Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

Excelbet.ro

pariuri sportive

PARIUL MEU
0 evenimente
CASTIG MAXIM
0 lei
loading...
Verifica pariuri sportive si

pariuri live

.
Serie Bilet

(info)

Cod de verificare

(info)

Verifica Pariul
Sambata
17/08
Fotbal
Romania
Romania Liga 1
0798 / 21:00 / Sepsi vs CFR Cluj
Pauza
1-1
Final
1-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
10
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Romania Liga 2
0501 / 11:00 / FC Gloria Buzau vs Sportul Snagov
Pauza
4-0
Final
7-0
Marcheaza prima
1
0502 / 11:00 / Metaloglobus vs Ripensia Timisoara
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0500 / 11:00 / AFC Uta Arad vs FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0503 / 18:00 / Politehnica Timisoara vs Daco-Getica Bucuresti
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0485 / 11:00 / ACS Viitorul Pandurii Tg.Jiu vs CS Mioveni
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0536 / 11:00 / CSM Resita vs CS Pandurii Targu Jiu
Pauza
2-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
0568 / 15:30 / FC Arges vs U.Cluj
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
Anglia
Anglia Championship
0638 / 17:00 / Nottingham vs Birmingham
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0632 / 17:00 / Barnsley vs Charlton
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
0637 / 17:00 / Millwall vs Sheffield Wed.
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0639 / 17:00 / Stoke vs Derby
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0633 / 17:00 / Blackburn vs Middlesbrough
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0641 / 17:00 / Wigan vs Leeds
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0634 / 17:00 / Brentford vs Hull City
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0635 / 17:00 / Bristol City vs Q.P.R.
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0636 / 17:00 / Luton vs West Brom.
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0640 / 17:00 / Swansea vs Preston
Pauza
1-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
Anglia Conferinta Nord
0675 / 17:00 / York City vs Leamington FC
Pauza
1-0
Final
2-0
0673 / 17:00 / Kettering Town vs Gateshead
Pauza
1-0
Final
1-2
0671 / 17:00 / Darlington FC vs Southport
Pauza
2-0
Final
2-0
0667 / 17:00 / Boston Utd vs Guiseley
Pauza
0-0
Final
1-1
0674 / 17:00 / Telford vs Kings Lynn
Pauza
0-2
Final
1-3
0672 / 17:00 / Farsley Celtic vs Spennymoor Town
Pauza
0-0
Final
1-0
0666 / 17:00 / Blyth Spartans vs Hereford
Pauza
0-1
Final
0-1
0665 / 17:00 / Alfreton vs Bradford Park Avenue
Pauza
2-0
Final
4-0
0669 / 17:00 / Chester City vs Gloucester
Pauza
2-0
Final
4-0
0668 / 17:00 / Brackley vs Altringham
Pauza
1-0
Final
1-0
0670 / 17:00 / Curzon Ashton FC vs Kidderminster
Pauza
0-0
Final
0-1
Anglia Conferinta Premier
0592 / 17:00 / Stockport vs Eastleigh
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0584 / 17:00 / Aldershot vs Halifax
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0585 / 17:00 / Barnet vs Chesterfield
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0755 / 19:20 / Barrow vs Yeovil
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0589 / 17:00 / Hartlepool vs Bromley
Pauza
2-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
0587 / 17:00 / Dagen&Red. vs Harrogate
Pauza
2-2
Final
4-2
Marcheaza prima
2
0588 / 17:00 / Dover Athletic vs Torquay
Pauza
0-0
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0590 / 17:00 / Maidenhead vs Chorley FC
Pauza
2-1
Final
4-1
Marcheaza prima
1
0591 / 17:00 / Solihull vs Ebbsfleet
Pauza
1-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0586 / 17:00 / Boreham W. vs Sutton
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0583 / 17:00 / AFC Fylde vs Woking
Pauza
0-2
Final
1-4
Marcheaza prima
2
Anglia Conferinta Sud
0685 / 17:00 / Welling vs Oxford City
Pauza
0-0
Final
3-1
0684 / 17:00 / St Albans City vs Dorking Wanderers
Pauza
0-0
Final
1-1
0678 / 17:00 / Dulwich Hamlet vs Concord Rangers
Pauza
1-2
Final
2-2
0679 / 17:00 / Hampton & Richmond vs Billericay
Pauza
1-0
Final
1-1
0686 / 17:00 / Weymouth FC vs Dartford
Pauza
1-0
Final
3-1
0677 / 17:00 / Braintree vs Eastbourne
Pauza
2-0
Final
5-0
0680 / 17:00 / Havant & W vs Chelmsford
Pauza
0-0
Final
0-0
0676 / 17:00 / Bath City vs Tonbridge
Pauza
0-0
Final
0-0
0683 / 17:00 / Maidstone vs Slough Town
Pauza
1-1
Final
1-1
0682 / 17:00 / Hungerford Town FC vs Chippenham Town
Pauza
1-0
Final
1-1
0681 / 17:00 / Hemel Hempstead vs Wealdstone
Pauza
0-2
Final
0-3
Anglia Div. 1
0608 / 17:00 / Coventry vs Bristol Rovers
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0539 / 14:30 / Sunderland vs Portsmouth
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
0613 / 17:00 / Tranmere vs Bolton
Pauza
2-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
0607 / 17:00 / Bury vs Gillingham
Pauza
Anulat
Final
0-0
Marcheaza prima
-
0611 / 17:00 / Peterborough vs Ipswich
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0614 / 17:00 / Wycombe vs Milton Keynes
Pauza
2-1
Final
3-2
Marcheaza prima
1
0605 / 17:00 / Blackpool vs Oxford
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0612 / 17:00 / Shrewsbury vs Rochdale
Pauza
0-0
Final
0-0
0609 / 17:00 / Doncaster vs Fleetwood
Pauza
2-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
0610 / 17:00 / Lincoln vs Southend
Pauza
2-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
0606 / 17:00 / Burton vs Rotherham
Pauza
0-1
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0604 / 17:00 / AFC Wimbledon vs Accrington
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Anglia Div. 2
0618 / 17:00 / Crewe vs Walsall
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0615 / 17:00 / Bradford vs Oldham
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0624 / 17:00 / Northampton vs Macclesfield
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0617 / 17:00 / Colchester vs Cambridge Utd
Pauza
1-0
Final
1-2
Marcheaza prima
1
0616 / 17:00 / Carlisle vs Mansfield
Pauza
0-2
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0623 / 17:00 / Newport vs Plymouth
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0622 / 17:00 / Morecambe vs Cheltenham
Pauza
0-0
Final
0-0
0621 / 17:00 / Leyton vs Stevenage
Pauza
0-0
Final
0-0
0626 / 17:00 / Scunthorpe vs Crawley
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0619 / 17:00 / Exeter vs Swindon
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0620 / 17:00 / Forest Green vs Grimsby
Pauza
0-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0625 / 17:00 / Salford City vs Port Vale
Pauza
0-0
Final
1-1
Marcheaza prima
2
Anglia Isthmian - Premier
0601 / 17:00 / Lewes FC vs Bowers Pitsea
Pauza
0-1
Final
0-2
0600 / 17:00 / Kingstonian vs Margate FC
Pauza
2-2
Final
3-3
0594 / 17:00 / Carshalton Athletic vs Bishop Stortford
Pauza
2-1
Final
4-2
0597 / 17:00 / East Thurrock Utd vs Potters Bar Town FC
Pauza
0-2
Final
1-3
0602 / 17:00 / Wingate & Finchley FC vs Bognor Regis
Pauza
0-0
Final
0-5
0599 / 17:00 / Folkestone Invicta vs Leatherhead
Pauza
0-1
Final
1-1
0596 / 17:00 / Cray Wanderers vs Corinthian Casuals
Pauza
0-0
Final
0-0
0598 / 17:00 / Enfield vs Horsham FC
Pauza
0-1
Final
1-4
0595 / 17:00 / Cheshunt FC vs Haringey Borough
Pauza
0-0
Final
0-1
0603 / 17:00 / Worthing FC vs AFC Hornchurch
Pauza
0-0
Final
0-6
0593 / 17:00 / Brightlingsea Regent vs Merstham
Pauza
0-0
Final
0-0
Anglia Nord Premier
6804 / 17:00 / Scarborough Athl. vs Buxton FC
Pauza
0-0
Final
1-1
6798 / 17:00 / Hyde United vs Basford Utd
Pauza
1-1
Final
2-3
6796 / 17:00 / Ashton United vs Atherton Collieries
Pauza
0-0
Final
2-2
6800 / 17:00 / Matlock Town vs Bamber Bridge
Pauza
1-0
Final
1-0
6802 / 17:00 / Nantwich Town vs Gainsborough
Pauza
0-0
Final
2-1
6806 / 17:00 / Whitby Town vs Witton Albion
Pauza
0-1
Final
1-1
6799 / 17:00 / Lancaster City vs Stafford Rangers
Pauza
2-0
Final
2-1
6803 / 17:00 / Radcliffe FC vs South Shields
Pauza
0-0
Final
0-1
6797 / 17:00 / Grantham Town vs United of Manchester
Pauza
1-2
Final
3-2
6801 / 17:00 / Mickleover Sports vs Stalybridge
Pauza
1-0
Final
1-0
6805 / 17:00 / Warrington Town vs Morpeth Town
Pauza
0-1
Final
1-3
Anglia Premier
0756 / 19:30 / Manchester City vs Tottenham
Pauza
2-1
Final
2-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
20
Total cornere
15
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
Prim marcator
Raheem Sterling;
Orice marcator
Sergio Aguero; Raheem Sterling; Rezerva Tottenham; Lucas Moura; Erik Lamela;
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0628 / 17:00 / Brighton vs West Ham
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
61
Total cornere
14
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0627 / 17:00 / Aston Villa vs Bournemouth
Pauza
0-2
Final
1-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
2
Total cornere
14
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0540 / 14:30 / Arsenal vs Burnley
Pauza
1-1
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
13
Total cornere
17
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0631 / 17:00 / Southampton vs FC Liverpool
Pauza
0-1
Final
1-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
45
Total cornere
14
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0629 / 17:00 / Everton vs Watford
Pauza
1-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
10
Total cornere
11
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0630 / 17:00 / Norwich vs Newcastle
Pauza
1-0
Final
3-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
32
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Anglia Southern Football League, Central
0652 / 17:00 / Tamworth vs Peterborough Sports FC
Pauza
3-0
Final
3-1
0650 / 17:00 / Rushden & Diamonds vs Nuneaton
Pauza
0-0
Final
2-0
0643 / 17:00 / Banbury Utd vs Royston Town
Pauza
1-0
Final
2-0
0645 / 17:00 / Coalville Town vs Bromsgrove Sporting FC
Pauza
1-0
Final
2-2
0649 / 17:00 / Rushall vs Leiston
Pauza
2-0
Final
6-0
0651 / 17:00 / Stourbridge FC vs Hednesford
Pauza
0-3
Final
0-3
0647 / 17:00 / Lowestoft Town vs Barwell
Pauza
2-0
Final
3-2
0648 / 17:00 / Needham Market FC vs Redditch Utd
Pauza
2-1
Final
2-2
0642 / 17:00 / Alvechurch vs Hitchin Town
Pauza
2-0
Final
5-0
0644 / 17:00 / Biggleswade Town vs St Ives Town
Pauza
0-0
Final
2-0
0646 / 17:00 / Kings Langley vs Stratford Town FC
Pauza
Anulat
Final
0-0
Anglia Sud Premier, Divizia Sud
0657 / 17:00 / Hendon FC vs Wimborne Town
Pauza
1-0
Final
1-1
0660 / 17:00 / Salisbury City vs Dorchester
Pauza
2-0
Final
4-1
0661 / 17:00 / Taunton Town vs Chesham United
Pauza
2-1
Final
3-2
0656 / 17:00 / Hayes & Yeading vs Weston
Pauza
0-1
Final
1-2
0662 / 17:00 / Truro vs Swindon Supermarine
Pauza
1-0
Final
1-0
0663 / 17:00 / Walton Casuals vs Tiverton Town
Pauza
1-0
Final
1-3
0659 / 17:00 / Poole Town vs Yate Town
Pauza
2-0
Final
3-0
0653 / 17:00 / Beaconsfield Sycob FC vs Farnborough
Pauza
0-2
Final
1-3
0654 / 17:00 / Blackfield & Langley vs Metropolitan Police
Pauza
2-1
Final
3-4
0655 / 17:00 / Hartley Wintney vs Harrow Borough
Pauza
1-0
Final
1-1
0658 / 17:00 / Merthyr Town vs Gosport Borough
Pauza
0-0
Final
1-0
Franta
Franta Div. 1
0790 / 21:00 / Bordeaux vs Montpellier
Pauza
0-1
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
22
Total cornere
8
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0733 / 18:30 / Nantes vs Marseille
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Total cornere
10
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0791 / 21:00 / Metz vs Monaco
Pauza
1-0
Final
3-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
11
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0792 / 21:00 / Nimes vs Nice
Pauza
1-2
Final
1-2
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
2
Minutul primului gol
10
Total cornere
3
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
8
Total cartonase oaspeti*
6
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0789 / 21:00 / Amiens SC vs Lille
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
70
Total cornere
13
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0793 / 21:00 / Toulouse vs Dijon
Pauza
0-0
Final
1-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
54
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Franta Div. 2
0571 / 16:00 / Lens vs Le Havre
Pauza
0-0
Final
1-3
Marcheaza prima
1
Franta Div. 3
0794 / 21:00 / Bourg Peronnas vs Red Star
Pauza
0-2
Final
1-4
Germania
Germania Div. 1
0574 / 16:30 / B. Dortmund vs Augsburg
Pauza
1-1
Final
5-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
X
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
1
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0575 / 16:30 / Bayer Leverkusen vs Paderborn
Pauza
2-2
Final
3-2
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
10
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
0
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0578 / 16:30 / Wolfsburg vs Köln
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
16
Total cornere
8
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0577 / 16:30 / Werder Bremen vs Dusseldorf
Pauza
0-1
Final
1-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
36
Total cornere
19
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
0
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0576 / 16:30 / Freiburg vs Mainz
Pauza
0-0
Final
3-0
Primul Corner
2
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
81
Total cornere
10
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
1
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0758 / 19:30 / B. M-gladbach vs Schalke
Pauza
0-0
Final
0-0
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Total cornere
11
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
2
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Germania Div. 2
0530 / 14:00 / Arminia Bielefeld vs Aue
Pauza
1-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
0532 / 14:00 / Wehen vs Hannover
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
0531 / 14:00 / Stuttgart vs St. Pauli
Pauza
0-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
Germania Div.3
0549 / 15:00 / Hansa Rostock vs Sonnenhof Großaspach
Pauza
0-0
Final
0-1
0545 / 15:00 / 1860 Munich vs Meppen
Pauza
0-0
Final
0-0
0546 / 15:00 / Duisburg vs Zwickau
Pauza
0-0
Final
3-1
0550 / 15:00 / KFC Uerdingen 05 vs Ingolstadt
Pauza
0-1
Final
0-3
0547 / 15:00 / FC Kickers Wurzburg vs Preussen Munster
Pauza
2-1
Final
3-2
0548 / 15:00 / FC Viktoria Koln vs Unterhaching
Pauza
0-0
Final
0-2
Germania Regional Bavaria
0552 / 15:00 / Nurnberg (Am) vs Spvgg Bayreuth
Pauza
0-0
Final
1-1
0551 / 15:00 / Illertissen vs Turkgucu Ataspor Munchen
Pauza
0-1
Final
0-2
0553 / 15:00 / VfR Garching vs Burghausen
Pauza
0-1
Final
0-2
Germania Regional Nord
0533 / 14:00 / Hamburg II vs Hannoverscher SC
Pauza
0-1
Final
1-1
0561 / 15:00 / Lubeck vs St. Pauli II
Pauza
2-0
Final
3-2
0534 / 14:00 / Heider SV vs Hannover II
Pauza
0-0
Final
2-0
0688 / 17:00 / SSV Jeddeloh vs FC Altona 93
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Regional Nord Est
0542 / 14:30 / SV Lichtenberg 47 vs Berliner AK 07
Pauza
1-0
Final
1-0
0541 / 14:30 / Halberstadt vs BFC Dynamo
Pauza
1-1
Final
1-1
0689 / 17:00 / Lokomotive Leipzig vs Cottbus
Pauza
0-1
Final
3-2
0543 / 14:30 / VSG Altglienicke vs Meuselwitz
Pauza
0-0
Final
2-0
Germania Regional Sud Vest
0564 / 15:00 / FSV Frankfurt vs Bayern Alzenau
Pauza
2-0
Final
2-2
0563 / 15:00 / FK Pirmasens vs Freiburg (Am)
Pauza
0-0
Final
0-1
0562 / 15:00 / Astoria Walldorf vs Mainz ||
Pauza
0-0
Final
0-0
0565 / 15:00 / TSG Balingen vs Saarbrucken
Pauza
1-1
Final
2-3
0566 / 15:00 / TSV Steinbach vs Ulm
Pauza
0-0
Final
1-0
0567 / 15:00 / TUS Rot-Weiss Koblenz vs FC Giessen
Pauza
0-0
Final
0-0
Germania Regional Vest
0555 / 15:00 / FC Koln II vs Lotte
Pauza
0-2
Final
1-3
0557 / 15:00 / SG Wattenscheid 09 vs Bergisch Gladbach
Pauza
0-0
Final
0-1
0560 / 15:00 / VfB Homberg vs Wuppertaler
Pauza
0-1
Final
1-3
0558 / 15:00 / SV Lippstadt 08 vs Verl
Pauza
0-2
Final
0-5
0579 / 16:30 / Bonner SC vs FC Schalke 04 II
Pauza
0-0
Final
0-0
0556 / 15:00 / Rodinghausen vs Essen
Pauza
1-0
Final
1-1
0559 / 15:00 / TUS Haltern vs Dusseldorf (Am)
Pauza
1-0
Final
2-0
Italia
Italia Cupa
6146 / 19:00 / Parma Calcio vs Venezia FC
Pauza
2-1
Final
3-1
Se califica
1
Marcheaza prima
1
Italia Cupa Seria C
5778 / 18:30 / Pianese vs Pistoiese
Pauza
0-0
Final
0-2
Spania
Spania Div. 1
0728 / 18:00 / Celta Vigo vs Real Madrid
Pauza
0-1
Final
1-3
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
12
Total cornere
10
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
5
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0777 / 20:00 / Valencia vs Real Sociedad
Pauza
0-0
Final
1-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
1
Minutul primului gol
58
Total cornere
6
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
5
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0827 / 22:00 / Leganes vs Osasuna
Pauza
0-0
Final
0-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
2
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
75
Total cornere
8
Marcheaza prima
2
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
4
Cartonas rosu
DA
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
0828 / 22:00 / Villarreal vs Granada
Pauza
1-1
Final
4-4
Primul Corner
2
Primul Cartonas
1
Primul penalty
1
Minutul primului gol
35
Total cornere
9
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
3
Total cartonase oaspeti*
1
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
1132 / 21:00 / Mallorca vs Eibar
Pauza
1-0
Final
2-1
Primul Corner
1
Primul Cartonas
1
Primul penalty
NU
Minutul primului gol
4
Total cornere
12
Marcheaza prima
1
Total cartonase gazde*
2
Total cartonase oaspeti*
3
Cartonas rosu
NU
* Cartonas rosu = 2 cartonase. Pentru mai multe detalii consulta regulamentul de pariuri
Spania Div. 2
0830 / 22:00 / Zaragoza vs Tenerife
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0829 / 22:00 / Rayo Vallecano vs Mirandes
Pauza
2-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0751 / 19:00 / Santander vs Malaga
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0799 / 21:00 / Elche vs Fuenlabrada
Pauza
0-2
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0778 / 20:00 / Almeria vs Albacete
Pauza
0-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0750 / 19:00 / Lugo vs UD Extremadura
Pauza
0-0
Final
0-0
Belgia
Belgia Div. 1
0736 / 19:00 / Kortrijk vs Anderlecht
Pauza
0-1
Final
4-2
Marcheaza prima
2
0810 / 21:30 / RS Waasland vs Genk
Pauza
0-1
Final
0-4
Marcheaza prima
2
0787 / 21:00 / KV Mechelen vs Cercle Brugge
Pauza
0-1
Final
3-1
Marcheaza prima
2
Belgia Div.2
0809 / 21:30 / Westerlo vs Roeselare
Pauza
4-1
Final
4-1
Marcheaza prima
1
0713 / 18:00 / Lommel Utd vs Excelsior Virton
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
Elvetia
Elvetia Cupa
6901 / 17:00 / YF Juventus vs Winterthur
Pauza
0-2
Final
0-3
6905 / 18:00 / Black Stars vs Zurich
Pauza
1-1
Final
1-2
6906 / 18:00 / Pully vs Basel
Pauza
1-1
Final
1-4
6910 / 19:00 / Muri vs Rapperswil
Pauza
0-1
Final
2-3
6911 / 19:00 / Taverne vs Kriens
Pauza
0-1
Final
1-4
6912 / 19:30 / Gambarogno - Contone vs Bellinzona
Pauza
0-4
Final
0-5
6913 / 20:00 / Mutschellen vs Stade Nyonnais
Pauza
0-1
Final
0-3
6923 / 18:00 / Echallens vs Servette
Pauza
0-1
Final
0-6
Olanda
Olanda Div. 1
0815 / 21:45 / Emmen vs Heerenveen
Pauza
2-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0759 / 19:30 / Den Haag vs Sparta Rotterdam
Pauza
0-2
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0786 / 19:30 / Venlo vs Ajax
Pauza
0-1
Final
1-4
Marcheaza prima
2
Portugalia
Portugalia Div. 1
0846 / 23:30 / FC Porto vs Setubal
Pauza
2-0
Final
4-0
Marcheaza prima
1
0797 / 21:00 / Belenenses vs Benfica
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0735 / 18:30 / Moreirense vs Gil Vicente
Pauza
2-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
Portugalia Div. 2
0528 / 13:00 / Academico Viseu vs Academica
Pauza
0-0
Final
0-0
0763 / 20:15 / GD Chaves vs CD Mafra
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0722 / 18:00 / Oliveirense vs Covilha
Pauza
0-0
Final
0-2
Marcheaza prima
2
0762 / 20:15 / Casa Pia Atletico vs Penafiel
Pauza
1-2
Final
1-2
Marcheaza prima
1
Turcia
Turcia Div. 1
0816 / 21:45 / Kayserispor vs Alanyaspor
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0817 / 21:45 / Sivasspor vs Besiktas
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0753 / 19:15 / Genclerbirligi vs Rizespor
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Turcia Div. 2
0819 / 21:45 / Osmanlispor FK vs Boluspor
Pauza
0-0
Final
2-1
0818 / 21:45 / Adana Demirspor vs Balikesirspor
Pauza
0-0
Final
2-0
0754 / 19:15 / Fatih Karagumruk vs Bursaspor
Pauza
1-0
Final
3-1
Africa de Sud
Africa de Sud div.2
6867 / 16:00 / Ajax Cape Town vs Free State Stars
Pauza
3-1
Final
3-2
6870 / 16:00 / Tshakhuma TM vs Cape Umoya United
Pauza
0-0
Final
2-1
6868 / 16:00 / Moroka Swallows vs TS Sporting
Pauza
1-1
Final
1-1
Africa de Sud MTN 8 Cup
6926 / 19:00 / Orlando Pirates vs Highlands
Pauza
0-0
Final
0-1
6925 / 16:00 / Cape Town City vs Polokwane
Pauza
0-1
Final
0-2
6938 / 21:15 / Mamelodi Sundowns vs Bloem Celtic
Pauza
0-0
Final
3-1
Algeria
Algeria div.1
6725 / 22:45 / MC Oran vs USM Abbes
Pauza
1-0
Final
3-1
Argentina
Argentina Primera B
6722 / 21:30 / UAI Urquiza vs Tristán Suárez
Pauza
1-1
Final
2-2
6720 / 21:30 / Almirante Brown vs Colegiales
Pauza
0-0
Final
0-0
6721 / 21:30 / Comunicaciones BsAs vs CA San Miguel
Pauza
0-0
Final
2-0
Argentina Primera B Nacional
6681 / 04:00 / Mitre SdE vs Estudiantes BsAs
Pauza
0-0
Final
0-1
6713 / 18:00 / Brown de Adrogué vs Atletico Rafaela
Pauza
0-1
Final
1-1
6716 / 19:05 / CA Atlanta vs Indep. Rivadavia
Pauza
3-1
Final
4-1
6723 / 21:30 / Sarmiento Junín vs R. Santamarina
Pauza
0-0
Final
0-0
6724 / 21:30 / Villa Dálmine vs Instituto Córdoba
Pauza
1-0
Final
2-0
6680 / 03:30 / Estudiantes Río Cuarto vs Temperley
Pauza
2-0
Final
3-0
Argentina Primera Division
0847 / 23:45 / San Lorenzo vs Rosario
Pauza
2-2
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0494 / 03:10 / CA Talleres vs Central Cordoba Sde
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
0808 / 21:30 / Newells Old Boy vs Union Santa Fe
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0486 / 01:00 / Argentinos J. vs Banfield
Pauza
2-1
Final
3-2
Marcheaza prima
1
Armenia
Armenia div.1
6712 / 16:15 / Alashkert Martuni vs Urartu FC
Pauza
1-1
Final
2-1
6714 / 18:00 / Gandzasar Kapan vs Lori Vanadzor
Pauza
0-1
Final
1-1
Australia
Australia NPL Capital
6685 / 08:00 / Woden Weston vs Monaro Panthers
Pauza
1-1
Final
1-3
6690 / 08:00 / Riverina Rhinos vs Tuggeranong United
Pauza
0-1
Final
1-2
Australia NSW Nord
6691 / 10:00 / Newcastle Jets Youth vs Broadmeadow Magic
Pauza
0-3
Final
0-5
6683 / 07:30 / Edgeworth Eagles vs Weston Workers Bears
Pauza
1-0
Final
4-1
Australia NSW Premier
6687 / 09:00 / Sydney United vs Marconi Stallions
Pauza
0-0
Final
0-0
6704 / 12:00 / APIA Tigers vs Blacktown City
Pauza
0-0
Final
0-0
Australia Queensland
6689 / 09:30 / Gold Coast Utd vs Sunshine Coast
Pauza
0-0
Final
1-0
6699 / 11:00 / QLD Lions vs SWQ Thunder
Pauza
3-0
Final
5-1
6697 / 11:00 / Brisbane Strikers vs Olympic FC QLD
Pauza
2-0
Final
4-1
6698 / 11:00 / Moreton Bay Utd vs Redlands Utd
Pauza
2-1
Final
2-1
6701 / 11:30 / Brisbane City vs Magpies Crusaders
Pauza
1-1
Final
1-1
6705 / 12:00 / Western Pride vs Eastern Suburbs
Pauza
1-1
Final
3-2
Australia Sud Premier
6708 / 12:30 / Adelaide Utd Youth vs South Adelaide
Pauza
1-1
Final
1-1
6710 / 12:30 / Para Hills Knights vs Adelaide Olympic
Pauza
0-0
Final
3-3
6707 / 12:30 / Adelaide Raiders vs Adelaide Blue Eagles
Pauza
0-1
Final
1-3
6709 / 12:30 / Campbelltown City vs Croydon Kings
Pauza
2-1
Final
2-1
6706 / 12:30 / Adelaide City vs Adelaide Comets
Pauza
0-0
Final
1-2
6711 / 12:30 / West Adelaide vs N.E. MetroStars
Pauza
0-4
Final
0-4
Australia Tasmania
6682 / 07:15 / Devonport City vs Riverside Olympic
Pauza
2-1
Final
4-2
6688 / 09:15 / Glenorchy Knights vs Launceston City
Pauza
2-0
Final
3-0
Australia Vest Premier
6692 / 10:00 / Armadale SC vs Perth SC
Pauza
0-0
Final
0-2
6695 / 10:00 / Floreat Athena vs ECU Joondalup
Pauza
0-2
Final
1-2
6696 / 10:00 / Inglewood United vs Stirling Lions
Pauza
2-0
Final
3-0
6693 / 10:00 / Balcatta vs Sorrento FC
Pauza
1-1
Final
2-2
6694 / 10:00 / Bayswater City vs Rockingham City
Pauza
2-0
Final
5-0
Australia Victoria
6686 / 08:00 / Green Gully SC vs Dandenong Thunder
Pauza
2-1
Final
6-2
6700 / 11:00 / Port Melbourne Sharks vs Bentleigh Greens
Pauza
1-0
Final
1-1
6684 / 07:45 / Avondale FC vs Heidelberg United
Pauza
1-2
Final
2-3
Austria
Austria Div. 1
0710 / 18:00 / Lask Linz vs WSG Wattens
Pauza
0-1
Final
1-1
Marcheaza prima
2
0712 / 18:00 / Wolfsberger vs Mattersburg
Pauza
2-0
Final
5-0
Marcheaza prima
1
0711 / 18:00 / St. Polten vs Salzburg
Pauza
0-2
Final
0-6
Marcheaza prima
2
Austria Regionalliga Central
6717 / 20:00 / SC Kalsdorf vs FC Wels
Pauza
1-0
Final
2-0
6718 / 20:00 / St Anna am Aigen vs Fc Gleisdorf 09
Pauza
2-0
Final
2-0
Austria Regionalliga East
6715 / 18:30 / Wiener Neustadt vs SV Stripfing/Angern
Pauza
1-0
Final
1-1
6719 / 20:00 / SV Leobendorf vs Wiener Viktoria
Pauza
2-1
Final
3-1
Azerbaidjan
Azerbaidjan Div. 1
0377 / 18:00 / Gabala vs FK Sumgayit
Pauza
0-2
Final
0-2
Belarus
Belarus Div.1
0385 / 16:45 / Slavia Mozyr vs FK Dnyapro Mogilev
Pauza
1-0
Final
1-0
0569 / 18:45 / FC Minsk vs Zhodino
Pauza
0-0
Final
2-0
Bolivia
Bolivia Clausura
0820 / 22:00 / Always Ready vs Destroyers
Pauza
1-0
Final
6-0
Bosnia & Hertegovina
Bosnia Herzegovina Div.1
0811 / 21:30 / Borac Banja vs Doboj Kakanj
Pauza
0-0
Final
0-0
0812 / 21:30 / Zeljeznicar vs FK Sloboda Tuzla
Pauza
2-1
Final
2-2
0732 / 18:30 / Velez Mostar vs Siroki Brijeg
Pauza
1-0
Final
1-0
0731 / 18:30 / FK Zvijezda 09 vs Celik
Pauza
1-0
Final
2-2
Brazilia
Brazilia - Copa Paulista
6515 / 01:00 / GE Osasco SP vs EC Agua Santa SP
Pauza
0-2
Final
0-2
Brazilia Div. 1
0835 / 23:00 / Corinthians vs Botafogo
Pauza
1-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0836 / 23:00 / Fortaleza CE vs Internacional
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
Brazilia Div. 2
0831 / 22:30 / Sport Recife vs Botafogo SP
Pauza
1-0
Final
3-0
0496 / 03:30 / Guarani vs Vila Nova GO
Pauza
0-1
Final
0-2
0488 / 01:15 / Londrina PR vs Criciuma
Pauza
1-1
Final
1-1
0664 / 17:00 / Sao Bento SP vs Parana
Pauza
0-1
Final
2-1
Brazilia Div. 3
0834 / 23:00 / Botafogo PB vs Nautico
Pauza
0-0
Final
0-1
0489 / 02:00 / Remo PA vs Sao Jose RS
Pauza
0-0
Final
2-0
0821 / 22:00 / Tombense MG vs Atletico Acreano
Pauza
1-1
Final
3-2
Bulgaria
Bulgaria Div.1
0714 / 18:00 / Beroe vs Botev Plovdiv
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0779 / 20:30 / FC Vitosha Sofia vs Levski Sofia
Pauza
0-1
Final
0-4
Marcheaza prima
2
Bulgaria div.2
0716 / 18:00 / Lok. Sofia vs Spartak Pleven
Pauza
1-0
Final
1-0
0737 / 19:00 / FC Chernomorets Balchik vs FK Septemvri Sofia
Pauza
0-0
Final
0-1
0715 / 18:00 / Hebar Pazardzhik vs Gorna Oryahovitsa
Pauza
0-0
Final
0-0
Cehia
Cehia Div. 1
0719 / 18:00 / Opava vs Zlin
Pauza
0-1
Final
0-3
Marcheaza prima
2
0720 / 18:00 / Slovacko vs Pribram
Pauza
0-0
Final
2-0
Marcheaza prima
1
0780 / 20:30 / Bohemians 1905 vs Sigma Olomouc
Pauza
0-1
Final
3-2
Marcheaza prima
2
Cehia Div.2
0717 / 18:00 / MFK Vitkovice vs 1.sk Prostejov
Pauza
0-1
Final
2-2
0507 / 11:15 / Sokolov vs Vlasim
Pauza
1-0
Final
2-1
0506 / 11:15 / Fotbal Trinec vs Hradec Kralove
Pauza
0-0
Final
1-1
0505 / 11:15 / Dukla Prague vs Brno
Pauza
0-0
Final
2-1
0718 / 18:00 / SK Lisen vs Vysehrad
Pauza
0-0
Final
0-0
0504 / 11:15 / Afk Chrudim vs Zizkov
Pauza
0-2
Final
0-3
Cehia Div.3 CFL
6770 / 11:15 / Motorlet Praha vs Karlovy Vary
Pauza
1-0
Final
2-0
6767 / 11:15 / FC Pisek vs Jiskra Domazlice
Pauza
0-1
Final
0-1
6768 / 11:15 / FK Jablonec B vs Jiskra Usti nad Orlici
Pauza
1-0
Final
4-1
6769 / 11:15 / FK Zbuzany vs Slovan Liberec B
Pauza
1-0
Final
3-0
6771 / 11:30 / FK Přepeře vs Sokol Brozany
Pauza
0-0
Final
2-0
6776 / 18:00 / Sokol Zivanice vs SK Zápy
Pauza
0-1
Final
1-1
Cehia Div.3 MSFL
6766 / 11:15 / FC Odra Petřkovice vs Viktoria Otrokovice
Pauza
1-0
Final
1-1
6774 / 17:30 / MFK Vyskov vs Banik Ostrava B
Pauza
0-1
Final
1-1
6773 / 17:30 / Frydek-Mistek vs Hlucin
Pauza
1-0
Final
2-0
6775 / 17:30 / Znojmo vs Sigma Olomouc B
Pauza
0-1
Final
0-2
6772 / 17:30 / ČSK Uherský Brod vs H. Slavia Kromeriz
Pauza
0-0
Final
1-0
Chile
Chile Primera B
0822 / 22:00 / S. Wanderers vs Puerto Montt
Pauza
1-0
Final
1-1
0491 / 03:00 / CSD Barnechea vs Deportes Copiapo
Pauza
1-0
Final
2-0
0721 / 19:00 / Dep. Magallanes vs San Felipe
Pauza
0-0
Final
0-1
Chile Primera Division
0490 / 02:30 / Colo Colo vs Union Espanola
Pauza
1-0
Final
1-0
Marcheaza prima
1
0757 / 19:30 / O`Higgins vs Deportes Iquique
Pauza
4-0
Final
4-1
Marcheaza prima
1
0823 / 22:00 / Coquimbo Unido vs Curico Unido
Pauza
2-1
Final
2-1
Marcheaza prima
2
China
China Div.2
6760 / 14:30 / Guizhou Hengfeng vs Heilongjiang Lava Spring
Pauza
1-0
Final
2-0
6761 / 14:30 / Shanghai Shenxin vs Shaanxi Changan
Pauza
0-2
Final
2-3
6758 / 14:30 / Beijing Sport Univ vs Changchun Yatai
Pauza
0-1
Final
0-1
6762 / 14:30 / Shijiazhuang Yongchang vs Qingdao Huanghai
Pauza
0-0
Final
1-0
6759 / 14:30 / Guangdong Southern Tigers vs Nantong Zhiyun
Pauza
2-1
Final
3-2
China Div.3
6747 / 10:30 / Qingdao Jonoon vs Qingdao Red Lions
Pauza
0-0
Final
2-0
6749 / 11:00 / Hebei BSU Elite vs DXCD FC
Pauza
2-0
Final
6-0
6751 / 11:00 / Sichuan Jiuniu vs Chengdu Better City
Pauza
0-1
Final
1-1
6750 / 11:00 / Shenzhen Pengcheng vs Suzhou Dongwu
Pauza
0-1
Final
1-1
6748 / 11:00 / Guangxi Baoyun vs Zhejiang Yiwu Mall
Pauza
0-0
Final
0-1
6754 / 14:00 / Shenyang Urban vs Jiangsu Yancheng Dingli
Pauza
2-0
Final
3-1
6752 / 10:30 / Dalian Chanjoy vs Yanbian Beiguo
Pauza
0-1
Final
2-1
6753 / 14:00 / Jiangxi Liansheng vs Yunnan Kunlu
Pauza
3-1
Final
4-1
6755 / 14:30 / Hunan Xiangtao vs Hubei Chufeng Heli
Pauza
2-1
Final
2-1
6757 / 14:30 / Zhejiang Yiteng vs Nanjing Shaye
Pauza
0-0
Final
0-1
6756 / 14:30 / Kunshan FC vs Lhasa Chengtou
Pauza
2-0
Final
3-1
Columbia
Columbia Clausura
0843 / 23:15 / Millonarios vs La Equidad
Pauza
1-0
Final
3-2
0497 / 03:30 / Boyaca Patriotas vs Envigado FC
Pauza
0-0
Final
3-0
0200 / 03:30 / Boyaca Patriotas vs Envigado FC
Pauza
0-0
Final
3-0
Columbia Primera B
0824 / 22:00 / Tigres vs Real San Andres
Pauza
1-0
Final
1-1
0839 / 23:00 / Valledupar FC vs Orsomarso
Pauza
2-1
Final
3-1
0837 / 23:00 / Barranquilla FC vs Leones FC
Pauza
1-0
Final
2-2
0838 / 23:00 / Llaneros FC vs Bogota FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Coreea de Sud
Coreea de Sud Div.1
0515 / 13:00 / Seongnam vs Seoul
Pauza
0-0
Final
1-0
0514 / 13:00 / Gangwon vs Suwon
Pauza
0-1
Final
1-3
0529 / 13:30 / Daegu vs Gyeongnam
Pauza
1-0
Final
1-0
Coreea de Sud Div.2
0517 / 13:00 / Suwon City FC vs Ansan Greeners
Pauza
1-2
Final
2-3
0516 / 13:00 / Gwangju vs Busan I Park
Pauza
0-0
Final
1-1
Croatia
Croatia Div. 1
0825 / 22:00 / Istra 1961 vs Belupo
Pauza
2-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
0760 / 20:00 / Vsnk Varazdin vs Lok. Zagreb
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Croatia Div. 2
6778 / 18:30 / NK Solin vs Hrvatski Dragovoljac
Pauza
1-0
Final
2-1
6777 / 18:30 / Kustošija vs NK Dugopolje
Pauza
1-2
Final
2-3
6779 / 20:00 / HNK Sibenik vs Hajduk Split II
Pauza
3-1
Final
3-2
Danemarca
Danemarca Div.3 - Gr. 1
5770 / 14:00 / FA 2000 vs Vanlose
Pauza
0-1
Final
1-3
5776 / 15:00 / BK Frem vs Slagelse B&I
Pauza
0-1
Final
1-2
5777 / 16:00 / Skovshoved vs Hillerod
Pauza
0-1
Final
0-1
Danemarca Div.3 - Gr. 2
5771 / 15:00 / Brabrand vs Aarhus Fremad
Pauza
0-0
Final
1-0
5772 / 15:00 / Dalum IF vs Sydvest
Pauza
2-1
Final
5-1
5773 / 16:15 / Jammerbugt vs AB Copenhagen
Pauza
1-1
Final
1-1
5774 / 15:00 / Middelfart vs VSK Aarhus
Pauza
2-1
Final
2-1
5775 / 15:00 / Næsby vs Vejgaard
Pauza
1-1
Final
3-3
Ecuador
Ecuador Serie A
0495 / 03:15 / LDU Quito vs Barcelona G.
Pauza
0-0
Final
2-0
0840 / 23:00 / Mushuc Runa vs Delfin SC
Pauza
0-0
Final
2-0
Egipt
Egipt Cupa
0788 / 21:00 / Al Ahly vs Pyramids
Pauza
0-0
Final
0-1
Estonia
Estonia Div.2
6814 / 19:00 / Vaprus Parnu vs JK Tallinna Kalev II
Pauza
1-0
Final
1-0
Estonia Div.1
0738 / 19:00 / Levadia Talin vs Paide Linnameeskond
Pauza
1-0
Final
3-2
0570 / 16:00 / Maardu Starbunker vs FC Kuressaare
Pauza
1-0
Final
2-1
Filipine
Filipine Liga 1
5769 / 11:00 / Philippine Air Force vs Ceres
Pauza
0-2
Final
0-3
5779 / 14:00 / Green Archers vs Global FC
Pauza
0-0
Final
1-1
Finlanda
Finlanda Div. 2
0687 / 17:00 / FF Jaro vs EIF
Pauza
2-1
Final
4-1
Finlanda Div. 3 A
5558 / 17:00 / Lahden Reipas vs Jippo
Pauza
0-1
Final
0-1
5557 / 17:00 / Japs vs Kiffen
Pauza
1-1
Final
3-1
5559 / 17:00 / Nurmijarven Jalkapalloseura vs Mipk Mikkeli
Pauza
2-0
Final
6-2
5560 / 17:00 / Sudet vs Mikkelin Palloilijat
Pauza
0-1
Final
0-1
5561 / 17:00 / VJS Vantaan Jalkapalloseura vs Klubi 04
Pauza
1-0
Final
2-2
Finlanda Div. 3 B
5556 / 14:00 / Kaapo Kaarina vs FC Jazz
Pauza
5-0
Final
6-0
5562 / 17:00 / EPS vs Kapa
Pauza
1-0
Final
1-0
5563 / 17:00 / P-Iirot vs FC Espoo
Pauza
0-1
Final
1-2
5564 / 17:00 / Tampere United vs Salpa
Pauza
0-0
Final
0-2
Finlanda Div. 3 C
5565 / 17:00 / FC Vaajakoski vs OLS Oulu
Pauza
3-3
Final
5-3
5566 / 17:00 / GBK Kokkola vs SC Kufu 98
Pauza
0-0
Final
1-1
5567 / 19:00 / JS Hercules vs Kajaanin Haka
Pauza
0-0
Final
0-1
Finlanda Div.1 Feminin
6813 / 17:00 / Åland United (W) vs IK Myran (W)
Pauza
0-0
Final
1-0
6809 / 15:00 / ONS Oulu (W) vs KuPS Kuopio (W)
Pauza
2-2
Final
4-3
6810 / 16:00 / FC Honka (W) vs TPS Turku (W)
Pauza
1-0
Final
1-0
6812 / 16:00 / TiPS Vantaa (W) vs Jyvaskylan PK (W)
Pauza
1-2
Final
4-4
6811 / 16:00 / HJK Helsinki (W) vs Ilves Tampere (W)
Pauza
3-0
Final
5-1
Guatemala
Guatemala Apertura
0826 / 22:00 / Deportivo Iztapa vs Municipal
Pauza
1-1
Final
3-2
Insulele Feroe
Insulele Faroe
5568 / 17:00 / B36 Torshavn vs Tb/Fc Suduroy/Royn
Pauza
2-1
Final
3-1
5575 / 21:45 / KI Klaksvik vs Skala IF
Pauza
2-2
Final
2-2
International
Amicale cluburi
6934 / 20:30 / Panathinaikos vs Xanthi
Pauza
2-0
Final
3-0
6931 / 20:00 / Real Murcia vs Villarreal B
Pauza
0-0
Final
0-0
6935 / 20:45 / Rec. Huelva vs Betis B
Pauza
0-2
Final
3-3
6939 / 21:30 / Cesena vs AC Milan
Pauza
0-0
Final
0-0
6924 / 12:00 / Amorebieta vs Real U.de Irun
Pauza
2-1
Final
3-2
6933 / 20:30 / Arezzo vs Roma
Pauza
0-0
Final
1-3
6930 / 20:00 / R.Majadahonda vs SS Reyes
Pauza
0-0
Final
2-1
6927 / 19:00 / Asteras T. vs Panaitolikos
Pauza
0-0
Final
0-2
6928 / 19:00 / Pafos FC vs Anorthosis F.
Pauza
1-0
Final
2-1
6929 / 20:00 / Barakaldo vs Ath.Bilbao B
Pauza
0-0
Final
2-0
6932 / 20:00 / UD Logrones vs SD Ejea
Pauza
1-0
Final
4-0
Irlanda de Nord
Irlanda de Nord Premier
0690 / 17:00 / Cliftonville vs Crusaders
Pauza
0-0
Final
0-2
0692 / 17:00 / Glenavon vs Warrenpoint Town
Pauza
2-0
Final
2-0
0694 / 17:00 / Larne vs Ballymena
Pauza
1-2
Final
2-4
0691 / 17:00 / Dungannon vs Glentoran
Pauza
1-0
Final
3-1
0695 / 17:00 / Linfield vs Coleraine
Pauza
0-2
Final
2-4
0693 / 17:00 / Institute FC vs Carrick Rangers FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Irlanda Rep
Irlanda Div.1
0814 / 21:30 / Longford Town FC vs Shelbourne Dublin FC
Pauza
0-1
Final
0-2
Islanda
Islanda div.2
6829 / 19:00 / Magni Grenivik vs Afturelding
Pauza
0-1
Final
3-1
Israel
Israel Cupa Ligii
6818 / 19:00 / Nes Tziona vs Hapoel Hadera
Pauza
0-0
Final
0-0
6819 / 20:00 / H. Raanana vs Hapoel Haifa
Pauza
0-0
Final
1-0
6820 / 20:30 / Netanya vs Maccabi Haifa
Pauza
0-1
Final
1-2
Japonia
Japonia Div.1
0508 / 12:00 / Shimizu SP vs Sapporo
Pauza
0-2
Final
0-8
Marcheaza prima
2
0523 / 13:00 / Yokahama F Marinos vs Cerezo Osaka
Pauza
0-1
Final
1-2
Marcheaza prima
2
0522 / 13:00 / Vissel Kobe vs Urawa RD
Pauza
1-0
Final
3-0
Marcheaza prima
1
0518 / 13:00 / FC Tokyo vs Sanfrecce Hiroshima
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0521 / 13:00 / Vegalta Sendai vs Kawasaki Frontale
Pauza
0-1
Final
2-2
Marcheaza prima
2
0519 / 13:00 / Oita vs Kashima A.
Pauza
0-0
Final
0-1
Marcheaza prima
2
0520 / 13:00 / Shonan Bellmare vs Tosu
Pauza
1-2
Final
2-3
Marcheaza prima
2
Japonia Div.2
0524 / 13:00 / Avispa Fukuoka vs Tokushima Vortis
Pauza
0-1
Final
0-1
0527 / 13:00 / Niigata Albirex vs Fagiano Okayama
Pauza
0-1
Final
0-3
0512 / 12:00 / Ventforet Kofu vs Renofa Yamaguchi
Pauza
0-0
Final
0-1
0509 / 12:00 / Mito Hollyhock vs Kyoto
Pauza
2-0
Final
3-0
0510 / 12:00 / Tochigi SC vs Machida Zelvia
Pauza
0-0
Final
0-0
0513 / 12:00 / Zwiegen Kanazawa vs FC Gifu
Pauza
2-0
Final
2-1
0511 / 12:00 / V-Varen Nagasaki vs Kashiwa R.
Pauza
0-1
Final
1-2
0525 / 13:00 / FC Ryukyu vs Yokohama
Pauza
1-3
Final
1-3
0526 / 13:00 / Kagoshima United vs Ehime FC
Pauza
0-1
Final
4-2
Kazakstan
Kazakhstan Premier League
6817 / 16:00 / Taraz vs K. Almaty
Pauza
0-0
Final
0-2
6815 / 14:00 / Okzhetpes vs Ordabasy
Pauza
0-2
Final
0-4
6816 / 15:00 / Ertis Pavlodar vs Tobol
Pauza
0-0
Final
0-0
Letonia
Letonia Div.1
6825 / 16:00 / Valmieras FK vs Fk Jelgava
Pauza
1-1
Final
3-1
6826 / 18:00 / BFC Daugavpils vs Spartaks Jurmala
Pauza
0-2
Final
2-3
Lituania
Lituania Div.1
6830 / 19:00 / FK Kauno Zalgiris vs FK Riteriai
Pauza
0-0
Final
1-0
Luxemburg
Luxemburg Div.1
6827 / 18:00 / F91 Dudelange vs Jeunesse Esch
Pauza
1-1
Final
1-3
Mexic
Mexic - Liga de Ascenso
0492 / 03:00 / Venados vs Leones Negros
Pauza
0-0
Final
1-0
Mexic - Primera Division
0493 / 03:00 / Puebla vs CF Pachuca
Pauza
0-2
Final
0-4
Marcheaza prima
2
0498 / 05:00 / Atlas vs Cruz Azul
Pauza
0-2
Final
1-3
Marcheaza prima
2
Moldova
Moldova div.1
6828 / 20:00 / Zimbru Chisinau vs Dinamo-Auto
Pauza
1-1
Final
2-2
6843 / 18:00 / FC Speranta vs FC Codru Lozova
Pauza
0-0
Final
1-0
Norvegia
Norvegia Div. 1
0739 / 19:00 / Odd Grenland vs Rosenborg BK
Pauza
1-0
Final
1-1
Marcheaza prima
1
Norvegia Div. 2
0581 / 16:30 / Sogndal vs Aalesunds FK
Pauza
1-0
Final
2-3
Marcheaza prima
1
0580 / 16:30 / Skeid Fotball vs Sandefjord
Pauza
1-1
Final
2-2
Marcheaza prima
1
Norvegia Div. 3 Gr.1
6846 / 15:00 / Levanger vs Brattvag
Pauza
2-0
Final
2-0
6851 / 17:00 / Egersunds vs Vidar
Pauza
0-0
Final
4-0
Norvegia Div. 3 Gr.2
6847 / 15:00 / Sotra vs Baerum Sportsklubb
Pauza
1-0
Final
3-2
6852 / 17:00 / Asker vs Asane
Pauza
1-1
Final
4-3
6853 / 17:00 / Grorud vs Floro
Pauza
1-0
Final
5-1
Norvegia Div.1 Feminin
6844 / 15:00 / Kolbotn W vs Arna-Bjornar W
Pauza
0-2
Final
0-2
6845 / 15:00 / LSK Kvinner W vs Valerenga W
Pauza
1-0
Final
2-0
6848 / 16:00 / Avaldsnes W vs Klepp W
Pauza
0-2
Final
1-3
6849 / 16:00 / Fart W vs Lyn W
Pauza
2-0
Final
2-2
6850 / 16:00 / Roa W vs Stabaek W
Pauza
2-0
Final
2-1
Paraguai
Paraguay Clausura
0832 / 22:30 / Cerro Porteno vs Olimpia Asuncion
Pauza
0-0
Final
0-0
1075 / 01:30 / Sp. San Lorenzo vs General Diaz
Pauza
0-0
Final
1-1
Peru
Peru Primera Division
0499 / 04:00 / U. de Deportes vs U. San Martin
Pauza
0-0
Final
0-0
0845 / 23:30 / UTC de Cajamarca vs Melgar
Pauza
0-0
Final
0-2
1005 / 21:15 / Pirata FC vs Unión Comercio
Pauza
0-0
Final
0-2
Polonia
Polonia Div.1
0572 / 16:00 / Slask vs Cracovia
Pauza
1-0
Final
2-1
Marcheaza prima
1
0734 / 18:30 / Arka Gdynia vs Lech P.
Pauza
0-0
Final
0-0
0795 / 21:00 / Jagiellonia vs Gornik Z.
Pauza
2-0
Final
3-1
Marcheaza prima
1
Polonia Div.2
0740 / 19:00 / RKS Radomiak 1910 SA Radom vs Warta Poznan
Pauza
0-0
Final
0-2
0573 / 16:00 / Zaglebie Sosnowiec SA vs Legnica
Pauza
1-0
Final
1-0
0796 / 21:00 / GKS Jastrzebie Zdroj vs Belchatow
Pauza
0-0
Final
1-1
0761 / 20:00 / Wigry Suwalki vs Podbeskidzie
Pauza
1-0
Final
1-0
Rusia
Rusia Div.2 Est
6866 / 14:00 / Omsk vs Chita
Pauza
0-0
Final
2-0
6864 / 12:00 / Dynamo Barnaul vs Zenit Irkutsk
Pauza
1-0
Final
2-0
6865 / 13:00 / FK Novosibirsk vs Sakhalin
Pauza
1-0
Final
3-1
Rusia Premier League
0741 / 19:00 / Zenit Petersburg vs Akhmat Grozny
Pauza
0-0
Final
0-0
0537 / 14:00 / Ural Ekaterinburg vs Samara
Pauza
0-1
Final
1-3
Marcheaza prima
2
0946 / 16:30 / FK Tambov vs Krasnodar
Pauza
0-1
Final
0-2
Marcheaza prima
2
Scotia
Scotia Cupa Ligii
0747 / 17:00 / Kilmarnock vs Hamilton Academical
Pauza
0-0
Final
0-0
0742 / 17:00 / Celtic vs Dunfermline
Pauza
0-0
Final
1-1
0746 / 17:00 / Hibernian vs Morton
Pauza
2-2
Final
3-3
0748 / 17:00 / Partick vs Ross County
Pauza
0-0
Final
1-1
0745 / 17:00 / Forfar Athletic vs Livingston
Pauza
0-1
Final
1-2
Scotia Div.1
0702 / 17:00 / Falkirk vs Montrose
Pauza
1-1
Final
2-1
0701 / 17:00 / Airdrie vs Clyde
Pauza
0-1
Final
3-1
0705 / 17:00 / Stranraer vs Raith Rovers
Pauza
1-0
Final
3-2
0704 / 17:00 / Peterhead vs Dumbarton
Pauza
2-1
Final
2-3
Scotia Div.2
0697 / 17:00 / Brechin vs Queens Park
Pauza
0-2
Final
0-3
0700 / 17:00 / Elgin City vs Stenhousemuir
Pauza
0-0
Final
0-1
0698 / 17:00 / Cove Rangers FC vs Cowdenbeath
Pauza
1-0
Final
3-2
0696 / 17:00 / Annan Athletic vs Albion Rovers
Pauza
3-1
Final
3-2
0699 / 17:00 / Edinburgh City vs Stirling
Pauza
0-0
Final
1-0
Serbia
Serbia SuperLiga
0764 / 21:00 / FK Cukaricki Stankom vs FK Proleter Novi Sad
Pauza
1-0
Final
2-1
0766 / 21:00 / FK Mladost Lucani vs Radnicki NIS
Pauza
1-1
Final
1-1
0765 / 18:00 / FK Indija vs FK Radnik Surdulica
Pauza
1-1
Final
2-1
0770 / 21:00 / Spartak Subotica vs Crvena Zvezda
Pauza
1-1
Final
2-3
Singapore
Singapore Div.1
5615 / 12:30 / Warriors FC (SG) vs Home United
Pauza
1-1
Final
1-3
Slovacia
Slovacia Div.1
0776 / 20:00 / Zilina vs Nitra
Pauza
2-0
Final
3-0
0749 / 19:00 / Trnava vs Trencin
Pauza
1-1
Final
1-2
0775 / 20:00 / Z. Moravce vs FK Pohronie
Pauza
0-0
Final
0-0
0773 / 20:00 / Senica vs Ruzomberok
Pauza
2-1
Final
2-2
0774 / 20:00 / SKF Sered vs Slovan Bratislava
Pauza
0-2
Final
0-4
Slovacia Div.2
0726 / 18:00 / MFK Dubnica vs FK Puchov
Pauza
1-0
Final
1-0
0724 / 18:00 / B. Bystrica vs Slovan Bratislava B
Pauza
1-0
Final
3-0
0727 / 18:00 / Tatran Liptovsky Mikulas vs FK Aquacity Poprad
Pauza
0-1
Final
0-2
0772 / 20:00 / MFK Skalica vs Kosice
Pauza
1-0
Final
1-0
0725 / 18:00 / KFC Komarno vs ZP Sport Podbrezova
Pauza
0-0
Final
1-0
Slovenia
Slovenia Div.1
0807 / 21:10 / Celje vs Maribor
Pauza
1-0
Final
2-1
0723 / 18:00 / Tabor Sezana vs Triglav
Pauza
1-0
Final
2-0
Suedia
Suedia 1. Divizie Norra
6318 / 15:00 / Forward vs Linkoping City
Pauza
0-0
Final
0-0
6337 / 17:00 / Nykopings vs Akropolis
Pauza
0-0
Final
1-1
6338 / 17:00 / Sylvia vs Sollentuna
Pauza
0-1
Final
1-1
6339 / 17:00 / Vasalunds vs Karlstad
Pauza
2-1
Final
2-2
6343 / 18:00 / Sandvikens vs Gefle
Pauza
2-0
Final
4-1
Suedia 1. Divizie Sodra
6314 / 14:00 / Lindome vs Lunds
Pauza
0-1
Final
1-3
6319 / 15:00 / Eskilsminne vs Oddevold
Pauza
1-1
Final
4-1
6320 / 15:00 / Torns vs Varnamo
Pauza
1-1
Final
1-2
6331 / 16:00 / Oskarshamns vs Landskrona
Pauza
0-1
Final
1-3
6332 / 16:00 / Utsiktens vs Kristianstads
Pauza
0-0
Final
0-0
6340 / 17:00 / Atvidabergs vs Skovde AIK
Pauza
0-1
Final
0-1
Suedia 2. Divizia Norra Gotaland
6321 / 15:00 / Amal vs Vanersborgs IF
Pauza
0-0
Final
0-2
6322 / 15:00 / Tidaholm IFK vs Grebbestads
Pauza
0-2
Final
1-3
6333 / 16:00 / Nordvarmland vs Vargarda IK
Pauza
0-0
Final
1-1
6334 / 16:00 / Savedalens vs Orebro Syr.
Pauza
0-0
Final
0-2
6335 / 16:00 / Vanersborgs FK vs Gauthiod
Pauza
0-0
Final
2-2
Suedia 2. Divizia Norra Svealand
6315 / 14:00 / Gute vs Kvarnsvedens
Pauza
0-0
Final
0-0
6316 / 14:00 / Valbo FF vs Mora
Pauza
0-1
Final
0-1
6323 / 15:00 / Enkopings SK vs Upsala
Pauza
1-1
Final
2-3
6324 / 15:00 / Skiljebo vs Kungsangens
Pauza
1-0
Final
2-2
6325 / 15:00 / Taby vs Karlbergs
Pauza
1-0
Final
2-1
6336 / 16:00 / Hudiksvalls vs Sundbybergs
Pauza
5-1
Final
7-3
6341 / 17:00 / IFK Stocksund vs Lidingo IFK
Pauza
2-1
Final
3-1
Suedia 2. Divizia Norrland
6889 / 15:00 / Anundsjö IF vs Piteå IF
Pauza
0-0
Final
1-1
6892 / 15:00 / Sandviks IK vs IFK Timrå
Pauza
1-1
Final
1-1
6893 / 15:00 / Täfteå vs Skellefteå FF
Pauza
1-1
Final
1-2
6891 / 15:00 / IFK Umeå vs IFK Luleå
Pauza
0-1
Final
1-2
6890 / 15:00 / Gottne IF vs Umeå FC Akademi
Pauza
1-0
Final
6-0
6897 / 16:00 / IFK Östersund vs Friska Viljor
Pauza
1-0
Final
2-2
6898 / 16:00 / Ytterhogdals IK vs Kramfors-Alliansen
Pauza
2-0
Final
4-2
Suedia 2. Divizie Ostra Gotaland
6326 / 15:00 / Husqvarna vs Asarums
Pauza
2-1
Final
2-1
6327 / 15:00 / IFK Berga vs Osterlen FF
Pauza
0-2
Final
2-2
6328 / 15:00 / IFK Hassleholm vs Dalstorps
Pauza
1-0
Final
2-2
6329 / 15:00 / Nosaby IF vs Nassjo
Pauza
4-1
Final
5-1
Suedia 2. Divizie Vastra Gotaland
6313 / 13:30 / Qviding vs Onsala
Pauza
0-1
Final
1-1
6317 / 14:30 / Vinbergs vs Prespa Birlik
Pauza
0-1
Final
1-1
6330 / 15:00 / Olympic vs Hittarps
Pauza
1-1
Final
3-2
6342 / 17:00 / Halmia vs Assyriska BK
Pauza
0-0
Final
1-1