Marcheaza prima
2
0412 / 17:00 / Salford City vs Cambridge Utd
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0407 / 17:00 / Exeter vs Forest Green
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0415 / 17:00 / Swindon vs Plymouth
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0410 / 17:00 / Mansfield vs Oldham
Pauza
3-1
Final
6-1
Marcheaza prima
1
0405 / 17:00 / Cheltenham vs Newport
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
0413 / 17:00 / Scunthorpe vs Northampton
Pauza
3-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Anglia FA Super League Feminin
7008 / 16:00 / Man City (W) vs Birmingham (W)
Pauza
1-0
Final
3-0
Anglia Isthmian Premier
6424 / 17:00 / Bishop`S Stortford vs Horsham FC
Pauza
0-0
Final
2-0
6425 / 17:00 / Bognor Regis vs Potters Bar
Pauza
0-0
Final
0-4
6426 / 17:00 / Brightlingsea vs Wingate & Finchley
Pauza
0-1
Final
1-1
6427 / 17:00 / Carshalton vs Kingstonian
Pauza
0-1
Final
2-2
6428 / 17:00 / Cheshunt vs Worthing
Pauza
1-0
Final
1-2
6429 / 17:00 / Corinthian-Casuals vs Folkestone
Pauza
0-1
Final
0-1
6430 / 17:00 / Cray vs Enfield Town
Pauza
1-2
Final
3-5
6431 / 17:00 / East Thurrock vs Lewes
Pauza
1-0
Final
1-0
6432 / 17:00 / Haringey vs Margate
Pauza
1-0
Final
1-0
6433 / 17:00 / Hornchurch vs Bowers & Pitsea
Pauza
0-1
Final
2-1
6434 / 17:00 / Merstham vs Leatherhead
Pauza
1-3
Final
1-4
Anglia Nord Premier
6435 / 17:00 / FC United vs Buxton
Pauza
5-0
Final
7-0
6436 / 17:00 / Gainsborough vs Atherton
Pauza
0-1
Final
0-2
6437 / 17:00 / Grantham vs Hyde
Pauza
1-0
Final
2-2
6438 / 17:00 / Lancaster vs Ashton Utd
Pauza
2-0
Final
3-0
6439 / 17:00 / Matlock vs Mickleover
Pauza
2-1
Final
3-1
6440 / 17:00 / Morpeth vs Basford
Pauza
1-0
Final
1-1
6441 / 17:00 / Nantwich vs Radcliffe
Pauza
0-0
Final
0-1
6442 / 17:00 / Scarborough vs Stafford
Pauza
1-0
Final
1-1
6443 / 17:00 / Stalybridge vs Bamber Bridge
Pauza
1-2
Final
3-2
6444 / 17:00 / Whitby vs Warrington
Pauza
0-0
Final
0-1
6445 / 17:00 / Witton vs South Shields
Pauza
1-0
Final
3-1
Anglia Sud Premier, Divizia Centrala
6104 / 17:00 / AFC Rushden & Diamonds vs Coalville
Pauza
0-0
Final
0-3
6105 / 17:00 / Barwell vs Leiston
Pauza
3-0
Final
5-0
6106 / 17:00 / Biggleswade Town vs Tamworth
Pauza
1-1
Final
2-1
6107 / 17:00 / Hednesford vs Royston
Pauza
2-1
Final
4-1
6108 / 17:00 / Hitchin vs Bromsgrove
Pauza
1-1
Final
2-2
6109 / 17:00 / Kings Langley vs Rushall
Pauza
3-0
Final
4-0
6110 / 17:00 / Needham Market vs Alvechurch
Pauza
0-0
Final
1-1
6111 / 17:00 / Nuneaton vs Redditch
Pauza
0-0
Final
3-0
6112 / 17:00 / St. Ives vs Peterborough Sports
Pauza
0-1
Final
0-3
6113 / 17:00 / Stourbridge vs Banbury
Pauza
0-0
Final
1-1
6114 / 17:00 / Stratford vs Lowestoft
Pauza
0-1
Final
0-3
Anglia Sud Premier, Divizia Sud
6115 / 17:00 / Gosport vs Chesham
Pauza
1-1
Final
2-1
6116 / 17:00 / Harrow vs Truro
Pauza
0-1
Final
1-2
6117 / 17:00 / Hartley Wintney vs Walton Casuals
Pauza
0-0
Final
1-0
6118 / 17:00 / Hendon vs Salisbury
Pauza
0-2
Final
0-3
6119 / 17:00 / Merthyr T vs Blackfield
Pauza
2-0
Final
2-0
6120 / 17:00 / Poole vs Beaconsfield Town
Pauza
Anulat
Final
0-0
6121 / 17:00 / Swindon S vs Farnborough
Pauza
1-2
Final
3-2
6122 / 17:00 / Taunton vs Hayes & Yeading
Pauza
1-0
Final
2-1
6123 / 17:00 / Weston-super-Mare vs Dorchester
Pauza
4-0
Final
6-0
6124 / 17:00 / Wimborne vs Tiverton
Pauza
0-1
Final
0-3
6125 / 17:00 / Yate Town vs Met. Police
Pauza
0-0
Final
1-0
Franta
Franta Div. 1 Feminin
7023 / 15:30 / Dijon W vs Reims W
Pauza
0-0
Final
1-1
7024 / 15:30 / Fleury 91 W vs Paris SG W
Pauza
0-2
Final
0-2
7025 / 15:30 / Lyon W vs Paris FC W
Pauza
1-0
Final
4-0
7026 / 15:30 / Marseille W vs Metz W
Pauza
1-1
Final
3-1
7027 / 15:30 / Soyaux W vs Montpellier W
Pauza
1-1
Final
1-1
Germania
Germania Div.1 Feminin
7017 / 14:00 / Hoffenheim W vs Bayern Munich W
Pauza
1-0
Final
1-0
Germania Regional Bavaria
6392 / 15:00 / Aubstadt vs Furth II
Pauza
0-0
Final
2-0
6393 / 15:00 / Augsburg II vs Aschaffenburg
Pauza
2-2
Final
2-3
6394 / 15:00 / Eichstatt vs Burghausen
Pauza
2-0
Final
2-1
6395 / 15:00 / Illertissen vs Schalding
Pauza
0-0
Final
2-1
6396 / 15:00 / Nurnberg II vs Heimstetten
Pauza
2-1
Final
3-1
6397 / 15:00 / SpVgg Bayreuth vs Schweinfurt
Pauza
1-0
Final
3-1
6398 / 15:00 / Turkgucu Munchen vs Rain/Lech
Pauza
1-0
Final
2-0
Germania Regional Nord
6388 / 14:00 / Hamburger SV II vs Drochtersen/Assel
Pauza
1-0
Final
1-0
6389 / 14:00 / Wolfsburg II vs St. Pauli II
Pauza
1-1
Final
5-1
6390 / 14:30 / SC Weiche-08 vs Luneburger Hansa
Pauza
3-0
Final
5-1
6410 / 16:00 / BSV Rehden vs Altona
Pauza
0-0
Final
2-0
Germania Regional Sud Vest
6406 / 15:00 / Balingen vs Elversberg
Pauza
1-2
Final
2-4
6407 / 15:00 / Mainz II vs Bahlinger
Pauza
0-0
Final
1-0
6408 / 15:00 / Saarbrucken vs Aalen
Pauza
1-0
Final
2-0
6409 / 15:00 / TuS RW Koblenz vs Pirmasens
Pauza
0-2
Final
1-3
Germania Regional Vest
6399 / 15:00 / Alemannia Aachen vs Schalke II
Pauza
0-0
Final
0-1
6400 / 15:00 / Dortmund II vs Lippstadt
Pauza
1-1
Final
1-2
6401 / 15:00 / Dusseldorf II vs Bergisch Gladbach
Pauza
2-0
Final
3-0
6402 / 15:00 / Haltern vs Bonner
Pauza
0-0
Final
1-2
6403 / 15:00 / Lotte vs B. Monchengladbach II
Pauza
0-1
Final
4-2
6404 / 15:00 / Rodinghausen vs Wattenscheid
Pauza
1-1
Final
2-2
6405 / 15:00 / Wuppertaler vs Verl
Pauza
0-4
Final
2-5
Italia
Italia Primavera Cup
7080 / 12:00 / Udinese Youth vs Frosinone Youth
Pauza
0-2
Final
0-2
7081 / 15:30 / Pescara Youth vs Pordenone Youth
Pauza
0-0
Final
0-1
Italia Serie C - Gr.B
0497 / 21:45 / Padova vs Ravenna Calcio
Pauza
0-0
Final
1-2
Italia Serie C - Gr.C
0498 / 21:45 / Urbs Sportiva Reggina 1914 vs Catanzaro
Pauza
0-0
Final
1-0
Spania
Spania 3 Gr.1
0487 / 19:30 / Real Madrid B vs Pontevedra CF
Pauza
2-0
Final
2-1
Spania 3 Gr.2
0460 / 17:00 / Ath Bilbao B vs Amorebieta
Pauza
0-2
Final
3-3
0470 / 18:00 / Unionistas CF vs Tudelano
Pauza
0-0
Final
1-1
0479 / 19:00 / SD Leioa vs CD Calahorra
Pauza
2-3
Final
3-3
0488 / 20:00 / UD Logrones vs Arenas Club de Getxo
Pauza
1-0
Final
4-0
0469 / 18:00 / R. Union vs Real Valladolid B
Pauza
1-0
Final
2-1
Spania 3 Gr.3
0480 / 19:00 / Barcelona B vs Orihuela
Pauza
3-0
Final
3-0
0482 / 19:00 / Valencia B vs Gimnastic
Pauza
1-1
Final
1-1
0481 / 19:00 / Llagostera vs Sabadell
Pauza
0-0
Final
0-1
Spania 3 Gr.4
0490 / 20:30 / Sevilla Atletico vs CF Talavera de La Reina
Pauza
1-1
Final
1-1
0463 / 17:30 / Granada CF B vs Sanluqueno
Pauza
0-0
Final
1-0
Spania Div. 2
0461 / 17:00 / Almeria vs Lugo
Pauza
0-0
Final
0-0
0483 / 19:00 / Malaga vs Cadiz
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0484 / 19:00 / UD Extremadura vs Ponferradina
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0462 / 17:00 / Sporting Gijon vs Alcorcon
Pauza
0-3
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0333 / 13:00 / Girona vs Elche
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Spania Primera Division (F)
7207 / 17:00 / Levante UD (W) vs Atlético Madrid (W)
Pauza
0-0
Final
0-1
7211 / 19:00 / Depor La Coruña (W) vs Rayo Vallecano (W)
Pauza
0-0
Final
3-0
Belgia
Belgia Div.2
0464 / 18:00 / Roeselare vs OH Leuven
Pauza
3-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
0493 / 21:30 / Excelsior Virton vs Lommel Utd
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Olanda
Olanda Div. 2
0486 / 19:30 / FC Oss vs Telstar
Pauza
2-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0499 / 21:45 / Roda vs Helmond Sport
Pauza
1-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
Portugalia
Portugalia Div. 2
0478 / 19:00 / Leixoes vs Casa Pia Atletico
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0468 / 18:00 / GD Chaves vs Estoril
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
Algeria
Algeria div.1
6950 / 18:00 / CR Belouizdad vs Biskra
Pauza
2-1
Final
3-2
6954 / 19:45 / Aso Chlef vs JS Kabylie
Pauza
1-0
Final
1-0
6955 / 19:45 / MC Alger vs USM Alger
Pauza
Anulat
Final
0-0
6959 / 21:00 / Saoura vs Paradou
Pauza
0-0
Final
1-0
Algeria div.2
6942 / 17:00 / USM El Harrach vs ASM Oran
Pauza
0-0
Final
0-0
6939 / 17:00 / JSM Skikda vs MC Saïda
Pauza
1-1
Final
3-1
6940 / 17:00 / O Medea vs RC Relizane
Pauza
2-1
Final
2-2
6941 / 17:00 / RC Arbaa vs WA Tlemcen
Pauza
0-0
Final
2-1
6949 / 18:00 / USM Annaba vs A Bou Saâda
Pauza
0-0
Final
1-0
6956 / 20:00 / AS Khroub vs OM Arzew
Pauza
0-0
Final
1-0
6958 / 20:00 / MO Béjaïa vs JSM Béjaia
Pauza
Anulat
Final
0-0
6957 / 20:00 / DRB Tadjenanet vs MC El Eulma
Pauza
0-1
Final
0-1
America de Nord si Centrala
CONCACAF Nations League
6382 / 02:00 / USA vs Cuba
Pauza
6-0
Final
7-0
6383 / 04:00 / Bermuda vs Mexico
Pauza
0-2
Final
1-5
6384 / 05:00 / Nicaragua vs Dominica
Pauza
2-0
Final
3-1
6446 / 22:00 / Saint Martin vs Cayman Islands
Pauza
0-0
Final
3-0
Argentina
Argentina Primera B Nacional Gr A
0544 / 23:00 / Mitre SdE vs Deportivo Moron
Pauza
Anulat
Final
0-0
Argentina Primera B Nacional Gr B
0528 / 22:40 / Tigre vs Club Villa Dalmine
Pauza
Anulat
Final
0-0
Australia
Australia A-League
0321 / 09:00 / Western S vs Central Coast
Pauza
1-1
Final
2-1
0329 / 11:30 / Melbourne V. vs Melbourne City
Pauza
0-0
Final
0-0
Austria
Austria Regionalliga Central
0378 / 16:00 / Atsv Stadl-Paura vs FC Wels
Pauza
0-0
Final
1-0
0379 / 16:00 / SV Ried II vs Union Vocklamarkt
Pauza
1-0
Final
4-0
Austria Regionalliga East
0390 / 16:30 / SV Stripfing vs Traiskirchen Fcm
Pauza
1-1
Final
2-1
0472 / 19:00 / SC Team Wiener Linien vs Wiener Viktoria
Pauza
0-0
Final
0-0
Austria Regionalliga Salzburg
0343 / 15:00 / SV Wals-Grunau vs Austria Salzburg
Pauza
1-0
Final
1-1
0416 / 17:00 / Grodig vs SAK 1914 Salzburg
Pauza
1-1
Final
1-3
Austria Regionalliga Tirol
0380 / 16:00 / SV Hall vs SV Woergl
Pauza
0-0
Final
2-1
0391 / 16:30 / SVG Reichenau vs Telfs
Pauza
2-1
Final
3-1
0417 / 17:00 / SC Imst 1933 vs Wacker Innsbruck (Am)
Pauza
0-1
Final
1-2
0473 / 19:00 / Zirl vs FC Kitzbuhel
Pauza
0-1
Final
0-6
Brazilia
Brazilia Div. 1
0546 / 23:00 / Goias vs CSA AL
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Brazilia Div. 2
0319 / 03:30 / Oeste SP vs Ponte Preta
Pauza
0-0
Final
1-1
0510 / 22:30 / Londrina PR vs Operario PR
Pauza
0-0
Final
1-2
0318 / 03:30 / Guarani vs CRB AL
Pauza
0-0
Final
1-0
0314 / 01:15 / Sport Recife vs Sao Bento SP
Pauza
0-0
Final
2-0
0315 / 01:15 / Vila Nova GO vs Atletico GO
Pauza
0-1
Final
1-1
0508 / 22:30 / Bragantino vs Parana
Pauza
1-0
Final
2-0
0317 / 03:30 / Cuiaba MT vs Vitoria BA
Pauza
1-0
Final
1-3
0509 / 22:30 / Coritiba PR vs Criciuma
Pauza
0-0
Final
1-0
0313 / 01:15 / Brasil de Pelotas RS vs Botafogo SP
Pauza
1-0
Final
1-0
Brazilia U20 Paulista
5452 / 21:00 / Mirassol FC SP vs CA Juventus SP
Pauza
0-0
Final
1-0
5454 / 21:00 / Red Bull Brasil vs Ferroviaria SP
Pauza
6-0
Final
6-0
5450 / 21:00 / Corinthians SP vs Guarani SP
Pauza
0-0
Final
2-1
5456 / 21:00 / Sao Caetano SP vs Sao Bernardo SP
Pauza
0-0
Final
0-2
5455 / 21:00 / Santos SP vs Ituano FC
Pauza
0-3
Final
0-5
5453 / 21:00 / Palmeiras SP vs EC Sao Bernardo
Pauza
1-1
Final
2-2
5451 / 21:00 / Gremio Novorizontino SP vs Botafogo Sp
Pauza
2-0
Final
2-2
Canada
Canada Premier League
0511 / 22:30 / York 9 FC vs Forge FC
Pauza
1-0
Final
4-0
Cehia
Cehia Div.3 CFL
6385 / 11:15 / Loko Vltavin vs 1.fc Karlovy Vary
Pauza
2-0
Final
3-0
6411 / 16:30 / Domazlice vs Sokol Hostoun
Pauza
2-1
Final
3-2
6387 / 14:00 / SK Rakovnik vs SK Motorlet Praha
Pauza
0-3
Final
0-4
6386 / 11:30 / FK Kraluv Dvur vs SK Benesov
Pauza
1-1
Final
4-1
6988 / 11:15 / FK Zbuzany vs Bohemians 1905 B
Pauza
2-3
Final
3-3
6989 / 11:30 / FK Přepeře vs Mlada Boleslav B
Pauza
1-0
Final
3-1
6994 / 16:30 / Sokol Zivanice vs Teplice B
Pauza
0-1
Final
1-1
7000 / 11:15 / Pardubice B vs Slovan Velvary
Pauza
0-0
Final
3-1
Cehia Div.3 MSFL
6987 / 11:15 / FK Blansko vs Frydek-Mistek
Pauza
1-0
Final
1-0
6992 / 16:00 / MFK Vyskov vs FC Odra Petřkovice
Pauza
1-1
Final
2-2
6991 / 16:00 / Dolni Benesov vs Sigma Olomouc B
Pauza
0-4
Final
3-4
6993 / 16:00 / SFK Vrchovina vs Slovacko B
Pauza
2-0
Final
2-0
6990 / 16:00 / ČSK Uherský Brod vs Viktoria Otrokovice
Pauza
0-0
Final
5-0
Chile
Chile Cupa
5831 / 21:15 / Everton Viña del Mar vs Colo Colo
Pauza
1-0
Final
1-2
7345 / 23:45 / U. Espanola vs A. Italiano
Pauza
1-1
Final
2-1
Chile Primera B
6986 / 21:30 / Santiago Morning vs Barnechea
Pauza
1-0
Final
2-0
Columbia
Columbia Clausura
6976 / 23:00 / Deportivo Pasto vs Junior
Pauza
1-1
Final
2-1
Costa Rica
Costa Rica Primera Division
0253 / 03:00 / Santos DG vs San Carlos
Pauza
1-1
Final
1-3
0252 / 04:30 / Alajuelense vs AD Municipal Grecia
Pauza
0-0
Final
1-0
Danemarca
Danemarca Div. 2
0345 / 15:30 / Skive vs Hvidovre IF
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Danemarca Div.1 Feminin
7004 / 14:00 / Ballerup-Skovlunde (W) vs VSK Aarhus (W)
Pauza
Anulat
Final
0-0
7005 / 14:00 / OB Odense (W) vs Kolding (W)
Pauza
2-0
Final
3-0
7006 / 16:00 / Fortuna Hjorring (W) vs Nordsjælland (W)
Pauza
0-2
Final
1-2
7007 / 16:00 / Thy-Thisted Q (W) vs Brøndby (W)
Pauza
1-7
Final
2-7
Danemarca Div.3 - Gr. 1
6096 / 14:00 / Hellerup vs FA 2000
Pauza
0-0
Final
2-0
6101 / 15:00 / BK Frem vs Hillerod
Pauza
1-0
Final
1-0
6102 / 16:00 / B.93 vs Slagelse
Pauza
1-0
Final
2-1
6103 / 16:00 / Bronshoj vs Holbaek
Pauza
0-0
Final
0-0
Danemarca Div.3 - Gr. 2
6097 / 14:30 / VSK Aarhus vs Thisted FC
Pauza
0-0
Final
1-0
6098 / 15:00 / Dalum IF vs Næsby
Pauza
0-0
Final
0-0
6099 / 15:00 / Middelfart vs Vejgaard
Pauza
2-0
Final
2-0
6100 / 15:00 / Sydvest vs Brabrand
Pauza
1-2
Final
1-4
Emiratele Arabe Unite
Emiratele Arabe Unite - Arabian Gulf Cup
7209 / 17:15 / Al Fujairah vs Hatta
Pauza
0-0
Final
1-0
7210 / 17:15 / Shabab Al-Ahli Dubai vs Al Dhafra
Pauza
0-1
Final
0-2
7213 / 19:45 / Al Sharjah vs Al Wasl
Pauza
1-0
Final
4-0
Filipine
Filipine Liga 1
0322 / 11:00 / Kaya FC vs Stallion FC
Pauza
2-0
Final
3-1
0338 / 14:00 / Ceres FC vs Green Archers United
Pauza
0-1
Final
3-1
Finlanda
Finlanda Div. 3 A
7014 / 14:00 / JIPPO vs JaPS
Pauza
2-1
Final
8-1
7019 / 15:00 / Mikkelin vs Viikingit
Pauza
0-0
Final
0-0
Finlanda Div. 3 B
7015 / 14:00 / Kaapo vs Espoo
Pauza
2-0
Final
3-1
Finlanda Div. 3 C
7020 / 15:00 / SJK Akatemia vs KuFu-98
Pauza
0-0
Final
1-1
7028 / 16:00 / Rovaniemi 2 vs JBK
Pauza
0-0
Final
5-0
Finlanda Feminin
7021 / 15:00 / Jypk W vs TiPS W
Pauza
0-0
Final
1-1
7030 / 18:00 / Aland Utd W vs HJK W
Pauza
3-2
Final
4-2
7016 / 14:00 / Ilves W vs ONS Oulu W
Pauza
3-0
Final
5-1
7022 / 15:00 / Myran W vs TPS W
Pauza
0-0
Final
0-0
International
Amicale Internationale
0316 / 02:00 / Uruguay vs Peru
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0471 / 19:00 / Colombia vs Chile
Pauza
0-0
Final
0-0
0741 / 20:00 / Tunisia vs Camerun
Pauza
0-0
Final
0-0
Amicale U19
7018 / 15:00 / Estonia U19 vs Russia U19
Pauza
0-1
Final
0-3
7029 / 17:00 / Belgium U19 vs England U19
Pauza
1-2
Final
2-4
Iran
Iran Div.2
6391 / 14:45 / Niroye Zamini vs Elmo Adab
Pauza
1-0
Final
2-0
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Premier
0443 / 17:00 / Coleraine vs Warrenpoint Town
Pauza
2-0
Final
3-0
0446 / 17:00 / Glentoran vs Carrick Rangers FC
Pauza
1-1
Final
3-1
0441 / 17:00 / Ballymena vs Crusaders
Pauza
0-0
Final
1-1
0444 / 17:00 / Dungannon vs Linfield
Pauza
0-4
Final
1-4
0442 / 17:00 / Cliftonville vs Larne
Pauza
0-0
Final
1-0
Japonia
Japonia Div.2
5825 / 08:00 / Omiya Ardija vs Avispa Fukuoka
Pauza
Anulat
Final
0-0
5827 / 08:00 / Yokohama FC vs Zweigen Kanazawa
Pauza
Anulat
Final
0-0
5826 / 08:00 / Renofa Yamaguchi vs Kyoto Sanga
Pauza
0-0
Final
1-0
5829 / 12:00 / FC Ryukyu vs Tokyo Verdy
Pauza
0-3
Final
1-5
5830 / 12:00 / V-Varen Nagasaki vs JEF United Chiba
Pauza
0-0
Final
0-2
Kuwait
Kuweit Cupa Federatiei
7083 / 17:50 / Sahel (KUW) vs Al Arabi Kuwait
Pauza
1-1
Final
1-1
7082 / 17:50 / Khaitan SC vs Salmiya SC
Pauza
0-0
Final
1-3
7085 / 20:00 / Shabab (KUW) vs Kuwait SC
Pauza
0-1
Final
0-2
7084 / 20:00 / Burgan SC vs Tadamon (KUW)
Pauza
1-0
Final
1-1
Lituania
Lituania Div.1
7130 / 15:00 / FK Palanga vs FK Suduva
Pauza
0-2
Final
0-4
Norvegia
Norvegia Div. 3 Gr.1
0346 / 15:00 / Kvik-Halden vs Byaasen Toppfotball
Pauza
1-1
Final
3-1
0447 / 17:00 / Moss FK vs Arendal FK
Pauza
0-0
Final
1-1
Norvegia Div. 3 Gr.2
0450 / 17:00 / Kjelsaas vs Oppsal IF
Pauza
1-0
Final
3-0
0448 / 17:00 / Floro vs Aasane Fotball
Pauza
0-0
Final
1-0
0449 / 17:00 / Grorud IL vs Asker
Pauza
0-1
Final
1-2
Norvegia Div.1 Feminin
7133 / 16:00 / IL Sandviken (W) vs FL Fart (W)
Pauza
1-0
Final
2-0
7134 / 16:00 / Valerenga (W) vs Roa IL (W)
Pauza
1-0
Final
1-1
7129 / 14:00 / Trondheims Orn (W) vs Kolbotn IL (W)
Pauza
1-0
Final
4-0
7132 / 15:00 / LSK Kvinner (W) vs Avaldsnes IL (W)
Pauza
1-1
Final
2-1
7131 / 15:00 / Klepp IL (W) vs Stabaek (W)
Pauza
1-0
Final
5-0
Paraguai
Paraguay Div. 2
0507 / 16:00 / Sportivo Trinidense vs Resistencia FC
Pauza
0-0
Final
0-2
0506 / 00:30 / Rubio Nu vs RI 3 Corrales
Pauza
0-0
Final
0-0
Peru
Peru Div. 2
7135 / 21:15 / Unión Huaral vs Sport Loreto
Pauza
0-0
Final
1-0
Peru Primera Division
0477 / 19:00 / Unión Comercio vs Alianza Universidad De Huanuco
Pauza
1-0
Final
1-0
0550 / 23:30 / Ayacucho FC vs Dep. Municipal
Pauza
0-0
Final
2-0
Polonia
Polonia Div.2
0465 / 18:00 / Belchatow vs Ol. Grudziadz
Pauza
0-0
Final
1-0
0347 / 15:00 / RKS Radomiak 1910 SA Radom vs Podbeskidzie
Pauza
0-1
Final
1-3
Polonia Div.3
0489 / 20:10 / Widzew Lodz vs Pogon Siedlce
Pauza
4-0
Final
7-3
0384 / 16:00 / Resovia Rzeszow vs Lech II Pozna
Pauza
0-2
Final
3-2
0452 / 17:00 / Bytovia Bytow vs ZKS Stal Rzeszow
Pauza
1-1
Final
3-2
0382 / 16:00 / GKS Katowice vs Elana Torun
Pauza
2-0
Final
2-0
0383 / 16:00 / Gryf Wejherowo vs Legionovia Legionowo
Pauza
1-0
Final
1-2
0466 / 18:00 / KS Gornik Polkowice vs ZKS Stal Stalowa Wola
Pauza
2-0
Final
3-0
Qatar
Qatar Stars Cup
7347 / 17:30 / Al-Khor vs Al Arabi
Pauza
0-0
Final
1-1
7349 / 19:40 / Al Sailiya vs Qatar SC
Pauza
0-2
Final
0-4
7348 / 19:40 / Al Duhail SC vs Al Gharrafa
Pauza
0-1
Final
2-2
Rusia
Rusia Div.1
0386 / 16:00 / Neftek. Nizhnekamsk vs Fakel Worenesch
Pauza
1-0
Final
1-0
0353 / 13:00 / Yenisey vs Torpedo Armavir
Pauza
0-1
Final
1-1
0350 / 15:00 / Krasnodar-2 vs SKA Energiya
Pauza
0-1
Final
2-2
0385 / 16:00 / FC Avangard Kursk vs Chertanovo
Pauza
0-1
Final
0-1
0352 / 15:00 / Yaroslavl vs Chayka Peschanokopskoye
Pauza
1-0
Final
2-3
0351 / 15:00 / Rotor Volgograd vs FC Nizhny Novgorod
Pauza
1-1
Final
2-1
0332 / 12:00 / Tom Tomsk vs Baltika
Pauza
0-0
Final
0-0
0348 / 15:00 / FC Tekstilshchik Ivanovo vs FC Luch-Energiya Vladivostok
Pauza
2-3
Final
4-3
0331 / 12:00 / Spartak 2 vs Torpedo Moscow
Pauza
1-0
Final
2-3
0349 / 15:00 / Khimki vs M. Saransk
Pauza
2-0
Final
4-0
Rusia Div.2 Centru
7161 / 16:00 / Salyut Belgorod vs Ararat Moscow
Pauza
2-0
Final
3-0
7145 / 14:00 / FK Kaluga vs Sokol Saratov
Pauza
1-1
Final
1-1
7155 / 15:00 / Dynamo Bryansk vs Zorkyi Krasnogorsk
Pauza
0-0
Final
2-1
7157 / 15:00 / Metallurg Lipetsk vs Rotor-2 Volgograd
Pauza
0-0
Final
2-1
7156 / 15:00 / FK Ryazan vs Kvant Obninsk
Pauza
1-1
Final
2-2
7165 / 17:00 / Saturn vs FC Khimik-Arsenal
Pauza
1-1
Final
2-2
Rusia Div.2 Sud
7162 / 16:00 / Druzhba Maykop vs Chernomorets N.
Pauza
1-2
Final
4-2
7163 / 16:00 / Urozhay Krasnodar vs Alania Vladikavkaz
Pauza
1-1
Final
1-4